0

Coś mi się wydaje, że na player.pl głos wyprzedza obraz dość znacznie.
Co za żenada...

1

Munir, Sandro, ręce z kieszeni...

0

Nie wyobrażam sobie, by tego meczu mogło zabraknąć prze odłączenie się Katalonii i w konsekwencji wyrzucenie z La Liga.

1

Dobra, serce oficjalnie zaczęło mi mocniej bić. Po zwycięstwo!

0

Czuję, że Eleven na player.pl nie wytrzyma podczas meczu...

0

Ale Krychowiak popełnił błąd przy drugiej bramce dla Sociedad.

0

Akurat odpaliłem Eleven. Ale wafel Krychowiaka.

0

Możliwe.. Kurczę, nie miałem czasu, żeby wykupić wcześniej.

0

Wy też nie możecie dokonać płatności na player.pl?
Wybieram bank i ładuje się i ładuje i nic.

0

Jeszcze raz wrzucam moją "bojową" tapetę ;)
http://pics.tinypic.pl/i/00727/2k0fhszvsc2g.png

1

Komentarz usunięty

1

Kazimierz Górski też tak kiedyś powiedział.

91

Tytuł powinien brzmieć raczej: "Wywiad z hala dzieckiem". Ale się uśmiałem przy fragmencie z Cristiano i Neymarem oraz przy "decydującym Cristiano w reprezentacji"

"Gdyby zrobił to Cristiano, dostałby trzy mecze zawieszenia." xD

0

Czas pokazał, że to Real był za brzydki dla Ronaldinho ;)

0

Kurczę, szkoda, że Barta się nie załapał...
Moim zdaniem, powinien zająć miejsce w kadrze kosztem kogoś z dwójki Sandro/Munir. Nie ma z nich niestety pożytku w ataku, a dodatkowy obrońca mógłby być potrzebny.

25

Zadanie główne: Zwycięstwo
Zadania poboczne: Gol Pique, nutmegi Messiego, gole całego MSN.

Nagroda:
+3 pkt ,
frustracja Madrytu,
6 punktów przewagi w tabeli,
dobry humor.

0

http://pics.tinypic.pl/i/00727/8axz81y3zzro.png
Jest tutaj ;) Może później zrobię ją na nową, to Ci podeślę.

0

Pisałem do zawodników Barcelony i do innych. O co chodzi?
Pisałem kiedyś na FC Barcelonę, ale nie dostałem odpowiedzi, ale to dlatego, że jeszcze "nie ogarniałem" i nie dołączyłem kilku niezbędnych rzeczy.

3

Z okazji Klasyku zrobiłem sobie taką tapetę na pulpit.
Doskonała nie jest, do tego aktualna będzie dopiero na rewanżowe El Clasico, ale uważam, że w pełni oddaje bojowy charakter tego meczu ;)
http://s29.postimg.org/n9f50uzrb/image.png

1

Ja też jestem do tego zmuszony... Nawet pakiet Canal+ nie daje tego komfortu...

1

Wolski i Orłowski. Przy nich mecze Barcy oglądało się świetnie.

1

Tak jest! Mamy kolejnego znawcę który uważa, że "Alwesz" jest poprawną wymową tego nazwiska i śmieje się z bardziej poprawnego "Alwisa" hehe.

0

No gdyby tego jedynego gola strzelił Pique, to uwierz, że szał w był.
Kibice Barcy w szale radości, a kibice Realu w furii.

0

Coś mi się właśnie nie zgadzało z tym tytułem na pierwszy rzut oka. Szybka analiza:
"gra w Barçy, nie byłaby spełnieniem marzenia"

Zaprzeczając tym słowom, okazałoby się gra dla Barcy byłaby jednak jego marzeniem. Nie zaprzeczając tym słowom, można wywnioskować, że jednak nie chce grać w Barcelonie.

Z tytułu wynika, że jednak nie chce ;p

0

Ja też już nie piszę Gran Derbi. Takie określenie na ten mecz panuje tylko w Polsce. Nie jest to złe, jednak za granicą mogą nie wiedzieć o co chodzi.

3

Wiesz, El Clasico to będzie pierwszy poważny sprawdzian dla Eleven w internecie i nie wiadomo, jak będzie zachowywała się transmisja.

0

A to w pubach, szczególnie tych sportowych to na pewno obejrzysz.

0

Znaczy na kanale Canal nie, ale kanały Eleven są dostępne na platformie nc .

6

To też. Lubię oglądać każdy odcinek starszej serii.
"Całkiem nowe lata miodowe" to już nie to samo.

0

W Polsce - Eleven Sports.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?