PauloPaz
Dołączył/a: marzec 2014
Opole
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@normasubiektywna
:)
1
@GeneralXavi
No jaha :D
2
Czyli Messi potrzebuje przyjaciela po stracie suareza. Szkoda ze to akurat 33 letni kun.
0
Powinien zostać bo myśle ze dotarło do niego ze stara gwardia jest do wymiany , a nowy trener pewnie dałby się nabrać jak inni w ostatnich 3 latach i byśmy mieli powtórkę z rozrywki.
1
@GeneralXavi
Dobre :) jak byś szukał asystenta to zgłaszam się.
13
Proponuje Sergi Roberto , bynajmniej będę spokojniejszy ze nie będzie grał.
3
W takim czasie dla klubu i przy obecnej kadrze zwolnienie komana będzie dużym ryzykiem. Nikt z top- trenerów nie przyjdzie do Barcelony , a jeśli nawet jakimś trafem znalazł by się jakiś nowy „kozioł ofiarny „ z nazwiskiem , to wejdzie do tej samej rzeki co Koman, czyli gwardii emerytów trzymających władze , i grających pod siebie. Tutaj trzeba zmienić kadrę. Podziękować zasłużonym lecz już niestety bez ikry zawodnikom i za ich ogromne pensje zrobić nowy ład a komanowi dać możliwość przygotowania drużyny do sezonu w normalnych warunkach i odpowiednim czasie , bo wyciągnął nas z bagna jak by nie patrzeć.
0
@PauloPaz
Chodzi oczywiście o piłkarzy ;)
1
.. Dumni po zwycięstwie , wierni po przegranej .. a w dzisiejszej Barcelonie na odwrót . Ręce opadają.
1
@ObiektywnyKibic121
Zwolnic kierowcę autokaru ze go wpuścił
22
Ciężko mi wytłumaczyć i zrozumieć 3 rzeczy :
1. Dlaczego Messi musi zawsze grać kiedy ewidentnie stracił zapal i koncentracje. A jak już musi grać to dlaczego go nie zmieniać podczas meczu ???
2. Dlaczego nie daliśmy szansy drugiemu bramkarzowi kiedy ewidentnie ter stegen ma duże wahania formy ???
3 . Kto wpuścił Sergio Roberto do autokaru !!!???
2
Matematycznie to zarabiacie największe pieniądze na świecie a praktycznie nie widać tego od paru dobrych sezonów. Czas się pożegnać z pewna grupa piłkarzy co z pewnością wpłynie ogromnie na polepszenie sytuacji finansowej i da możliwość sprowadzenia innych chcących walczyć na boisku a nie jako to się ma w przypadku co nie których przy stoliku z kontraktami na gigantyczne sumy .
1
Ci sami zawodnicy , trenerzy będą odchodzić i nic to nie zmieni . Tutaj trzeba zmian personalnych.
16
Panie Trenerze , postaw Pan sytuacje jasno!! .. tutaj trzeba zrobić porządki z leśnymi dziadkami co już nie grają na poziomie zarabianych pieniędzy i grać już nie będą , a jakie nie zamierzają im podziękować to uciekaj Pan szybko bo szkoda szargać sobie nerwów i opinii.
Roberto , Pique , Busi , Breit , Pjanic do wymiany .. Messi .. sam nie wiem dzisiaj prócz gola fatalny jak z granada straty , niedokładność i brak wolo walki . Napewno zabrałbym opaskę.
Dobranoc Katalończycy i głowa do góry , przyjdą lepsze czasy byle szybciej jak pozniej.
2
Przyszedł w takiej sytuacji do klubu ze nie zazdroszczę. Do klubu gdzie gra się o najwyższe cele.. ale zejdźcie na ziemie ludziska !! Nie w tym sezonie. Pomijając tragiczna wręcz sytuacje finansowa i brudy wewnątrz klubu to chłop dostal drużynę która od niemal ze 3 sezonów miała zjazd w dół. Nie rozumiem tych którzy tak uparcie twierdzą ze wykonuje zła prace. Zrozumcie ze na dziś Barcelona jest z nazwy a poziom całego klubu i poszczególnych podstawowych piłkarzy jest daleko od czasów świetności. A żeby to się zmieniło potrzeba dużo więcej czasu i pieniędzy których nie mamy a które wydano na nie trafione transfery w ostatnich latach.
6
Fajnego mamy bramkarza :)
0
Trzeba w trybie pilnym pochować wszystkie kozy !!
0
Powinien sam dla siebie starać się o przeprowadzkę aby podnieść się piłkarsko .. chyba ze woli leżeć a na nim mała kupka pieniędzy
0
Dr. Quinn albo house ?
0
Do wesela się zagoi
0
Bardzo niewygodny przeciwnik na swoim terenie dla nas. Chciałbym abyśmy byli wygranymi jednak Wynik 2:2 raczej bardziej z tych możliwych. Resztę meczy wygrać i zobaczymy jak się tabela ułoży na koniec.
0
Zaproponować wymianę za Ricardo z Leicester City . Solidny prawy obrońca na którego nas stać.
0
Podobno powiedział , ze go słabo słyszy i pójdzie na trybuny bo tam lepszy zasięg jest ;)
2
Co robi roberto przy drugim golu ?! Zamiast doskoczyć do gościa ,który był metr od niego w strefie krycia , to on spokojnie patrzy jak ten ustawia się aby otrzymać za chwile piłkę od kolegi a następnie pozwolą mu wykonać wrzutkę między dwóch środkowych Barcy !!! Pomijam już te przyjęcia w linie autu i wszystkie zagrania wsteczne. 50 min. Powinien już dawno zejść. Niech mnie kule biją !! Masakra !!
2
Jeszcze Real odpadnie w lidze mistrzów i Pan Perez zaliczy pamiętny sezon.
0
Adios Nosuper Ligo :)
1
Barcelona wycofuje się również.
1
Wszystkie znaki na niebie mówią ze dzisiaj w nocy jeszcze ten twór padnie na pysk . Anglia i atletico madrid się wycofują . Manchester United pod młotek .
4
16:44 Claudio Ranieri: „Czytając o Superlidze, pierwszą rzeczą, która przyszła mi do głowy, było osiągnięcie Leicester w Premier League. Na tym polega piękno futbolu - kiedy małe kluby mogą rywalizować z gigantami. To jest właśnie esencja tego sportu"
16:32 Bayern Monachium nie zagra w Superlidze!
16:07 Gary Lineker, ekspert telewizyjny stacji BBC: „Żeby była jasność. Jeśli powstanie Superliga, nigdy nie będę pracował przy tych rozgrywkach jako ekspert telewizyjny."
15:34 Pep Guardiola: „Bardzo bym chciał, żeby przewodniczący Superligi pojechał dookoła świata i wyjaśnił wszystkim, w jaki sposób została podjęta ta decyzja". [BBC]
0
Ps. Czytaj ze zrozumieniem i między wierszami chyba ze tylko dobrze liczysz ;)