PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Mecz Bartry z Levante został doceniony i otrzymał on kartę IF w FIFA 16, które otrzymują zawodnicy, którzy wyróżniali się w danej kolejce.
Oto ona: http://s29.postimg.org/l3sa3hh6f/image.png
0
No tak... Zacząłem czytać od pierwszego pytania.
To dlatego miałem wrażenie, że już to czytałem.
0
Super czyta się takie rzeczy. Bardzo dobry wywiad.
Mam tylko pytanie. Kiedy był zrobiony wywiad? Pytam, bo widzę, że pan Henryk Szczepański odszedł w tym czasie.
2
(komentarz z fb)
"Co tam sie stało na Estadio Balaídos (Vigo) ???
Kibice Farcelonki niesłychać was !!!
CELTA VIGO - farcelonka (wielka barca) 4:1"
Serio można być takim niedorozwojem mając 30-40 lat?
Dodam, że to "kibic" Realu. A ciekawe jak będzie płakał, kiedy jego Real znowu nic nie zdobędzie.
0
Gdyby nie było faulu, a strzał byłby celny, to znowu byłby wafel Ter Stegena. Ale, że sędzia gwizdnął, to udawał że wyszedł tak o.
0
No i co w tym śmiesznego?
0
To jest śmieszne.
1
I sam nie wiem, czy to znowu wafel Ter Stegena?
4
Komentator Was dissuje, haha. Znaczy tych, którzy śmiali się z "Ter Sztejgena"
4
Tym bardziej, że gimbaza nie ma pojęcia o wymowie danego nazwiska, a się mądruje i wyśmiewa. Ter Sztejgn, tak to się wymawia.
Polecam stronę forvo. Rozwiewa wszelkie wątpliwości do do Alvisów itp.
0
I jak podobają się wyniki? Cieszy mnie odzyskanie pasa przez Cenę oraz powroty Kane'a i Chrisa Jericho. WWE ostatnio fajne powroty robi.
Szkoda, że Sting przegrał z Rollinsem.
0
Czy ogląda ktoś dzisiaj Night of Champions?
0
http://pl.forvo.com/word/marc-andr%C3%A9_ter_stegen/#de
Rozwiewam wszelkie wątpliwości. "Ter Sztejgn" Zatem komentator się nie mylił. Jedynie pozostaje kwestia "Tera".
9
"Barca to Messi, Messi to najlepszy piłkarz na świecie, najlepszy piłkarz na świecie gwarancja sukcesu."
Dwa gole i asysta to mało? To nie jest sukces? Trzy punkty to nie jest sukces?
0
Coś tu jest nie tak. Myślę, że rzuty karne powinien przejąć ktoś inny, na przykład Suarez.
0
Aha, to już wiem, że nie trafi nie mając jeszcze obrazu karnego :P
0
Tera Sztejgena, Luisa Enrika o.O
1
To teraz czekam, aż Ter Stegen obroni karnego i podniesie koszulkę Rafinhi :P
0
To w takim razie na player.pl straszne opóźnienie jest. U mnie nie ma gola jeszcze.
1
Aż się za głowę złapałem po tej akcji.
Kurde. Żal, że taki klub jak Barcelona, ma takich beznadziejnych kibiców na stadionie, że w 12 minucie nie potrafili nawet zaśpiewać głośnego "Rafinha!"
0
Było słychać w 12 minucie, jakieś duże brawa, czy coś? bo to przeoczyłem.
3
Chyba nie zrozumiałeś. Taka plakietka oznacza puchary europejskie. A tych Barcelona ma 5 :)
Już poprawiłem pierwszy post.
4
Skoro Redakcja usunęła banner Tricampions, to może chociaż by dodać małą grafikę z plakietką pięciu pucharów Europy np. pod logiem FCBarca.com?
http://s3.postimg.org/62l0cl283/sxx.png albo wyciąć z tego samo puchar z piątką.
0
Nie napisałbym tak, ale wiem jak jest. Wielu pisze, że zadowoli się zwycięstwem po samobóju, a potem narzekają, że z taką grą to w Gran Derbi 8:0 dla Realu, z trypletu nici, Atletico nas zniszczy, 1/8 LM to maks. i ogólnie katastrofa. Może Ty taki nie jesteś.
0
Ta, a po meczu napiszesz, że nie zasługiwali na wygraną, bo nie potrafili sami strzelić bramki :)
0
Tylko, że ich nie obchodzi na co Ty podpisywałeś umowę. Podpisałeś umowę zapewne na pakiet Canal+, który nie oferuje ligi hiszpańskiej, a nie na samą ligę hiszpańską.
1
To tylko remis w pierwszym meczu grupowym z najsilniejszym rywalem, a tam na trybunach kibice Barcy prawie płaczą o.O
5
W ataku niewiele się dzieje. Myślę, że czas na Pedro... Ale chwila... :(
0
Pan Kazimierz chyba nietrzeźwy :) Ale szkoda Rafinhi. Długo nie zagrał...
0
Tylko że jeśli Ter Stegen dalej będzie stał tak daleko od bramki, to co drugi mecz komuś będzie wychodził ten strzał życia...