1

Oby tylko nie wyglądało tak, że żadnego Klasyku Barca nie skończy w pełnym składzie...

0

Może 10 dla Ardy? ;p 6 jak dla mnie to już prędzej Roberto niż Turan, ale myślę, że ten numer powinien należeć do Sampera. Zresztą Xavi sam chyba powiedział, komu dałby szóstkę, ale nie pamiętam już kto to był.

10

Tylko że dla mnie śmieszna jest ta opcja sprzedaży przez nowego prezydenta, gdyby zawodnik mu nie podpasował. To trener ma o tym decydować i zawodnicy mają być wybierani do jego układanki, a nie co sobie wymyśli prezes. Komisja ugięła się przez kandydatami...

1

Godnym następcą numeru po Xavim to będzie ktoś ze szkółki, kto w Barcelonie jest od zawsze i mojego zdania nie zmienią jego dobre wyniki. Arda powinien dostać numer 17.

0

Tamten to jest Lucas Digne. Ja z kolei myślałem, że chodzi o tego Diagne, co jest już w Barcelonie, Diawandou.

1

No dokładnie, wszystkie kanały C+ wykupione, weekend z ligą angielsją i hiszpańską co tydzień, mecz bez problemu i męczeniem się ze streamami, a teraz co będzie? Mam nadzieję, że C+ nie da ciała i postarają się o La Ligę.

1

Jak dla mnie, to niemożliwe, że C+ potraci prawa do wszystkich największych europejskich lig. To byłby strzał w kolano. Co zrobiliby z takimi komentatorami jak Nahorny, Rosłoń, Wolski, Orłowski, Twarowski, Pełka itd.? Dadzą każdemu po Ekstraklasie? To na pewno się zmieni. To musi się zmienić.

0

Przecież wiadomo, że wszyscy rzuciliby się na obecnego prezydenta,
Popierasz żenadę, którą pokazuje Laporta na tej debacie? Nie robi nic innego poza atakowaniem, a nawet obrażaniem kontrkandydatów.

3

Freixa do Laporty: "Jak ktoś przychodzi na debatę obrażać, podsumowuje sam siebie".

Bardzo konkretnie powiedziane. Z tej relacji wynika, że Laporta nie robi nic innego, tylko obraża i krytykuje pozostałych kandydatów. Takim sposobem nie wygra. Oby.

0

W 2006 kiedy wygrali Mistrzostwa Świata Włosi nie mieli zawodników z topu? Serio? To była konkretna ekipa. Natomiast Włochy teraz, to dopiero mają śmieszny skład.

1

Ale pomyśl, że gdyby nie Higuain, to i Martino byłby wychwalany i Messi, Romero, Di Maria, każdy z osobna i wszyscy razem jako drużyna i nie byłoby jakichś żałosnych artykułów jak ten powyżej. To już drugi raz, kiedy Higuain niszczy marzenia całej Argentyny o zdobyciu pucharu.

0

No ok, ale po prezydencie marzeń trzech czwartych tej strony spodziewałem się samych konkretów, planów itd., a tymczasem on nie robi nic innego poza krytykowaniem głównego kontrkandydata i gadaniem o Unicefie, który i tak dostaje teraz większe pieniądze niż za Laporty, a na koszulkach dalej ma miejsce.

1

Po co ma dyskutować z jakimś frustratem, który tylko wytyka mu najmniejsze błędy, a nawet to, co nie jest błędem, byle tylko przedstawić Bartomeu w bardzo złym świetle? Sam natomiast nie przedstawił niczego konkretnego i nie dziwi mnie, że zebrał tak małą liczbę głosów w porównaniu do Bartomeu.

5

No na pewno Silva, który jest płaczkiem, ma chyba najsłabszą psychikę w kadrze, nie potrafi znieść psychicznie tego, że drużynie się nie wiedzie i który w geście rozpaczy w polu karnym co chwila zatrzymuje piłkę ręką. Materiał na kapitana jak nic.

0

Posłał piękną piłę do Lavezziego? Posłał. To był właśnie ten przebłysk geniuszu, który miał zakończyć się bramką, a że melepety Lavezzi i Higuain nie ogarnęli się to wiesz...
I jeszcze ten rzut karny Higuaina to była żenada. Lubiłem go kiedy grał w Realu jako jednego z niewielu, ale po tych dwóch finałach...

2

Ale ja mówię o dzieciach dzieciach, a nie o dzieciach jako bydło z trybun.
Na fb fcbarca.com jest filmik, na którym dziecko przytula się do Messiego tym razem naprawdę chyba próbując go pocieszyć.

1

Fajnie zachowały się chilijskie dzieci w stosunku do Messiego. To już drugi podobny obrazek.

Adrian_FCB, masz jakiś link do tego?

0

Tylko że wtedy miał jeszcze niebieskie kołpaki.

2

Tak zapytam, czy Wy macie świadomość, że pucharu nie wygrał też Mascherano? Po komentarzach odnoszę wrażenie, że nie. Messi jest moim ulubionym zawodnikiem, ale nie można zapominać o Masche.

0

Ty, ja mam zdjęcie z tym samochodem :D Był dwa lata temu w Dziwnowie.

0

Ogólnie, to jestem za tym, żeby Pedro został, ale bardzo chciałbym widzieć w Barcelonie Lacazette'a. Przydałby się taki zawodnik.

3

Ta akcja w doliczonym czasie to takie pół na pół, bo słabo podał Lavezzi, ale jakoś dało się to pewnie strzelić, za to ten karny to masakra, żenada i kompromitacja. Widać było po ogromnym rozbiegu, że nic z tego nie będzie. Pod koniec dogrywki powinien wejść Tevez, żeby strzelać karnego...

2

Nie wygrał też Mascherano. Trochę szkoda, że o nim Pique zapomniał.

0

A tak już na chłodno, po meczu: nareszcie deszcz!

0

Niech Messi zacznie follować twittera Hiszpanii, to może podziała tym na działaczy AFA i wywalą Higuaina z reprezentacji.

0

Ta akcja pod koniec 90 minuty to takie pół na pół winy Higuaina, bo jakoś dało się to strzelić ;p

Ale głównie chodzi mi też o Mundial.

1

Z takim idiotą jak Higuain, to Messi, Masche i reszta nigdy nic nie zdobędą. Niech ktoś go wywali z reprezentacji, a da grać Tevezowi...

2

Przynajmniej Bravo ma swoje święto. To też mnie cieszy.

6

Pajac zabrał Argentynie dwa trofea, no nie wierzę...

1

Co za naleśnik, o Boże! Ale to jest dziad!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?