PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogólnie chodzi mu o to, że The Rock spotyka się teraz z Iriną, byłą kobieta Cristiano.
0
A może po prostu będą "mind games" jak kiedyś np. z Ortonem? Może Lesnar zobaczy go w lustrze w łazience? :)
Będziesz na czacie na beat-down podczas gali?
0
Mam nadzieję, że wyjdzie spod ringu, czy coś, że grzmot rozwali ring albo coś w tym stylu :P
0
Tylko wiesz, teraz Cena jest bohaterem i wzorem dla dzieci, hasła Never Give up, czy HLR uczą czegoś te dzieci i wątpię, że nagle Cena przejdzie heel turn. Chociaż, skoro nawet Hogan stał się Hollywood Hulkiem...
0
Marzę o tym, żeby Undertaker wrócił i rozwalił Lesnara :D
5
Stoiczkow przedstawił konkrety, a ty piszesz takie wypociny utwierdzając go w tym, że ma rację o czym napisał. Zaliczasz się do tych gówniarzy którzy potrafią jedynie napisać "Bartomeu przestępca".
1
Powinien siedzieć w pierdlu, bo co? Jakieś konkrety, czy wyładowujesz swoją frustrację, bo Laporta bez programu przegrał?
5
Komentarz usunięty
10
Fanatyczne visca łepki Bartomeu? Bo co, bo mają odmienne zdanie niż Ty? Dziecinada. Pogrążysz się teraz w smutku, bo prezydent waszych marzeń nie wygrał?
1
http://c.files.bbci.co.uk/13D7B/production/_84357218_gettyimages-481217630.jpg
Być może w przyszłym sezonie zobaczymy Messiego z konkretnym zarostem typu Suarez, czy Fabregas? :P Lepiej mu tak.
5
Wielki płacz, bo boski Portuś nie wygrał...
On sam pewnie myślał, że nie musi przedstawiać konkretów, wystarczy obrażać kontrkandydatów, a głosy same przyjdą za nazwisko.
0
Ogólnie, to Benedito też wydaje się spoko, tylko ta jego firma, napoje energetyczne trochę śmierdzą wałkiem. Kiedyś, zaraz jak odchodził, to chciałem Laportę ponownie na prezydenta, ale teraz lepszym pomysłem wydaje mi się Bartomeu.
Co do koszulek, powinno być tak, że beko (które bardzo podoba mi się jako sponsor) na tyle koszulki, unicef na przodzie, a główny sponsor niech otrzyma logo na rękawie. Tak byłoby dobrze.
Obojętnie, kto nie zostałby wybrany, to i tak w jakiejś kwestii byłoby źle, bo każdy z tych prezy Jedyne, czego chcę, to zwiększenie znaczenia La Masii w pierwszej drużynie. Każdy kandydat ma w swojej kampanii fajne pomysły i trochę szkoda, że nie wszyscy będą mogli je zrealizować.
0
Tak, dzisiaj przyszła. Ta z Xavim jest super.
5
Mila, Smolarek i Niedzielan? :)
0
Zgadza się, nie wiem dlaczego ludzie się śmieją, że to zła wymowa, ale głównie chodzi o "Diego".
7
W Argentynie też powinna być osobna okładka. Na okładce Messi powinien ścigać się z Higuainem ;)
0
Bo prawdopodobnie nie będzie. On chyba ma dalej kontrakt z Konami, mimo że nie jest na okładce.
2
Ta piłka na przyszły sezon fajnie wygląda. Trochę jak witraż,
0
Na francuskiej okładce jest Griezmann.
1
To fajny pomysł. Oczywiście nie będą to takie worki jak w 92'. Myślę, że Nike fajnie to zrobi. Osobiście chciałbym koszulki podobne do tych na stulecie klubu, a wyjazdówki takie jak w 2001.
1
I teraz Messi ma dwa wyjścia. Albo odejść i niech Argentyna radzi sobie bez niego oraz pewnie bez Mascherano, skoro pajace tego chcą, a pewne jest, że zatęsknią za Messim, albo dalej grać dla kraju i poprowadzić go do sukcesu już za rok na Copa America i wtedy zrezygnować z kadry z podniesionym czołem. To byłby pstryczek w nos dla "kibiców" którzy teraz go nie chcą, a później będą go wychwalać.
0
Fajnie, że Barcelona KOSZYKARSKA przyjedzie do Polski, ale trochę żenada z tym tytułem artykułu.
6
Dla mnie jedni i drudzy są śmieszni. Zrobienie z Rooneya Shreka, z Rodgersa słonia morskiego itd. to mistrzostwo :D A wszystko przebija Cristiano ze swoim "TOPLEEES!"
4
Jakby ktoś chciał śmieszną mistrzowską tapetę barcelońskiego trio ;)
http://s16.postimg.org/9cxrwsk1x/ddds.png
4
Szkoda, że Intel rozwiązał umowę z Barceloną... To był naprawdę fajny sponsor, a wszystko zaczęło się przez to, że Nike miał jakiś problem z drukowaniem ich loga wewnątrz koszulki...
0
Ale Rock to by mógł się pojawić na Wrestlemanii 32. Chciałbym walkę Cena vs. Rock lub Rock vs. Steve Austin, albo Cena vs. Hogan :P
9
Irina Shayk on Instagram: "I lost my underwear, Dwayne The Rock Johnson found it and took me out for dinner.
Czy to jest odpowiedź na ostatnią akcję Cristiano i zgubionym telefonem? :)
0
I prawidłowo. Ogólnie to jestem za tym, żeby zawodnicy Barcy reprezentowali swoje kraje, ale jeżeli każda porażka na turnieju spada na Messiego i tylko Messiego, to nie ma sensu, żeby Messi tam grał. Docenią go dopiero wtedy, jeśli nie wyjdą bez niego z grupy na jakimś turnieju. Co prawda za rok na Copa America Messi zagra, ale gdyby nie, to wtedy wszyscy, łącznie z tym pajacem z gazety Ole! by się obudzili.
0
Ja np. mam dekoder od Multimedii i mam tam wszystkie C+. Ciekawe, czy na tym dekoderze zostaną wprowadzone te kanały Eleven i czy będzie je można wykupić? Dziwna będzie liga hiszpańska bez Wolskiego, Orłowskiego, czy nawet Labogi...
0
Nie wiem, po co tam wywiad, czy artykuł tego Szewczuna. Przecież on nieraz pisze na twitterze taki bzdury i ma ból ... na punkcie Barcelony, że śmiało można go porównać do ej jarka czy klatusa...