PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Idealnie trafiłem grupę Benfica, Atletico, Galata i Astana w tej zabawie :D
0
Ale poprzez edycję napisałem to, co chciałem na początku, a Redakcja usunęła.
Napisałem, że szkoda, że nie trafiliśmy na Arsenal, ale Bayer to w miarę łatwy rywal.
0
Komentarz usunięty
5
Ta bramka Bellettiego... Te dreszcze... Jego figurka stoi u mnie na honorowym miejscu wśród figurek piłkarskich ;)
Były pokazywane już jakieś momenty z Barceloną, czy coś, czy od razu zaczęło się losowanie z Zubim?
21
Ja nie lubię tego stwierdzenia, ale jaki ból d*py panuje w internecie, że Barcelona zdominowała całą galę wraz ze wszystkimi nagrodami to jest szok...
Parada Ter Stegena - były lepsze...
Gol Messiego - były lepsze...
Messi najlepszym zawodnikiem w Europie - byli lepsi...
Barcelona najlepszą drużyną w Europie - były lepsze...
Jakie to jest żałosne... A najlepsze jest to, że taki poziom pokazują też dorośli ludzie, którzy powinni prezentować odpowiedni poziom.
Bramki Benzemy, Ramseya, tak - tylko na jakim poziomie były zdobywane te gole i przeciwko komu...
2
Tylko jaki jest sens rozpatrywania tego? W tej bramce właśnie chodzi o to, że Messi zrobił z obrońcy pachołek i jeszcze pokonał chyba najlepszego bramkarza na świecie w taki sposób.
0
Fajnie byłoby trafić na angielską drużynę w fazie grupowej z wyłączeniem Manchesteru City, bo chciałbym coś "nowego". Nie wiem, czy wolałbym Arsenal, czy United. Dalej to Lyon i na przykład Wolfsburg.
11
Były może być zawodnik. Legenda jest wieczna :)
0
Oglądałeś RAW? Jeśli nie, to żałuj bo to było jedne z lepszych. Powrót Duddley Boyz, Rica Flaira, no i Stinga, który zagarnął sobie pas WWE WHC kiefy Rollins uciekał z ringu.
1
Ja sprawdzałem. Mecz po kliknięciu na okienko automatycznie włącza się w odtwarzaczu telefonu. Jest lekkie opóźnienie w stosunku do transmisji na komputerze.
0
Fajnie, a ja mam już przygotowany list do Neya jak i do Suareza i kilku innych spoza Barcelony, ale z nią związanych. Tylko czekają na wysłanie.
0
Ja mam C+ i się zawiodłem, ale mecz Barcelony oglądałem na Sopcast w naprawdę wysokiej jakości. Możliwe, że jak będzie opcja kupienia meczu jednorazowo za 5zł powiedzmy, to będę z tego korzystał.
0
Mimo wszystko, płacenie 60zł za prawie nie zacinanie to dużo... Nawet na 3 miesiące.
11
Najlepsze jest to, że jest to bardziej poprawna wymowa niż Alwesz jak się wszystkim wydaje.
0
Wiesz, mogę Cię nazwać tak samo tak jak Ty nazwałeś tych, którzy chcą oglądać PO POLSKU, bez konieczności szukania po CAŁYM internecie i w NORMALNEJ jakości, BEZ OBAW, że stream im padnie.
A nie jakiś ruski szajs na podejrzanych stronach, gdzie nie jesteś pewny, że transmisja nie padnie Ci przy akcji bramkowej.
2
Jeśli myślisz, że cały sezon La Liga będzie za darmo, to jesteś w błędzie. Kwestią czasu jest kiedy Eleven wejdzie do telewizji i zaczną się opłaty.
9
Głosy mają w porządku do komentowania, ale co Orłowski i Wolski, to Orłowski i Wolski ;)
1
Busquets bez urazu a wczoraj jakiś czarnowidz pisał "to wygląda na zerwane więzadła krzyżowe". Bardzo dobrze, że nic mu nie jest. Szkoda jednak Alvesa.
0
Znaczy się, wiesz, że Królewscy grają na wyjeździe i to nie byłby zbyt korzystny wynik dla Realu te 3:0?
0
Niezły charakter ma Mascherano. To mi się podoba.
A na trybunie Athletiku jakiś gościu w koszulce Lewego Bayernu :P
0
Roberto na prawej obronie wygląda naprawdę dobrze. Enrique znalazł dla niego świetną pozycję.
1
"Suaref" to pewnie prawidłowa wymowa jego nazwiska, ale brzmi bardzo dziwnie. (angielski komentarz).
2
Vermaelen i Bravo dobre wślizgi.
0
Dopóki nie będzie oficjalnego info, to nie pisz takich przykrych informacji.
0
Byle nie w walce Ceny z Rollinsem :P Ale jak nie wtedy, to kiedy...
3
Kto ogląda dzisiaj Summerslam? :)
0
O kurczę, bardzo dobra akcja Roberto.
1
No właśnie nie działa.
3
Roya Hodgsona, a nie Raya Hudsona? :D Przecież to selekcjoner reprezentacji Anglii.
0
Powiem Wam, że przy golu Pedro obrońcy po prostu się osmarkali. Jeśli dalej będą mu zostawiać tyle miejsca, to Pedro może zdobyć pokaźną liczbę goli. Stać go na to.