0

To może ja ponowię pytanie. Jaką fantasy ligę z nagrodami polecacie pomijając naszą ligę? Czy ta na oficjalnej stronie BPL jest najlepsza? Czy La Liga ma coś takiego?

0

Coś mam wrażenie, że to ktoś z tej strony założył drugie konto, by udowodnić coś Redakcji. Wskazuje na to jego odpowiedź do xwiktoriax.

1

Nie no jak to, nie odpowiedzieć na idiotyczne zaczepki jakiegoś trolla? Przecież trzeba mu napisać "lecz się" itp. żeby zebrać plusy.

0

0

Świnkę przechodził chyba każdy. Mogą wystąpić pewne powikłania, ale nie jest to bardzo poważna choroba sama w sobie. Chyba pomyliło Ci się ze świńską grypą.

1

Jaką stronę z fantasy ligą polecacie najbardziej?
http://fantasy.premierleague.com/prizes/ tę?
La Liga ma coś takiego?

0

Jeszcze fajnie przełożył sobie na lewą nogę. Tak jak mówi Nahorny (?) włączyła mu się opcja sentyment ;)

0

Bo go przewrócili, ale czysto ;d Mam nadzieję, że wróci do formy, która skłoniła Barcelonę do transferu.

0

Ale ładnie Afellay sobie radzi na razie w meczu. Fajny rajd zrobił teraz.

0

Zapomniałem, że Afellay gra w Stoke. Byłoby fajnie, gdyby pokazał się z dobrej strony w tej drużynie.

0

Ja widziałem ich dosyć blisko będąc pod hotelem kiedy byli w Gdańsku (potem byłem na meczu), ale przez ochronę nie było mowy dostać jakiś autograf a i sami piłkarze nie byli jakoś zainteresowani.

0

Świnka, nie wierzę...
Jeszcze okaże się, że Pedro zostanie bohaterem meczu, czego bym chciał.

0

Nie ma też plakietki klubowej. Zresztą w sumie cała trójka z tego zdjęcia teoretycznie jest na wylocie ;p

0

http://static.fangol.pl/content/a/1/c/a1cb9322c6b7c16a4a55383b016ef982-554.png
Szkoda, że Valdes tak zepsuł sobie karierę. W Barcelonie nadal byłby nietykalny. Po tym zdjęciu widać, że jest na wylocie z MU.

3

Jak zdobyłeś autograf Adama Lallany? :p Wysyłania koszulek jeszcze nie próbowałem ;d

0

Postraszyli, postraszyli i co im z tego przyszło? Nie awansowali nawet do ćwierćfinałów...

0

Wszyscy nastawiali się na MUT - TOT, a tymczasem mecz Leicester z Sunderlandem jest kapitalny. O wiele lepszy mecz niż poprzedni. Bramka za bramkę.

1

Nie, nie zawsze tak jest. Mecz może być emocjonujący od początku do końca. Jeden z takich, który pamiętam, to Liverpool - Everton w 2013 roku. 3:3, akcja za akcję, gol za gol.

10

Ta logika drużyn BPL... Dziaduj cały mecz przegrywając 0:1. Weź się do roboty w 88 minucie. Rzucaj się po murawie, bo przeciwnik gra na czas...

2

Ale co on chce tutaj osiągnąć próbując usprawiedliwić symulki Cristiano tym, że dostaje po 8 kopniaków w meczu, w dodatku stawiając obok niego Neymara, gdzie mógłby podać wiele innych przykładów spoza Barcelony? Ale oczywiście trzeba wbić szpileczkę nawet udając, że przyszło się tutaj podyskutować.

0

Serio Brzdąc w opałach? Dzisiaj leciał na Polsacie.

6

3

Obyśmy w przyszłym i kolejnych sezonach mieli okazję oglądać ten uśmieszek na Camp Nou...

3

Mam nadzieję, że ten program, który zajmuje się tym, co powiedział jeden piłkarz do drugiego zajmie się także tym incydentem.

2

Ciekawe, czy Pan Kumaty zauważył również, że zamiast Yanga-Mbiwa jest Yanga-Mbina :)

1

Jaki Ty jesteś kumaty... Opowiedz wszystkim o tym...

0

Co zrobił w tamtej sytuacji Messi? Nie byłem wtedy przed telewizorem.

0

Tak się to wymawia. Nie przesadzaj...

8

Strona Realu chyba padła. Nawet letni tryplet nie dla nich ;)

1

Ale żądło! To jest moc. Jest niemal pierwszy skład, jest piękna gra. Tamte mecze to były tylko testy dla rezerwowych...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?