PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Od kiedy zacząłem oglądać filmiki WWE na youtube i grać w Smackdown vs. RAW 2008 to najbardziej właśnie interesowałem się Ceną i tak mi zostało, mimo tego, jak większość go nie lubi.
6
Dla mnie, od 2013 roku, kiedy w meczu między tymi drużynami padł remis 3:3 po kapitalnym meczu, derby Merseyside są ulubionym meczem w sezonie PL.
0
To prawda. Fajnie rozwiązali to z jego podwójną osobowością.
0
Cieszysz się z powrotu Demona Kane'a? Ja tak.
5
Uważam, że "następcom" Xavich, Iniestów i Piquetów w główkach się trochę poprzewracało. Czy oni myślą, że ot tak wskoczą sobie do pierwszego zespołu, bo im się to należy? Żeby rezerwy takiego klubu nie radziły sobie w trzeciej lidze?
0
Tak, oglądam na beat-down. Tam takie głupoty popierdują ludzie na czacie, że sam się czasami do nich przystosowuję ;p
0
Ogólnie, to segmenty z divami są mało interesujące. Ale jeśli już za kimś jestem, to za Team Bella. Bardzo cieszy mnie, że Demon Kane powrócił.
1
Już nie ma ;) Po zajściu w ciążę zrezygnowała.
0
Ja oglądam WWE.
0
Właśnie wróciłem z meczu. W tego co widzę, to lepiej nie pytać, ale jak gra Barcelona? Czy naprawdę jest tak źle?
1
Powiem tak. Uważam, że obecnie atak Hiszpanii, nie licząc skrzydeł wygląda trochę licho. Nie to co kiedyś. Villa, Morientes, Raul, Torres.
Szkoda, że Del Bosque nie powołał Sergiego Roberto.
0
O co ci chodzi? Nie pisałem nawet do Ciebie, tylko do gościa który nie zrozumiał, więc daruj sobie ten sarkazm.
0
No i nie powinien był... Miałeś przeczucie.
13
Co mają występy polskich klubów w Europie, do tego, jak gra Lewandowski?
I nie, nie pójdą jego śladem. Niestety.
1
Ale może chodzi tu o to, że w całej ich karierze razem zdobyli 1000 goli.
0
Ja wiem, że to Basel, że to Napoli, ale chyba naprawdę nie ma nadziei na jakikolwiek europejski sukces polskich drużyn. No chyba, że uznamy za sukces odpadnięcie w fazie grupowej.
Podobno ma powstać coś na wzór pucharu Intertoto, gdzie grałyby drużyny, które zajęły 3 miejsce w grupie LE. Taki puchar pocieszenia po pucharze pocieszenia...
Uważam, że to jest wstyd, żenada i kompromitacja, że Kazachstan, Cypr, czy co tam jeszcze ma swoją Ligę Mistrzów, a Polska jest omijana przez ten puchar niczym gazociąg z Rosji do Niemiec.
1
Każda ogarnięta grupa ultrasów w Polsce zna nie tylko pierwszą zwrotkę hymnu... Poza tym, nie widzę w tym nic złego, że śpiewają hymn.
A kiedy śpiewają przed meczem "Sen o Warszawie", to mimo że nie jestem kibicem Legii, to aż dreszcze przechodzą.
1
Wspieram Ter Stegena, chcę żeby rozwijał w Barcelonie, ale od samego początku, kiedy Barcelona kupiła tych dwóch bramkarzy, to Claudio był dla mnie pewniakiem do pierwszego składu i mam nadzieję, że to wróci do normy po jego rekonwalescencji.
0
W jaki sposób Messi obecnie trenuje? Myślałem, że skoro jego kontuzja potrwa 2 miesiące, to najpierw przechodzi jakąś terapię. No chyba, że właśnie z tego powodu pojawił się w ośrodku treningowym.
0
Mam pytanie co do fantasy UCL.
Dlaczego w trakcie meczu Lewandowski miał 20 parę punktów, a teraz ma tylko 14?
I dodatkowo, dlaczego nie pokazuje mojej drużyny w tabeli ligi?
0
A dziwisz im się? Ja nie. Choć będąc na meczu LM chciałbym jednak słyszeć hymn :p
Może będę miał okazję w rewanżu z Leverkusen.
1
No nie wierzę, a miałem już Roberto w składzie Fantasy CL i go wywaliłem.
0
Szkoda, że punkty rezerwowych w FCL się nie liczą. Dobrałem jakichś tanich randomów i okazuje się, że po pierwszej połowie mają mięcej punktów niż np. Busquets.
1
Jak wpadł gol? Wywaliło mi streama.
16
Szkoda trochę, że zniknęło miejsce na banner i przede wszystkim cytat Tito.
0
Widzisz taki dający po oczach napis LA RAMBLA?
Tam możesz pytać o takie rzeczy i właściwie tylko tam.
Wiedziałem, że to nie rozwiąże problemu.
0
Tylko ten napis na głównej powinien być jakiś wielki na pół strony na żeby ludzie go widziell. :V
Zmiany na plus.
5
Nie wiem, czy wszyscy zrozumieją, ale ten komentarz zasługuje na przynajmniej setkę plusów :P
2
No, Ty będziesz dyktował Neymarowi z kim ma się obracać, haha.
Powyższy komentarz @Bartgra, choć napisany w gimbusiarski sposób, idealnie odpowiada na Twój beznadziejny wpis.
1
Dopiero teraz zobaczyłem Neymara z bliska. Moja reakcha to dosłownie:
Co ku...?!