18

Mecz Bartry z Levante został doceniony i otrzymał on kartę IF w FIFA 16, które otrzymują zawodnicy, którzy wyróżniali się w danej kolejce.

Oto ona: http://s29.postimg.org/l3sa3hh6f/image.png

0

No tak... Zacząłem czytać od pierwszego pytania.
To dlatego miałem wrażenie, że już to czytałem.

0

Super czyta się takie rzeczy. Bardzo dobry wywiad.
Mam tylko pytanie. Kiedy był zrobiony wywiad? Pytam, bo widzę, że pan Henryk Szczepański odszedł w tym czasie.

2

(komentarz z fb)
"Co tam sie stało na Estadio Balaídos (Vigo) ???
Kibice Farcelonki niesłychać was !!!
CELTA VIGO - farcelonka (wielka barca) 4:1"

Serio można być takim niedorozwojem mając 30-40 lat?
Dodam, że to "kibic" Realu. A ciekawe jak będzie płakał, kiedy jego Real znowu nic nie zdobędzie.

0

Gdyby nie było faulu, a strzał byłby celny, to znowu byłby wafel Ter Stegena. Ale, że sędzia gwizdnął, to udawał że wyszedł tak o.

0

No i co w tym śmiesznego?

0

To jest śmieszne.

1

I sam nie wiem, czy to znowu wafel Ter Stegena?

4

Komentator Was dissuje, haha. Znaczy tych, którzy śmiali się z "Ter Sztejgena"

4

Tym bardziej, że gimbaza nie ma pojęcia o wymowie danego nazwiska, a się mądruje i wyśmiewa. Ter Sztejgn, tak to się wymawia.

Polecam stronę forvo. Rozwiewa wszelkie wątpliwości do do Alvisów itp.

0

I jak podobają się wyniki? Cieszy mnie odzyskanie pasa przez Cenę oraz powroty Kane'a i Chrisa Jericho. WWE ostatnio fajne powroty robi.
Szkoda, że Sting przegrał z Rollinsem.

0

Czy ogląda ktoś dzisiaj Night of Champions?

0

http://pl.forvo.com/word/marc-andr%C3%A9_ter_stegen/#de
Rozwiewam wszelkie wątpliwości. "Ter Sztejgn" Zatem komentator się nie mylił. Jedynie pozostaje kwestia "Tera".

9

"Barca to Messi, Messi to najlepszy piłkarz na świecie, najlepszy piłkarz na świecie gwarancja sukcesu."

Dwa gole i asysta to mało? To nie jest sukces? Trzy punkty to nie jest sukces?

0

Coś tu jest nie tak. Myślę, że rzuty karne powinien przejąć ktoś inny, na przykład Suarez.

0

Aha, to już wiem, że nie trafi nie mając jeszcze obrazu karnego :P

0

Tera Sztejgena, Luisa Enrika o.O

1

To teraz czekam, aż Ter Stegen obroni karnego i podniesie koszulkę Rafinhi :P

0

To w takim razie na player.pl straszne opóźnienie jest. U mnie nie ma gola jeszcze.

1

Aż się za głowę złapałem po tej akcji.
Kurde. Żal, że taki klub jak Barcelona, ma takich beznadziejnych kibiców na stadionie, że w 12 minucie nie potrafili nawet zaśpiewać głośnego "Rafinha!"

0

Było słychać w 12 minucie, jakieś duże brawa, czy coś? bo to przeoczyłem.

3

Chyba nie zrozumiałeś. Taka plakietka oznacza puchary europejskie. A tych Barcelona ma 5 :)
Już poprawiłem pierwszy post.

4

Skoro Redakcja usunęła banner Tricampions, to może chociaż by dodać małą grafikę z plakietką pięciu pucharów Europy np. pod logiem FCBarca.com?

http://s3.postimg.org/62l0cl283/sxx.png albo wyciąć z tego samo puchar z piątką.

0

Nie napisałbym tak, ale wiem jak jest. Wielu pisze, że zadowoli się zwycięstwem po samobóju, a potem narzekają, że z taką grą to w Gran Derbi 8:0 dla Realu, z trypletu nici, Atletico nas zniszczy, 1/8 LM to maks. i ogólnie katastrofa. Może Ty taki nie jesteś.

0

Ta, a po meczu napiszesz, że nie zasługiwali na wygraną, bo nie potrafili sami strzelić bramki :)

0

Tylko, że ich nie obchodzi na co Ty podpisywałeś umowę. Podpisałeś umowę zapewne na pakiet Canal+, który nie oferuje ligi hiszpańskiej, a nie na samą ligę hiszpańską.

1

To tylko remis w pierwszym meczu grupowym z najsilniejszym rywalem, a tam na trybunach kibice Barcy prawie płaczą o.O

5

W ataku niewiele się dzieje. Myślę, że czas na Pedro... Ale chwila... :(

0

Pan Kazimierz chyba nietrzeźwy :) Ale szkoda Rafinhi. Długo nie zagrał...

0

Tylko że jeśli Ter Stegen dalej będzie stał tak daleko od bramki, to co drugi mecz komuś będzie wychodził ten strzał życia...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?