PatrychoO
Dołączył/a: styczeń 2013
35 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś mi się wydaje, że na player.pl głos wyprzedza obraz dość znacznie.
Co za żenada...
1
Munir, Sandro, ręce z kieszeni...
0
Nie wyobrażam sobie, by tego meczu mogło zabraknąć prze odłączenie się Katalonii i w konsekwencji wyrzucenie z La Liga.
1
Dobra, serce oficjalnie zaczęło mi mocniej bić. Po zwycięstwo!
0
Czuję, że Eleven na player.pl nie wytrzyma podczas meczu...
0
Ale Krychowiak popełnił błąd przy drugiej bramce dla Sociedad.
0
Akurat odpaliłem Eleven. Ale wafel Krychowiaka.
0
Możliwe.. Kurczę, nie miałem czasu, żeby wykupić wcześniej.
0
Wy też nie możecie dokonać płatności na player.pl?
Wybieram bank i ładuje się i ładuje i nic.
0
Jeszcze raz wrzucam moją "bojową" tapetę ;)
http://pics.tinypic.pl/i/00727/2k0fhszvsc2g.png
1
Komentarz usunięty
1
Kazimierz Górski też tak kiedyś powiedział.
91
Tytuł powinien brzmieć raczej: "Wywiad z hala dzieckiem". Ale się uśmiałem przy fragmencie z Cristiano i Neymarem oraz przy "decydującym Cristiano w reprezentacji"
"Gdyby zrobił to Cristiano, dostałby trzy mecze zawieszenia." xD
0
Czas pokazał, że to Real był za brzydki dla Ronaldinho ;)
0
Kurczę, szkoda, że Barta się nie załapał...
Moim zdaniem, powinien zająć miejsce w kadrze kosztem kogoś z dwójki Sandro/Munir. Nie ma z nich niestety pożytku w ataku, a dodatkowy obrońca mógłby być potrzebny.
25
Zadanie główne: Zwycięstwo
Zadania poboczne: Gol Pique, nutmegi Messiego, gole całego MSN.
Nagroda:
+3 pkt ,
frustracja Madrytu,
6 punktów przewagi w tabeli,
dobry humor.
0
http://pics.tinypic.pl/i/00727/8axz81y3zzro.png
Jest tutaj ;) Może później zrobię ją na nową, to Ci podeślę.
0
Pisałem do zawodników Barcelony i do innych. O co chodzi?
Pisałem kiedyś na FC Barcelonę, ale nie dostałem odpowiedzi, ale to dlatego, że jeszcze "nie ogarniałem" i nie dołączyłem kilku niezbędnych rzeczy.
3
Z okazji Klasyku zrobiłem sobie taką tapetę na pulpit.
Doskonała nie jest, do tego aktualna będzie dopiero na rewanżowe El Clasico, ale uważam, że w pełni oddaje bojowy charakter tego meczu ;)
http://s29.postimg.org/n9f50uzrb/image.png
1
Ja też jestem do tego zmuszony... Nawet pakiet Canal+ nie daje tego komfortu...
1
Wolski i Orłowski. Przy nich mecze Barcy oglądało się świetnie.
1
Tak jest! Mamy kolejnego znawcę który uważa, że "Alwesz" jest poprawną wymową tego nazwiska i śmieje się z bardziej poprawnego "Alwisa" hehe.
0
No gdyby tego jedynego gola strzelił Pique, to uwierz, że szał w był.
Kibice Barcy w szale radości, a kibice Realu w furii.
0
Coś mi się właśnie nie zgadzało z tym tytułem na pierwszy rzut oka. Szybka analiza:
"gra w Barçy, nie byłaby spełnieniem marzenia"
Zaprzeczając tym słowom, okazałoby się gra dla Barcy byłaby jednak jego marzeniem. Nie zaprzeczając tym słowom, można wywnioskować, że jednak nie chce grać w Barcelonie.
Z tytułu wynika, że jednak nie chce ;p
0
Ja też już nie piszę Gran Derbi. Takie określenie na ten mecz panuje tylko w Polsce. Nie jest to złe, jednak za granicą mogą nie wiedzieć o co chodzi.
3
Wiesz, El Clasico to będzie pierwszy poważny sprawdzian dla Eleven w internecie i nie wiadomo, jak będzie zachowywała się transmisja.
0
A to w pubach, szczególnie tych sportowych to na pewno obejrzysz.
0
Znaczy na kanale Canal nie, ale kanały Eleven są dostępne na platformie nc .
6
To też. Lubię oglądać każdy odcinek starszej serii.
"Całkiem nowe lata miodowe" to już nie to samo.
0
W Polsce - Eleven Sports.