PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To może ja ponowię pytanie. Jaką fantasy ligę z nagrodami polecacie pomijając naszą ligę? Czy ta na oficjalnej stronie BPL jest najlepsza? Czy La Liga ma coś takiego?
0
Coś mam wrażenie, że to ktoś z tej strony założył drugie konto, by udowodnić coś Redakcji. Wskazuje na to jego odpowiedź do xwiktoriax.
1
Nie no jak to, nie odpowiedzieć na idiotyczne zaczepki jakiegoś trolla? Przecież trzeba mu napisać "lecz się" itp. żeby zebrać plusy.
0
http://futbolhd.tv/stream1.php trzymaj.
0
Świnkę przechodził chyba każdy. Mogą wystąpić pewne powikłania, ale nie jest to bardzo poważna choroba sama w sobie. Chyba pomyliło Ci się ze świńską grypą.
1
Jaką stronę z fantasy ligą polecacie najbardziej?
http://fantasy.premierleague.com/prizes/ tę?
La Liga ma coś takiego?
0
Jeszcze fajnie przełożył sobie na lewą nogę. Tak jak mówi Nahorny (?) włączyła mu się opcja sentyment ;)
0
Bo go przewrócili, ale czysto ;d Mam nadzieję, że wróci do formy, która skłoniła Barcelonę do transferu.
0
Ale ładnie Afellay sobie radzi na razie w meczu. Fajny rajd zrobił teraz.
0
Zapomniałem, że Afellay gra w Stoke. Byłoby fajnie, gdyby pokazał się z dobrej strony w tej drużynie.
0
Ja widziałem ich dosyć blisko będąc pod hotelem kiedy byli w Gdańsku (potem byłem na meczu), ale przez ochronę nie było mowy dostać jakiś autograf a i sami piłkarze nie byli jakoś zainteresowani.
0
Świnka, nie wierzę...
Jeszcze okaże się, że Pedro zostanie bohaterem meczu, czego bym chciał.
0
Nie ma też plakietki klubowej. Zresztą w sumie cała trójka z tego zdjęcia teoretycznie jest na wylocie ;p
0
http://static.fangol.pl/content/a/1/c/a1cb9322c6b7c16a4a55383b016ef982-554.png
Szkoda, że Valdes tak zepsuł sobie karierę. W Barcelonie nadal byłby nietykalny. Po tym zdjęciu widać, że jest na wylocie z MU.
3
Jak zdobyłeś autograf Adama Lallany? :p Wysyłania koszulek jeszcze nie próbowałem ;d
0
Postraszyli, postraszyli i co im z tego przyszło? Nie awansowali nawet do ćwierćfinałów...
0
Wszyscy nastawiali się na MUT - TOT, a tymczasem mecz Leicester z Sunderlandem jest kapitalny. O wiele lepszy mecz niż poprzedni. Bramka za bramkę.
1
Nie, nie zawsze tak jest. Mecz może być emocjonujący od początku do końca. Jeden z takich, który pamiętam, to Liverpool - Everton w 2013 roku. 3:3, akcja za akcję, gol za gol.
10
Ta logika drużyn BPL... Dziaduj cały mecz przegrywając 0:1. Weź się do roboty w 88 minucie. Rzucaj się po murawie, bo przeciwnik gra na czas...
2
Ale co on chce tutaj osiągnąć próbując usprawiedliwić symulki Cristiano tym, że dostaje po 8 kopniaków w meczu, w dodatku stawiając obok niego Neymara, gdzie mógłby podać wiele innych przykładów spoza Barcelony? Ale oczywiście trzeba wbić szpileczkę nawet udając, że przyszło się tutaj podyskutować.
0
Serio Brzdąc w opałach? Dzisiaj leciał na Polsacie.
6
3
Obyśmy w przyszłym i kolejnych sezonach mieli okazję oglądać ten uśmieszek na Camp Nou...
3
Mam nadzieję, że ten program, który zajmuje się tym, co powiedział jeden piłkarz do drugiego zajmie się także tym incydentem.
2
Ciekawe, czy Pan Kumaty zauważył również, że zamiast Yanga-Mbiwa jest Yanga-Mbina :)
1
Jaki Ty jesteś kumaty... Opowiedz wszystkim o tym...
0
Co zrobił w tamtej sytuacji Messi? Nie byłem wtedy przed telewizorem.
0
Tak się to wymawia. Nie przesadzaj...
8
Strona Realu chyba padła. Nawet letni tryplet nie dla nich ;)
1
Ale żądło! To jest moc. Jest niemal pierwszy skład, jest piękna gra. Tamte mecze to były tylko testy dla rezerwowych...