0

Pedro! Tego właśnie chciałem! Dziękuję Ci Pedro! Mam nadzieję, że zostanie....

0

Aj, gdyby Pedro strzelił gola na wagę zwycięstwa..

1

Ludzie, nie płaczcie. Barca to wygra. Przynajmniej mecz jest kapitalny. Mam nadzieję, że Bartra się nie podłamie na resztę meczu.

2

Haha, hala dzieciak na stadionie się cieszy. No nie wierzę...

0

To jest to! Brawo Leo.

1

O ludzie, ale opóźniony głos jest. Dlatego tak śpiewali byle jak....

2

Fantastyczny występ... z playbacku.

0

Jak zobaczyłem Rakiticia, to myślałem, że Tadzio Norek tam stoi o.O

0

Szkoda, że nie grają Pedro i Adriano.

1

No tak, ale chodzi mi o sposób w jaki napisał to Majerr. Wystarczyło po prostu napisać kto i gdzie komentuje, a nie "dla tych, co nie potrafią" "mam nadzieję, że to rozwieje wątpliwości".

Co oczywiście nie zmienia faktu, że Majerr odwala kawał dobrej roboty z tymi wszystkimi relacjami.

1

"Informacja dla ludzi, którzy z różnych przyczyn nie potrafią samodzielnie znaleźć informacji:"

No nieźle :V
Z różnych przyczyn, to można nie móc znaleźć informacji, a nie nie potrafić.

0

Tak samo z odmianą Pepe...

0

Oglądając ten filmik dalej nie rozumiem, jak można było tak zepsuć wielką szansę na wyjście z grupy jak to zrobiła Polska... Wystarczyło wygrać ze słabymi Czechami...

1

Jak tym "sterować"?

0

W przypadku Denisa to by był wcześniejszy powrót, bo jego wypożyczenie wygasa w 2016, natomiast wypożyczenie Songa w czerwcu 2015.

1

Chciałbym, żeby dano Songowi szansę w Barcelonie chociaż do stycznia. Lubię go jako zawodnika.

0

Komentarz usunięty

0

Jednak mecz Barcelony z Valerengą w presezonie 13/14 wyglądał nieco inaczej. Przynajmniej jeśli chodzi o wynik ;)

3

Mi i większości to nie jest potrzebne. Jak chcesz, to szukaj. Masz archiwum. W każdym artykule masz podaną liczbę komentarzy i wyświetleń.

7

A po cholerę, skoro to wszystko można sobie sprawdzić?

1

Między innymi Oddział Zamknięty, Lombard, Sztywny Pal Azji, Urszula, Róże Europy, Zespół IRA, Turbo, Kobranocka, Proletaryat, RezerwatOfficial, Martyna Jakubowicz, Mr.Zoob, Wanda i Banda, ZIYO, Paweł Kukiz, Big Day. Brakuje mi w tym zestawieniu Republiki.

0

Nie ma sprawy. Ale to dopiero za tydzień.

1

Super koncert na Polsacie teraz leci. Gwiazdy polskiego rocka lat 80.

A z meczów dzisiaj to chyba Lyon tylko został?

1

Nie takie pomyłki się zdarzają. Kiedyś w sklepie Nike widziałem nie pamiętam już czyją koszulkę z herbem do góry nogami.

1

"Znawcy" zaraz napiszą Ci, że to podróba. Otóż nie jest tak. Jest to po prostu wersja stadium, która nie ma plastrów, jakie mają na koszulkach meczówki. To chyba tyle. Sam kupuję te koszulki od sezonu 10/11 i są w porządku.

0

Założyłem konto dzisiaj, więc punkty będę miał liczone od następnej kolejki, ale jakiś podgląd na grę Kompanego będzie.

0

http://s30.postimg.org/merpz4tj5/image.png Oto mój skład. Zastanawiam się, czy nie wymienić Kompany'ego.

0

Jaki masz skład w swojej FPL? Ja już skompletowałem swój.
A jak to jest z nagrodami? Wygrywa jedna osoba z ogólnoświatowej tabeli co miesiąc, czy z każdej tabeli krajowej? ;p

0

Ciekawe, czy to ten tenisista ;d Bardziej chodzi mi o miesięczną wygraną. Nie ma czas na wygranie całej zabawy :)

0

Wygrałeś tam coś kiedyś? Tablet, Nike Ordem i FIFA 16 to ładny zestaw. Chyba zacznę tam grać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?