PauloPaz
Dołączył/a: marzec 2014
Opole
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Koman zwolniony !
0
Engel , Smuda i Gmoch. Ewentualnie królik baks.
1
I kabarecik leci dalej
0
Właśnie zostało zwołane nadzwyczajne zebranie zarządu w sprawie przyszłości koemana
1
Aaaahhhh..dzisiaj czegoś zabrakło , dosłownie trzech „ małych „ rzeczy :
Lepszej taktyki , odpowiednich zawodników i dobrej gry. Tak Szanowni Państwo , tak to niestety na dziś wygląda. Można gdybać , dłubać i filozofować na prawo i na lewo , a boisko na ogół wszystko weryfikuje .. „ z pustego i salomon nie naleje.. takie to dziwne mamy czasy w naszej Barcelonie .
Ehhh…
0
Barca jest spokojna , ze jak zostanie to będzie grał
0
@slayer
Ta… 180 km /h płynął wyprzedzając swoje dzieci po drodze.Co ma piernik do wiatraka
0
Bezkolona tu się robi... Galaretki im do diety nawrzucać bo stawy to im co chwile się zacierają.
0
@DonMarcino87
W sumie możliwe .. u dembele to wyglada tak jakby kontuzje leczył kontuzja
0
Od listopada do stycznia jest krótki czas .. poczekać i sprzedać go w miarę zdrowego do jakiegoś FC Szklani .
9
Tak , ukarać i to przykładnie!! Oraz zabronić wykonywania zawodu , ale dziennikarzom którzy w ten sposób „ pracują!!! „ Na miejscu klubu to bym jeszcze Pique jakaś wypasiona deskę na urodziny sprezentował z hasłem typu : razem możemy pokonać każda fale.
1
.. Ale to już było i nie wróci więcej …
0
Ter Stegen , Pique , Pedri , Fati , frenkie de jong - misja na Marsa w celu szukania wody . Podobno większe szanse jak bycie w pierwszej 6 ligi.
Idę pić
0
Grizman w Atletico..
2
Masakra !!!jak Grizman zostanie sprzedany do ataku z suarezem . Messi jest z neymarem teraz brakuje mbappe z benzema . A my zostaniemy z braitem i nie daj Boże dojedzie de yong.
0
@Tomek97
Właśnie tak !! Można rotować ustawieniem jak już będą zdrowi wszyscy .
1
Wybaczcie ale Powtórzę się jeszcze raz … Nie kumam. Po co teraz na ostatni gwizdek kupować przeciętnego kota w worku który będzie generował koszty a i tak nic nie wniesie ani nie wpłynie na lepszy poziom Barcelony. Zostawić kadrę jaka jest , pozbyć się jak idzie kul u nogi i poczekać do okienka zimowego. Grizmana przesunąć na „9 „ bo i tak nic lepszego nie wymyśla. Najlepszym transferem w tym okienku będzie brak transferu !!!
3
Nie kumam. Po co teraz na ostatni gwizdek kupować przeciętnego kota w worku który będzie generował koszty a i tak nic nie wniesie ani nie wpłynie na lepszy poziom Barcelony. Zostawić kadrę jaka jest , pozbyć się jak idzie kul u nogi i poczekać do okienka zimowego. Grizmana przesunąć na „9 „ bo i tak nic lepszego nie wymyśla. Najlepszym transferem w tym okienku będzie brak transferu !!!
0
@Lucassito
Chodzi o kontuzje , przykład z dzis s. Roberto
0
@Moov
Życzę mu jak najlepiej , lecz prawdopodobnie nie pójdzie mu dobrze francuska historia.
Hiszpania , Włochy i Portugalia to ligi skrojone pod Messiego, no cóż ….
1
Idealnie byłoby mecz zamknąć już w pierwszej połowie .. im dłużej będziemy się kopać tym gorzej dla naszych nóg.
8
Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu .
9
Wyprzedze pewne fakty.
Jeżeli barca wygra w dobrym stylu będzie na forum dużo pochwał i kreowania nowej nadziei dla klubu bez messiego.
Jeżeli barca zremisuje , znajda się tacy którzy będą mówić ze widać brak messiego itd.
Jeżeli barca ( nie daj Boże ) przegra to wyłonią się znawcy i kibice z krwi i kości którzy skreśla drużynę i cały sezon.
Co by nie było , to jest początek , początek i raz jeszcze początek . Zanim poleca superlatywy czy tez pomyje pamiętajcie ze to początek . Barca braca barca !!!
2
Chłopie przestań pierdzielic bo nawet ACE by cię nie wybielił. Nie powinieneś się odzywać przez najbliższe 10 lat. Najpierw narobiłeś do swojego gniazda a teraz masz tupet żeby mówić ze inni źle sprzątają. A Idź do Araba dziadzie.
1
Messi podobno dostał w prezencie od szejka jakaś wysepkę.. aby oczywiście mógł w spokoju trenować : ) . Czekamy na ligę a Leo niech się trzyma.
2
Ja pierdu … co za idiotyczne czasy nastały. Kasa , Kasa i jeszcze raz kasa !! Już wszystko jest przeliczane na pieniądze. Niech jeszcze zaczną płacić żona piłkarzy za lojalność. Masakra
2
Ok.. 2 dni popłakałem bo to przecież nasz messi został wyrwany z serca Kataloni czy tez wypchnięty , jak kto uważa , to już nie ważne. Teraz czas Panowie na „nowe” miejmy nadzieje lepsze czasy. Teraz czas skupić się na tym co jest i co ma być. Niech klub i zawodnicy zrobią wszystko aby PSG zrozumiało ze pieniądze to nie wszystko i limit na najlepszych na świecie im się wyczerpał aby wygrać więcej jak własne podwórko . Jedziemy Barca !!!
0
Ostatni raz kiedy czułem się podobnie to gdy odchodził Ronaldinho. Niestety nic nie trwa wiecznie , a kariera piłkarza to tak naprawdę chwila - moment .. i pozostają tylko wspomnienia, jednakże dzięki takim artysta jak oni to niezapomniane , historyczne i piękne wspomnienia. Graj nam Leo jak najdłużej !!! Barca !Barca ! Barca !
0
Będą kręcić pamiętniki z wakacji ; )
1
@cooen
Myśle ze te w szachownice były gorsze ; ) a jeżeli gra będzie dobra to mogą i w kamizelkach śmigać