PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Teoretycznie to niemożliwe, bo jeśli bedzie 3:0 to koniec, jeśli 3:1, to ten karny strzelony przez Chile nie będzie ich ostatnim, którego będą strzelać :D
Odpowiedź do Balus.
0
Ale lipa. Bravo ogólnie jest lepszy niż Romero, ale czy ma to odzwierciedlenie w karnych? Jak to się mówi: byle Messi strzelił :P
Ale tak na serio to chciałbym, żeby Argentyna wygrała.
0
Theme song jakiegoś potwora, a wychodzi ziomek w uprasowanych spodniach od garnituru, no nie :P
0
Wolałbym, żeby Cena nie stracił pasa, a już na pewno nie z Owensem. Myślałem, że poda łapę Ballorowi.
Jakby co, to New Day żyje po suplexach, bo twittowali :P
Ty też uważasz, że ten Kane w spodniach od garnituru jest śmieszny? Powinien wrócić do maski.
Podobno Vince nie chce, by Cena przegrał.
0
Czy słyszeliście podczas meczu, żeby kibice śpiewali "Chi chi chi le le le..."?
0
Oglądałeś dzisiaj Live event z Japonii?
0
Kurczę, teraz to widać, że jak Messiemu naprawdę się chce, to nie ma na niego mocnych. Nikt mu nie jest w stanie przeszkodzić. Szkoda tej akcji, ale to bardziej wina Lavezziego niż Higuaina.
2
Klasyk... Ale trzeba powiedzieć, że trudną sytuację miał Higuain.
0
Heh, ale się teraz rewanżują Argentyńczycy :P
0
Super, jeśli Laskowski będzie w FIFA 16, ale najważniejsze jest to, by to on pełnił tam rolę komentatora, a nie eksperta.
2
I to jest materiał kapitana. Oczywiście jeszcze nie teraz, ale mam nadzieję, że Enrique w końcu mu zaufa, a sam Bartra pokaże, że na to zasługuje grą na boisku.
2
Nie prawdopodobna, tylko oficjalna w krajach, gdzie nie będzie dodana lokalna gwiazda, tak jak u nas pewnie Lewandowski itd.
Liczyłem, że skoro tak się chwalą kobiecymi reprezentacjami, to na okładce będzie np. Alex Morgan.
http://fangol.pl/viewgallery/105788/1/skill-pilkarzy-barcelony
A tutaj prawdopodobny ovr zawodników Barcy. Niektóre strasznie zaniżone.
0
Nie wierzę w to, że zawodnik, który chce grać dla pierwszej drużyny gra gorzej przez trenera. Jeśli ma jakieś aspiracje do pierwszej drużyny, to mimo słabego trenera indywidualnie powinien zwrócić na siebie uwagę i pokazać, że zasługuje na grę na poważnym poziomie.
1
Na pewno nie przez prezydenta, bez przesady...
0
Jak dla mnie, to Laporta podczas tej kampanii zachowuje się jak pajac. Krytykuje wszystko, co ma związek z Bartomeu, chociaż byłoby to dobre. Nie takiej kampanii spodziewałem się po idolu i prezydentem marzeń 3/4 tego portalu.
1
Tak wszyscy narzekacie teraz na Bartomeu, że coraz mniej wychowanków debiutuje, ale jak tylko pojawi się informacja o Pogbie za 90 milionów to więkstakzość skacze do sufitu ze szczęścia.
Chciałbym, żeby Barcelona znowu opierała się na wychowankach, ale czy obecne zaplecze na to zasługuje? Jest kilku którzy wybijają się ponad przeciętność, jak Adama, Samper, czy Grimaldo, ale jak ich porównywać do Alby, Busquetsa, czy Pedro kiedy wchodzili do drużyny? Mam nadzieję, że Bartra w końcu pokaże, że w pełni zasługuje na pierwszy skład.
Sam tekst jest typowo przeciw kandydatowi i nie ma zamiaru ukazania żadnych pozytywów, dlatego wychodzi, że Bartomeu jest niszczycielem Barcelony i takie odczucia ma powodować.
0
A co ma długość kibicowania do tego, ze ktoś nie chce danego zawodnika lub zawodnika z danej narodowości? Nie mam nic przeciwko transferowi Turana, ale to śmieszna teoria.
0
A faktycznie, Danilo. Zapomniałem o tym transferze.
1
Najlepsze jest to, że to Real miał mieć konkretne okienko, a w Barcelonie miało być nudno. tymczasem jest kompletnie odwrotnie. Dzieje się.
1
Gazety. Za dużo namąciły wszystkim w głowach.
0
Mało już drużyn z topu ma Nike jako sponsora technicznego. Może i Barcelona powinna to zmienić? Lubię Nike, ale przydałby się jakiś nowy design. Adidas by o to zadbał i nie byłby to pewnie poziome pasy, choć wzór sam w sobie nie jest zły.
0
I ja też mam nadzieję, że Montoya powróci jako doświadczony, lepszy zawodnik. Chcę by grał w Barcelonie. Być może jeśli Adriano odejdzie za dwa sezony (byle nie teraz), to Montoya będzie grał na LO z Albą. tylko co wtedy z Grimaldo?
0
Bo ogólnie chodzi mi o to, żeby w drużynie było też miejsce dla Pedro. W przypadku gry Ardy w pomocy, to nie ma z tym problemu, ale jeśli Turan miałby grac w ataku jako zmiennik Neymara, to wtedy nie wiadomo, gdzie wcisnąć Pedro.
0
Mogłoby to w sumie wyglądać tak:
Arda(Pedro) - Suarez - Neymar
Iniesta(Rakitić) - Sergio - Messi
Chociaż wydaje mi się, że Turan będzie grał na pozycji Iniesty jako zmiennik.
Wiadomo, że Messi na pozycji rozgrywającego poradziłby sobie świetnie, tylko on nadal pewnie chce być bliżej bramki.
1
Widać, po wykrzyknikach, że ten typ chciałby, żeby Turan nie odchodził do Barcy, a nie że podaje pewne info. Być może fan Atletico?
0
I dlatego Laporta również chce Pogby? Bo wierzy w La Masię? Ciekawe, czy gdyby wygrał, to przywróciłby Corbellę... Mi też szkoda, że go zwolnili, ale przepis Laporty na zwycięstwo jest taki, by wyciągać najmniejsze błędy Bartomeu i mu je wytykać mówiąc, że to poprawi...
26
"Na pytanie, czy tryplet pomoże Josepowi Marii Bartomeu, Cruyff nieco przewrotnie odparł: – z drugiej strony drużyna młodzieżowa spadła do niższej ligi."
No z całym szacunkiem, bo jest legenda Barcy, ale on jest chyba chory, że porównuje historyczny drugi tryplet do spadnięcia juniorów z ligi... Do tego to ciągłe gadanie o Unicefie... Fajnie, że za kadencji Rosella umowa z Unicefem została polepszona dwu czy trzykrotnie...
0
Pojawiają się takie informacje w prasie... Wczoraj ktoś o tym pisał w komentarzu.
1
I teraz pomyśl sobie, jaką żenadą jest, że Pogba chce zarabiać w Barcelonie 12 milinów euro, a przez sezon Barcelona ma jeszcze pokrywać różnicę w wynagrodzeniu Pogby z Juventusu. No po prostu śmieszne...
0
Nikt nic nie strącił. Asysta przy golu Rojo przypisana jest Messiemu.