0

Od kiedy zacząłem oglądać filmiki WWE na youtube i grać w Smackdown vs. RAW 2008 to najbardziej właśnie interesowałem się Ceną i tak mi zostało, mimo tego, jak większość go nie lubi.

6

Dla mnie, od 2013 roku, kiedy w meczu między tymi drużynami padł remis 3:3 po kapitalnym meczu, derby Merseyside są ulubionym meczem w sezonie PL.

0

To prawda. Fajnie rozwiązali to z jego podwójną osobowością.

0

Cieszysz się z powrotu Demona Kane'a? Ja tak.

5

Uważam, że "następcom" Xavich, Iniestów i Piquetów w główkach się trochę poprzewracało. Czy oni myślą, że ot tak wskoczą sobie do pierwszego zespołu, bo im się to należy? Żeby rezerwy takiego klubu nie radziły sobie w trzeciej lidze?

0

Tak, oglądam na beat-down. Tam takie głupoty popierdują ludzie na czacie, że sam się czasami do nich przystosowuję ;p

0

Ogólnie, to segmenty z divami są mało interesujące. Ale jeśli już za kimś jestem, to za Team Bella. Bardzo cieszy mnie, że Demon Kane powrócił.

1

Już nie ma ;) Po zajściu w ciążę zrezygnowała.

0

Ja oglądam WWE.

0

Właśnie wróciłem z meczu. W tego co widzę, to lepiej nie pytać, ale jak gra Barcelona? Czy naprawdę jest tak źle?

1

Powiem tak. Uważam, że obecnie atak Hiszpanii, nie licząc skrzydeł wygląda trochę licho. Nie to co kiedyś. Villa, Morientes, Raul, Torres.

Szkoda, że Del Bosque nie powołał Sergiego Roberto.

0

O co ci chodzi? Nie pisałem nawet do Ciebie, tylko do gościa który nie zrozumiał, więc daruj sobie ten sarkazm.

0

No i nie powinien był... Miałeś przeczucie.

13

Co mają występy polskich klubów w Europie, do tego, jak gra Lewandowski?
I nie, nie pójdą jego śladem. Niestety.

1

Ale może chodzi tu o to, że w całej ich karierze razem zdobyli 1000 goli.

0

Ja wiem, że to Basel, że to Napoli, ale chyba naprawdę nie ma nadziei na jakikolwiek europejski sukces polskich drużyn. No chyba, że uznamy za sukces odpadnięcie w fazie grupowej.

Podobno ma powstać coś na wzór pucharu Intertoto, gdzie grałyby drużyny, które zajęły 3 miejsce w grupie LE. Taki puchar pocieszenia po pucharze pocieszenia...

Uważam, że to jest wstyd, żenada i kompromitacja, że Kazachstan, Cypr, czy co tam jeszcze ma swoją Ligę Mistrzów, a Polska jest omijana przez ten puchar niczym gazociąg z Rosji do Niemiec.

1

Każda ogarnięta grupa ultrasów w Polsce zna nie tylko pierwszą zwrotkę hymnu... Poza tym, nie widzę w tym nic złego, że śpiewają hymn.
A kiedy śpiewają przed meczem "Sen o Warszawie", to mimo że nie jestem kibicem Legii, to aż dreszcze przechodzą.

1

Wspieram Ter Stegena, chcę żeby rozwijał w Barcelonie, ale od samego początku, kiedy Barcelona kupiła tych dwóch bramkarzy, to Claudio był dla mnie pewniakiem do pierwszego składu i mam nadzieję, że to wróci do normy po jego rekonwalescencji.

0

W jaki sposób Messi obecnie trenuje? Myślałem, że skoro jego kontuzja potrwa 2 miesiące, to najpierw przechodzi jakąś terapię. No chyba, że właśnie z tego powodu pojawił się w ośrodku treningowym.

0

Mam pytanie co do fantasy UCL.

Dlaczego w trakcie meczu Lewandowski miał 20 parę punktów, a teraz ma tylko 14?
I dodatkowo, dlaczego nie pokazuje mojej drużyny w tabeli ligi?

0

A dziwisz im się? Ja nie. Choć będąc na meczu LM chciałbym jednak słyszeć hymn :p
Może będę miał okazję w rewanżu z Leverkusen.

1

No nie wierzę, a miałem już Roberto w składzie Fantasy CL i go wywaliłem.

0

Szkoda, że punkty rezerwowych w FCL się nie liczą. Dobrałem jakichś tanich randomów i okazuje się, że po pierwszej połowie mają mięcej punktów niż np. Busquets.

1

Jak wpadł gol? Wywaliło mi streama.

16

Szkoda trochę, że zniknęło miejsce na banner i przede wszystkim cytat Tito.

0

Widzisz taki dający po oczach napis LA RAMBLA?
Tam możesz pytać o takie rzeczy i właściwie tylko tam.
Wiedziałem, że to nie rozwiąże problemu.

0

Tylko ten napis na głównej powinien być jakiś wielki na pół strony na żeby ludzie go widziell. :V
Zmiany na plus.

5

Nie wiem, czy wszyscy zrozumieją, ale ten komentarz zasługuje na przynajmniej setkę plusów :P

2

No, Ty będziesz dyktował Neymarowi z kim ma się obracać, haha.
Powyższy komentarz @Bartgra, choć napisany w gimbusiarski sposób, idealnie odpowiada na Twój beznadziejny wpis.

1

Dopiero teraz zobaczyłem Neymara z bliska. Moja reakcha to dosłownie:
Co ku...?!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?