0

7 : 1 dla Barcy , dla solidarności z Ronaldo. Barca !!!

0

A swoim samochodem ?

0

Wszystko na bok panowie i walka o zwycięstwo !!!

2

Ten Himan chyba oczadzial

2

Daj Bartkowi z liścia , napewno Cię zapamietają !

1

Takie fajne .. nie za ładne.

0

Leo powiedz mi , mam zostać czy nie ??

0

Hmmm ... No nie wiem , nie wiem ..

0

Będzie dobrze będą dobrze mówić , będzie zle będą zle Mówić , nie ważne kto by trenował. Oby było dobrze

0

Podobno wysłał fax...

2

Bo tato się walnął w obliczeniach

1

Nie tylko nie o. 17 !!! Teleexpres lecie

0

Oboje będą siedzieć ... Messi na ławce a Bartek za kratkami ;)

1

a messi w oszustwa podatkowe

1

...Miłość, aby była prawdziwa musi kosztować, musi boleć, musi ogałacać nas z samych siebie” Matka Teresa z Kalkuty. „
Leo .. aby ta Miłość do klubu była prawdziwa , to najlepsze czego mogę dziś Tobie życzyć !

0

Do jakiego nieporozumienia.. kto lepiej gotuje ? Tańczy ? Robi na drutach ? Więcej docelowych informacji proszę.

1

Leo... gdzie jesteś ??! Co o tym wszystkim myślisz ??! Nawet już Real zaczyna się o Ciebie martwić !

6

podejrzewam ze normalni ludzie odchodzą po rozmowie nie poprzez fax ... tu jest problem .. jak to się mówi .. zachowuj się byle jak , ale się zachowuj A tego tutaj brakuje

1

Wierzyłem ze tu nie chodzi o pieniądze ... ale jak w MC ma za 3 lata mieć 700 baniek !!! Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze wrrrr

8

nie nazwał bym dymaniem kogoś za 50 baniek , MC daje mu 700 za 3 lata gry ... No ale przecież tu nie chodzi o pieniądze.

55

„Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy Klub będzie tego chciał „
Lionel Messi
Wyślijcie mu to faxem i po temacie

0

Czyli szybki Deal albo info , ze strony nie doszły do porozumienia bo szyny były złe i nadwozie tez było złe .. Ehhh

1

Kto zapłaci za obiad ?? Czy może będzie free ?

10

Panie Karolu. Myśle a nawet jestem tego pewien , ze większego piłkarza w klubie Barcelona nie będzie i nie było jakim był Ronaldinho.. tak tak - chodzi mi o czysty talent , geniusz , osobowość piłkarska . Messi - jest wielki , wyśrubował statystyki itp. lecz to Pan Gaucho przeniósł rzemiosło piłkarskie na inne wyżyny . Wygrał w piłce reprezentacyjnej tak jak i klubowej największe imprezy, strzelał takie gole po takich akcjach ze kibice realu do dziś maja kaca !!! To on wprowadził Messiego i uczył „pierwszych tańców „ na profesjonalnej murawie, to on nadal Barcelonie nowy rytm i obudził Joga Bonito... Jaka jest istotna różnica pomiędzy Ronaldinho a Messim .. Ano taka , ze Xavi , Iniesta , Puyol, Eto i wielu innych grało z Ronaldinho a on grał dla nich , dla Messiego grali inni a on grał dla siebie.. taka to niby mała ale jednak największa prawda wielkości Ronaldinho nad Messim... umarł król niech żyje król !!!

1

Dzieki rakieta !!! Chociaż ostatnio byłeś już po za orbita .

0

Mam nadzieje , ze jutro Panowie przy obiadku dogadają wszystko jak należy i ten cały „tasiemiec „ z messim się zakończy !! Czas skupić się na klubie i drużynie na nowy sezon.


1

A może by tak odwiedzić naszego kapitana ? może ma dola po lidze mistrzów i sytuacji z suarezem . Jeżeli jest małomównym człowiekiem , a z tego co piszą i mówią od lat to takim jest.. wszystko to wyglada zle , ale nie róbmy z niego Binladena.. to jest taki sam człowiek jak Ty i ja . Nawet gdyby miał w drzwiach powiedzieć ... sory , ale nie chce już dla was grać bo wole inny klub.. - to klub zaoszczędziłby sobie ten cały „cyrk „który trwa .. a może by powiedział -.. tak mam problem ,pogubiłem się w tym wszystkim..
Rozwiązania mogą być różne , ale jeżeli Barcelona to więcej niż klub to właśnie powinien tak postąpić .. najpierw człowiek później pracownik co by nie było to jest taki sam człowiek jak my wszyscy.

7

Tzn. ze nasi piłkarze są „bezcenni” ??


3

Jak to ?? Suarez trenuje a Messi nie ..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?