PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Tak zwane El Cashico :)
0
Komentarz usunięty
1
Barcelona po zdobyciu 5. Ligi Mistrzów ma też prawo do noszenia takiej http://abload.de/img/reala5kvo.png plakietki tylko że z piątką, ale to chyba tylko podczas meczów LM.
34
Ogólnie śmieszy mnie to, jak po porażce z Bilbao antyfani i przeciwnicy Barcelony się obudzili. Teksty typu "kibice Barcelony wracają na Ziemię". Ciekawe, dlaczego siedzieli tak cicho kiedy Barcelona zdobywała tryplet, albo jeszcze niedawno sięgnęła po Superpuchar Europy.
Wierzę w remontadę i mam nadzieję, że Barcelona ponownie spowoduje długotrwały szczękościsk tym, którzy teraz się obudzili.
0
Znaczy mam to polubione na facebooku. W sumie nie wiem dlaczego.
1
88 minuta, w meczu Evertonu na boisko wchodzi Deulofeu.
12
Nie mogę z tego, jak mocno jest urażony admin strony fangol, który najwyraźniej jest kibicem Realu, a do tego strasznym gimbusem. Codziennie wstawia teraz jakieś filmiki o lekcji pokory dla Pique, jak to go Cristiano mieszał, podpisy "brak słów", "żenada" itp. a teraz jest jakiś ranking najbardziej złośliwych zachowań Pique. Dziecko zostało urażone.
0
W sumie zdjęcie Pedro to też była kiepska decyzja. Sandro można było wprowadzić za kogoś z defensywy, tylko w sumie po co...
0
Będzie remontada w rewanżu. Oj będzie :)
1
Ta, Messi by miał zejść przy takim stanie meczu...
0
Super Pedro. Brakowało szczęścia.
0
O co chodzi z czarną opaską na rękawku Bartry?
2
Ludzie, przestańcie jechać po Ter Stegenie. Wolę Bravo, ale Ter Stegen to świetny bramkarz i w przyszłości na pewno będzie pierwszym portero Barcelony.
0
Gdyby była gwarancja, że Barca powtórzy sukces i wygra LM oraz CdR, to chciałbym, żeby Bravo bronił w pucharach, żeby je zdobyć, ale liga zagwarantuje mu większą liczbę występów.
1
Podoba mi się ten skład. Dokładnie takich zmian chciałem. Vermaelen i Pedro, a w pomocy dwa młode wilki wspierane przez szefunia. Zobaczymy. Mam nadzieję, że Pedro ponownie zabłyśnie i liczę na udane odbiory Thomasa. I jeszcze Adriano. Dobrze, że gra.
0
Ze starszego pokolenia, to mam autografy Quiniego (były gracz Barcelony) i Rudiego Vollera. Niedługo planuję napisać do Baggio i Cruyffa.
0
Ja tam wierzę, bo sam wiem, że niektóre reprezentacje i kluby chętnie wysyłają takie rzeczy. Skąpy PZPN nic mi nie odesłał oczywiście.
0
Napster, to na pewno. Też mam Robina z MU :P
Arsenal rozdaje fajne rzeczy. Spore kwadratowe zdjęcie zawodnika z tylu z jego sylwetką, opisem, książeczkę o historii klubu, kartonik na którym jest cała kadra i ich nadrukowane małe autografy itp. Mam takie zdjęcia Wengera, Vermaelena, Ramseya i Alexisa.
0
Ale na przykład w niektórych klubach jest tak, że piłkarze dostają powiedzmy 500 swoich zdjęć do podpisania od klubu (oczywiście nie jednorazowo) i oni to robią. Następnie klub je wysyła dla tych, którzy piszą listy.
0
Trochę już tych autografów mam. Moje najbliższe plany to Afellay, Keita i Gudjohnsen. Napiszę w weekend, wyślę w poniedziałek.
Z pisaniem na klub jest różnie. Możesz dostać parę autografów, naklejki, plakat, a możesz nie dostać nic.
Na przykład Chelsea to sknerusy. Pisząc do FIFA dostałem naklejki, przypinki, proporczyk i komplet oryginalnych kartek dla sędziego, także fajnie.
Do Barcelony pisałem do Neymara. Na wysłanych zdjęciach dostałem chyba pieczątki jego podpisu.
Nie wiem, jak to jest z pisaniem do USA. Planuję napisać do NYCFC i do WWE.
Najlepsze, co do tej pory dostałem to 5 autografów Quiniego (wysłałem 2 zdjęcia, dostałem 5) i podpis z dedykacją od Sturrdge'a na kartce A5 (pisałem na Liverpool, nie do Daniela)
6
Znowu bez Pedro? To jakiś żart. Munira to można dać, ale w drugim meczu pod warunkiem że będzie już rozstrzygnięty. Nie podoba mi się takie traktowanie Pedro.
0
To w sumie dopiero Śląsk byłby jakimś konkretnie atrakcyjnym rywalem. Bo tak Piast i Zawisza to średnio. Konkret to był na meczu przed Wami, z Kotwicą Kołobrzeg, która ma sztamę z innym klubem z Gorzowa. Było gorąco na meczu.
0
Wyglądało jakby Wasz zawodnik specjalnie celował gdzieś w mur, żeby przy odrobinie szczęścia sędzia dał jedenastkę. Kto po Gliwicach?
0
Trochę szczęścia zadecydowało, że graliście w tym meczu zamiast Stilonu, ale cóż. Mecz wtedy był wyrównany. Gratulacje :)
0
Też chciałbym, żeby grał często, ale cholera... kogo posadzić? Suareza? Neymara?
O Messim nie wspominając. Ciężka sytuacja... Co innego, gdyby Messi grał w pomocy kosztem Rakiticia lub Iniesty, ale to też słabe rozwiązanie.
5
Jutro chcę się obudzić i przeczytać wiadomość, że Pedro chce zostać. Nigdy nie chciałem jego odejścia.
2
Hah, niezły komplet ma ten chłopak. Koszulka Barcelony, czipsy Realu ;P
21
Oni po prostu muszą dostać ligę hiszpańską. Tacy komentatorzy nie mogą się zmarnować nie wiem, na meczach Ekstraklasy...
4
Klasa ze strony Barcy. Pięknie. Fajna rozmowa Messiego z Banegą przed chwilą.
1
Widzicie co niektórzy? W drużynę wierzy się do końca!