0

Idealnie trafiłem grupę Benfica, Atletico, Galata i Astana w tej zabawie :D

0

Ale poprzez edycję napisałem to, co chciałem na początku, a Redakcja usunęła.
Napisałem, że szkoda, że nie trafiliśmy na Arsenal, ale Bayer to w miarę łatwy rywal.

0

Komentarz usunięty

5

Ta bramka Bellettiego... Te dreszcze... Jego figurka stoi u mnie na honorowym miejscu wśród figurek piłkarskich ;)

Były pokazywane już jakieś momenty z Barceloną, czy coś, czy od razu zaczęło się losowanie z Zubim?

21

Ja nie lubię tego stwierdzenia, ale jaki ból d*py panuje w internecie, że Barcelona zdominowała całą galę wraz ze wszystkimi nagrodami to jest szok...

Parada Ter Stegena - były lepsze...
Gol Messiego - były lepsze...
Messi najlepszym zawodnikiem w Europie - byli lepsi...
Barcelona najlepszą drużyną w Europie - były lepsze...

Jakie to jest żałosne... A najlepsze jest to, że taki poziom pokazują też dorośli ludzie, którzy powinni prezentować odpowiedni poziom.

Bramki Benzemy, Ramseya, tak - tylko na jakim poziomie były zdobywane te gole i przeciwko komu...

2

Tylko jaki jest sens rozpatrywania tego? W tej bramce właśnie chodzi o to, że Messi zrobił z obrońcy pachołek i jeszcze pokonał chyba najlepszego bramkarza na świecie w taki sposób.

0

Fajnie byłoby trafić na angielską drużynę w fazie grupowej z wyłączeniem Manchesteru City, bo chciałbym coś "nowego". Nie wiem, czy wolałbym Arsenal, czy United. Dalej to Lyon i na przykład Wolfsburg.

11

Były może być zawodnik. Legenda jest wieczna :)

0

Oglądałeś RAW? Jeśli nie, to żałuj bo to było jedne z lepszych. Powrót Duddley Boyz, Rica Flaira, no i Stinga, który zagarnął sobie pas WWE WHC kiefy Rollins uciekał z ringu.

1

Ja sprawdzałem. Mecz po kliknięciu na okienko automatycznie włącza się w odtwarzaczu telefonu. Jest lekkie opóźnienie w stosunku do transmisji na komputerze.

0

Fajnie, a ja mam już przygotowany list do Neya jak i do Suareza i kilku innych spoza Barcelony, ale z nią związanych. Tylko czekają na wysłanie.

0

Ja mam C+ i się zawiodłem, ale mecz Barcelony oglądałem na Sopcast w naprawdę wysokiej jakości. Możliwe, że jak będzie opcja kupienia meczu jednorazowo za 5zł powiedzmy, to będę z tego korzystał.

0

Mimo wszystko, płacenie 60zł za prawie nie zacinanie to dużo... Nawet na 3 miesiące.

11

Najlepsze jest to, że jest to bardziej poprawna wymowa niż Alwesz jak się wszystkim wydaje.

0

Wiesz, mogę Cię nazwać tak samo tak jak Ty nazwałeś tych, którzy chcą oglądać PO POLSKU, bez konieczności szukania po CAŁYM internecie i w NORMALNEJ jakości, BEZ OBAW, że stream im padnie.

A nie jakiś ruski szajs na podejrzanych stronach, gdzie nie jesteś pewny, że transmisja nie padnie Ci przy akcji bramkowej.

2

Jeśli myślisz, że cały sezon La Liga będzie za darmo, to jesteś w błędzie. Kwestią czasu jest kiedy Eleven wejdzie do telewizji i zaczną się opłaty.

9

Głosy mają w porządku do komentowania, ale co Orłowski i Wolski, to Orłowski i Wolski ;)

1

Busquets bez urazu a wczoraj jakiś czarnowidz pisał "to wygląda na zerwane więzadła krzyżowe". Bardzo dobrze, że nic mu nie jest. Szkoda jednak Alvesa.

0

Znaczy się, wiesz, że Królewscy grają na wyjeździe i to nie byłby zbyt korzystny wynik dla Realu te 3:0?

0

Niezły charakter ma Mascherano. To mi się podoba.
A na trybunie Athletiku jakiś gościu w koszulce Lewego Bayernu :P

0

Roberto na prawej obronie wygląda naprawdę dobrze. Enrique znalazł dla niego świetną pozycję.

1

"Suaref" to pewnie prawidłowa wymowa jego nazwiska, ale brzmi bardzo dziwnie. (angielski komentarz).

2

Vermaelen i Bravo dobre wślizgi.

0

Dopóki nie będzie oficjalnego info, to nie pisz takich przykrych informacji.

0

Byle nie w walce Ceny z Rollinsem :P Ale jak nie wtedy, to kiedy...

3

Kto ogląda dzisiaj Summerslam? :)

0

O kurczę, bardzo dobra akcja Roberto.

1

No właśnie nie działa.

3

Roya Hodgsona, a nie Raya Hudsona? :D Przecież to selekcjoner reprezentacji Anglii.

0

Powiem Wam, że przy golu Pedro obrońcy po prostu się osmarkali. Jeśli dalej będą mu zostawiać tyle miejsca, to Pedro może zdobyć pokaźną liczbę goli. Stać go na to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?