0

Zrozum, że to nie onet wymyśla te rzeczy. Oni tylko dają mylące tytuły jak wp. O tym, że celem transferowym Arsenalu jest Busquets, informuje Sport.

5

Dziwne... Wolę żeby na PO w zastępstwie za Alvesa grał Douglas. Przecież Sergi powinien być zmiennikiem Rakiticia lub Sergio.

0

Śmieszne. Piszesz tak jakbyś myślał, że piłkarze wchodzą na FCBarça.com i czytają co tu się pisze...

1

5 złotych tygodniowo mógłbym wydawać na transmisję meczu w hd i z polskim komentarzem, ale nie więcej. Teraz oglądałem sobie na luzie w telewizji, bo mam C+. Trochę kiepsko będzie się przenieść na laptopa, chyba, że kabel hdmi pójdzie w ruch. Mam dekoder z Multimedii, więc jest szansa, że ten Eleven u mnie będzie.

0

Mało trafne, ale ok ;)

0

Co ma mecz w Santa Clarze, gdzie pomiędzy sobą mecz towarzyski grają dwie drużyny z innych krajów i nie mają ze sobą żadnych powiązań do tego, co jest pomiędzy Lechem, a Legią, zwaśnionymi klubami, jeśli chodzi o kibiców i które spotykają się w meczach o punkty?

1

Ciekawe, czy ostatecznie na koszulkach Barcy będzie znaczek zdobyciu pięciu pucharów Ligi Mistrzów.

1

Ogólnie, to na tym stadionie w marcu tego roku odbyła się Wrestlemania 31. Najważniejsza gala wrestlingu.

Meczu z LA Galaxy nie oglądałem, więc widzę nowe stroje w akcji po raz pierwszy. Same w sobie są one znakomite, nie ma co. Żółty strój bramkarza też ok, chociaż te z poprzedniego sezonu były jedne z lepszych.

0

Ogólnie, to na tym stadionie w marcu tego roku odbyła się Wrestlemania 31. Najważniejsza gala wrestlingu.

Meczu z LA Galaxy nie oglądałem, więc widzę nowe stroje w akcji po raz pierwszy. Same w sobie są one znakomite, nie ma co.

0

O czym Ty mówisz, jaka Botemania Nou? Reklama na Camp Nou, to prawdopodobnie ich logo na krzesełkach...

Fajnie, że Bartomeu współpracuje z innymi kandydatami. Zmiana sponsora by się przydała, choć QA robi fajne reklamy z Barceloną. Ale od tego jest też Beko ;)

0

Wiarygodny jest ten kanał? Nie raz już były takie odliczania, a potem nic się nie działo.

1

Dodatkowo Gumbao (jakieś danie), a nie Gumbau.

2

Koszyki MŚ 2018

http://static.fangol.pl/content/9/0/8/90870cfc151c2d0acb899763f9e9fb97-554.jpg
Mecze Gryffindoru z dziećmi z Bullerbyn, Polską, Mordorem, Flinstonami i Stumilowym Lasem byłyby z pewnością ciekawe :P

Co do dzisiejszego meczu Barcy, to fajnie będzie znowu zagrać z tą ekipą, którą pokonywaliśmy dwukrotnie w finałach LM i mam nadzieję, że dziś nie będzie inaczej, choć to nie Liga Mistrzów ;) Liczę na minuty Roberto, Douglasa i Vermaelena.

0

Przecież Alvesa też ktoś "żegnał" w podobny sposób i Dani nadal jest z Barceloną, także...
A był to chyba Neymar.

2

Alex nie dość, że jest utalentowana piłkarsko, to jeszcze jest bardzo ładna. Myślałem, że pojawi się obok Messiego na globalnej okładce gry FIFA, jednak okładka z nią dostępna jest tylko w USA.

PS. Tak prezentuje się steelbook do FIFA 16: przód http://ecx.images-amazon.com/images/I/81rQJDbrqoL._SL1500_.jpg tył http://ecx.images-amazon.com/images/I/816d4qwCxYL._SL1500_.jpg

1

To samo było z Mathieu, a nawet Enrique. Cieszę się, że z jakimikolwiek osądami poczekałem na koniec sezonu i mogłem np. cieszyć się z bramki Mathieu z Realem, wiedząc, że wcześniej nie powiedziałem na niego nic złego. Douglasa też broniłem, że jednak może się pokazać, wystarczy dać mu trochę minut.

34

No pewnie, nie można go pochwalić, bo zagrał dobrze, tylko jak zwykle trzeba Douglasa pocisnąć, bo przecież grał z ogórkami i nie było innego obrońcy, a jeśli by był, to Douglas nie wąchnąłby murawy nie? Zrozum, że to sparing i Douglas zagrałby pewnie tak czy inaczej...

0

Powrót Undertakera, pięknie, chociaż atmosfera przy jego obecności już nie tak mroczna. Może na SummerSlam przygotują coś konkretnego.

0

Mi też, zmieniłem przeglądarkę.

6

Najważniejsze, że bezpiecznie wylądowali, a te koszulki są świetne. W internetowych sklepie Nike coś koło 100zł kosztują.

Działa komuś transmisja na beat-down?

0

Postaram się obejrzeć do końca. Na WM i paru RAW dałem radę.

0

Podobają mi się domowe koszulki Newcastle, wyjazdowe MCity i nowe wyjazdówki Valencii.

1

Lubię komedie z Sandlerem, "Daleko jeszcze" i inne tego typu filmy. Nie pamiętam tytułów. Śmieszą mnie też parodie wielkich produkcji, jak np. Totalny kataklizm, czy Szklanką po łapkach, a ponadto sitcomy typu Jim wie lepiej, czy On, ona i dzieciaki.

A jeśli chodzi jeszcze o horrory, to polecam też trzecią część Naznaczonego, którą obejrzałem przed chwilą.

0

No cóż, świetna, ale nie wydaje mi się, że będzie logo Nike z napisem i herb w jednym kolorze. Jednak jest całkiem podobna do tej o której był niedawno artykuł.

0

Obejrzałem Naznaczonego Rozdział 3 i uważam, że trzyma poziom poprzednich filmów i dowiadujemy się całkiem sporo o tym, co było niewyjaśnione w poprzednich częściach. Polecam.

1

Ja właśnie odpaliłem Naznaczony Rozdział 3. Czekałem na ten film.

0

Najbardziej podobały mi się te momenty, w których pokazywano na kasetach jak ginęli poszczególni ludzie z tą dziwną muzyką.

Jest wiele fajnych horrorów, ale są też te kiepskie. Lubię też serie Droga bez Powrotu, Wzgórza mają oczy, czy Krzyk, ale to jest inny typ horroru niż właśnie Obecność, czy Naznaczony. Teraz muszę obejrzeć trzecią część.

1

Obecnie nikt nie ma praw do La Liga, ale to jest tylko kwestia czasu. Wolałbym, żeby C+ nadal transmitowało ligę hiszpańską, ale jeśli nie, to trzeba będzie wykupić ten Eleven.

1

Co Ty wygadujesz? Jak nie będzie transmisji w TV?

4

Od siebie polecam Obecność, Sinister, Naznaczony, czy Amityville.
Jest też wiele innych dobrych horrorów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?