0

No, na przykład Real jest bliski zdobycia trypletu, jeśli tylko wygra z Bayernem :)

A jeśli to nie troll, to tłumaczę. Do ligi, pucharu króla i lm doliczają się superpuchar europy, superpuchar hiszpani i klubowe mś.

1

Powiedzcie, jaka reklama leci teraz na Polsacie sport? Bo próbuję go wyszukać, bo okazało się, że mam Polsat Sport news...

Dobra, znalazłem na szczęście...

0

Wiesz, to ostatni mecz towarzyski przed meczami o stawkę, więc dobrze jest wypróbować jeden z najsilniejszych wariantów, a przede wszystkim tridente MSN.

1

To prawda. Ibarbo, Doumbia, Gervinho...

0

Ale pieprzysz od rzeczy... Chodzi mi o to, że w kółko to mówią, na fecie słuchając na oko 15 wypowiedzi cały czas się to słyszało, można przecież wymyślić jakieś inne hasło na koniec przemowy...

0

Ale to Visca el Barca y Visca Catalunya oklepane już jest...

0

Bardzo bym chciał, żeby ta kadra się już nie zmieniła w tym sezonie.

0

Podobają mi się te stroje bramkarskie.

0

A co, przestraszyłeś się go w Fifie? :)

3

Fajnie, bo ta przerwa minęła bardzo szybko. Niedawno jeszcze była feta mistrzowska, a teraz już prezentacja składu na przyszły sezon.

0

Trudno, żeby przestał być "Barcelonistą" rodząc się w podbarcelońskim Santpedor. Ma to w dowodzie :P

0

Żewłakow wspomniał coś teraz o Adama Traore? Coś mu się pomyliło chyba.

0

Niee. Bardziej interesuje mnie dzisiejszy mecz o Puchar Gampera i prezentacja. Mam nadzieję na fajne widowisko. Ale widać na pierwszy rzut oka, że Jarek próbuje pstryknąć w nos fanom Barçy, a po wygranej napisze pewnie coś w stylu

Tryplety 2015: Real 1-1 Barcelona :)

9

Mam nadzieję, że drużyna Pepa wybije Realowi z głowy nawer ten letni tryplet, o którym majaczy El Jarek.

2

Za stadionem Portsmouth wiąże się pewna historia. EA zrobiło go na cześć zmarłego pracownika, który był ich fanem. Przy jednej z bramek na murawie leży bukiet kwiatów na jego cześć.

0

No i to mi się podoba. Widać, że gra dla Barçy to jego wielkie marzenie i dąży do tego, by je spełnić. Poza tym, myślę że jest odpowiedni dla Barcelony.

0

Kolorystyką nawiązuje do strojów z 1999.
Po Polsce też jeździ fajny samochód zrobiony na barcelońsko. Miałem okazję widzieć go na żywo.

4

Nareszcie. Gdyby nie brano pod uwagę stażu w Barcelonie, to Javier powinien być pierwszym kapitanem.

0

http://sport.tvp.pl/21086600/szczery-ronaldo-nie-obchodzi-mnie-fifa

Moim zdaniem bardzo dobrze zrobił. Nie tego miał dotyczyć wywiad i ta dociekliwość redaktora...

poza tym, czy wyświetlanie całego linku jest celowe ze strony Redakcji? Chodzi o spamerów? Ich wpisy łatwo można odróżnić. Piszą, że mecz jest z polskim komentarzem, gdy meczu nie transmituje żadna polska stacja, nicki typu messikról itp.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Jeśli Pedro odejdzie i będzie regularnie grał w pierwszym składzie, to pokaże swoje umiejętności, którym Young nie dorównuje.

0

Jeśli Pedro odejdzie, to na pewno nie skończy jak Valdes. Kto będzie tam jego konkurencją? Young?...

4

Komentarz usunięty

0

"Ivan niech ma się na baczności bo jak będzie marnował takie patelnie to opuści ten klub."
Na pewno nie Ty o tym zadecydujesz.

0

Dobrze, że nie ostatnią wolą...
A tak na poważnie, to w sumie nie wiem, jak gra Abdennour, ale podobno pół Europy się nim interesuje, więc coś w nim musi być.

0

Jak ogólnie spisują się Edgar Ie i Agostino Ca? Pamiętam, że przechodzili ze Sportingu Lizbona jako zawodnicy, z któryś coś ma być w przyszłości. Bagnack, Grimaldo, Quintilla, Halilović, Gumbau, Adama, Dongou, Lee Seung-Woo, to mieli być zawodnicy do pierwszej drużyny. Oni najpewniej zostaną. Powinni zostać.

2

Pamiętasz, co wpuścił Bravo w towarzyskim meczu z Napoli? Każdemu może się zdarzyć, ale to nie jest powód, żeby od razu odchodzić z drużyny, a kibice Juve na pewno nie będą mu tego wypominać...

1

Eh, co Ty pieprzysz... Czy dla Ciebie każde pozyskanie sponsora wiąże się ze zmianą nazwy stadionu?

Żeby nie było, też chciałbym europejskiego sponsora. Mimo, że to turecka firma, to jako sponsor bardzo podoba mi się Beko.

0

Kacap to pogardliwe określenie Rosjanina. Szkopek lub szwabek bardziej by tutaj pasowało :) Też go bardzo nie lubię i jak tylko pojawiały się jakieś plotki, że może trafić do Barcelony, to coś mnie brało.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?