0

Z krychowiakiem powinien grać , tutaj za duże buty

0

@Mateonvious
A może odkryje nowego / starego dobrego Roberto ;)

0

@Dalhi
Tak , napewno Dest będzie dzisiaj grał hahaha.

0

Jeżeli chodzi o Doku to bardzo szybki skrzydłowy z dobrym dryblingiem i fajna zmiana kierunku biegu.

0

ChodZi mi o to ze na częsc zawodników pod forma będzie miał pozytywny wpływ ale zapewne z czasem zobaczy komu nie pomoże się obudzić

1

Chłopak z dużym talentem ale małymi umiejętnościami pilkarskimi.

4

Wiem jedno , Xavi będzie wiedział z kogo jeszcze można wycisnąć a kto jest do pożegnania. I tu widać światełko w tunelu

1

Mamy to !!! Alleluja i do przodu : )

0

Pewnie w piątek będzie oficjal

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Nie chciałbym być złym prorokiem , ale …
przy tym rozmachu naszej gry , to w tym sezonie pobijemy pare rekordów .. niestety niechlubnych w historii klubu.
Mam wrażenie , ze tutaj pierwszym krokiem jaki trzeba zrobić prócz zmian personalnych to załatwić chłopaka dobrego psychologa bo nie potrafią dźwignąć ciężaru w minimalnym rozmiarze swoich możliwości.

0

Mecz trwa 90 minut , a czasami dłużej. Barca !!

3

2 :0 dla Barcy i dobra niedziela ! Barca!!

9

Mój 7 letni synek kibicuje Barcelonie i ogląda mecze . Dzisiaj po 20 minutach poprosił mnie żebyśmy pograli w kółko -
krzyżyk . Dzieci są doskonałymi obserwatorami i szczere do bólu : )

2

Jak przypadkiem wygrają , powinni natychmiast oddać puchar drużynie pokonanej. Ewidentnie w tym kalendarzu rozgrywek na niego nie zasługują bo mają mniej gwiazd i zawodników grających w reprezentacjach. Ktoś taki nie może wygrywać Ligi Mistrzów bo to będzie nie fair wobec innych drużyn będących na topie. Już go rozumie… hahahaha.

3

Nie mam pojęcia w jakim celu i dlaczego takie rzeczy się dzieją ostatnimi czasy w Barcelonie. Od 30 lat jestem kibicem Barcelony!!! Lecz taka destrukcja jaka trwa w tym klubie od długich długich dni , miesięcy a wręcz i paru lat nigdy nie miała miejsce w tak wielu „ zakamarkach „ klubu . Bałagan finansowy olbrzymi , styl gry już dawno zasypany , ludzie trzymający klub w rękach „ pobrudzeni „ a całokształt tworzy ostatnio z nas pośmiewisko w świecie piłkarskim i nawet ciut dalej. Martwię się , ze za niedługo jedyne co mi zostanie z tej prawdziwej Barcelony to herb..

7

Historia lubi zataczać koło .. Pamietam czasy , gdy Barcelona była średnia drużyna na tle innych ekip z Europy, takich jak „ bvb , Milan , Mu , Chelsea , inter , roma , ajax . Wielkość Barcy rodziła się w bólach .. naszedł Ronaldinho , Xavi , puyol , iniesta itd. Kończąc na messim .
Będzie dobrze , tylko potrzebny jest czas.

2

Co się dziwić , jeżeli treneiro oficjalnie mówi ze zawodnicy są przeciętni i na sukcesy póki co nie można liczyć. Przecież trener wie najlepiej …prawda ?

7

Jeśli szatnia jest przeciwko trenerowi to najbliższe 3 arcy ważne mecze z góry są skreślone na niepowodzenie, tym bardziej ze piłkarze są świadomi ewentualnego następcy którym ma być Xavi i którego pewnie większość piłkarzy chciałaby w klubie.

0

@Edinho19911991
Wowo mistrzu . jutro doczytam resztę

0

@norbi77
Jeśli będzie to xavi to napewno zabierze swój sztab , taki stawia warunek .

9

Powtórzę się jeszcze raz , ze Pirlo w Barcelonie pasuje jak świni siodło …

0

Pirlo pasuje do Barcy jak świni siodło

1

„Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, aż znajdzie się taki jeden, który nie wie, że się nie da, i on to robi”

Podstawowy argument żeby dać szanse innemu trenerowi i tyle.

0

Panie trenerze , każdy przeciwnik jest w jakimś stopniu niebezpieczny . Tylko trochę ostatnio już za dużo tego asekuracyjnego omawiania losów nadchodzących spotkań , czy tez nawet w kontekście całego sezonu lub dwóch. Jest Pan trenerem nie analitykiem czy ekspertem w Tv. Motywuj młodych a nie gadaj do kamer ze jak na dziś to w piłkę grać nie potrafią. Wrrrrr…

0

@tomczkin
Ronald Koeman: Trzeba być realistami. Obecnie, ze zmianami, które wprowadzamy w zespole, trudno jest grać na poziomie ważnych europejskich drużyn. [@vamos]

0

Alibi przez duże A

0

@jamaica_bart
Ronald Koeman: Trzeba być realistami. Obecnie, ze zmianami, które wprowadzamy w zespole, trudno jest grać na poziomie ważnych europejskich drużyn. [@vamos]

2

Kurczę … bez bicia przyznam ze byłem za nim na początku .. ale im dalej w las tym gorzej. Jak trener może tak demotywować zespół !? Jest jak jest , każdy „trzeźwy „ ma tego świadomość , ale to nie powód aby tworzyć sobie tego typu alibi .. człowieku jesteś trenerem , jesteś w Barcelonie , jesteś ostatnim który powinien mówić ze ten zespół na cos większego nie stac !!!

0

Koman zwolniony z barcy !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?