1

Koman zwolniony !

0

Engel , Smuda i Gmoch. Ewentualnie królik baks.

1

I kabarecik leci dalej

0

Właśnie zostało zwołane nadzwyczajne zebranie zarządu w sprawie przyszłości koemana

1

Aaaahhhh..dzisiaj czegoś zabrakło , dosłownie trzech „ małych „ rzeczy :
Lepszej taktyki , odpowiednich zawodników i dobrej gry. Tak Szanowni Państwo , tak to niestety na dziś wygląda. Można gdybać , dłubać i filozofować na prawo i na lewo , a boisko na ogół wszystko weryfikuje .. „ z pustego i salomon nie naleje.. takie to dziwne mamy czasy w naszej Barcelonie .
Ehhh…

0

Barca jest spokojna , ze jak zostanie to będzie grał

0

@slayer
Ta… 180 km /h płynął wyprzedzając swoje dzieci po drodze.Co ma piernik do wiatraka

0

Bezkolona tu się robi... Galaretki im do diety nawrzucać bo stawy to im co chwile się zacierają.

0

@DonMarcino87
W sumie możliwe .. u dembele to wyglada tak jakby kontuzje leczył kontuzja

0

Od listopada do stycznia jest krótki czas .. poczekać i sprzedać go w miarę zdrowego do jakiegoś FC Szklani .

9

Tak , ukarać i to przykładnie!! Oraz zabronić wykonywania zawodu , ale dziennikarzom którzy w ten sposób „ pracują!!! „ Na miejscu klubu to bym jeszcze Pique jakaś wypasiona deskę na urodziny sprezentował z hasłem typu : razem możemy pokonać każda fale.

1

.. Ale to już było i nie wróci więcej …

0

Ter Stegen , Pique , Pedri , Fati , frenkie de jong - misja na Marsa w celu szukania wody . Podobno większe szanse jak bycie w pierwszej 6 ligi.
Idę pić

0

Grizman w Atletico..

2

Masakra !!!jak Grizman zostanie sprzedany do ataku z suarezem . Messi jest z neymarem teraz brakuje mbappe z benzema . A my zostaniemy z braitem i nie daj Boże dojedzie de yong.

0

@Tomek97
Właśnie tak !! Można rotować ustawieniem jak już będą zdrowi wszyscy .

1

Wybaczcie ale Powtórzę się jeszcze raz … Nie kumam. Po co teraz na ostatni gwizdek kupować przeciętnego kota w worku który będzie generował koszty a i tak nic nie wniesie ani nie wpłynie na lepszy poziom Barcelony. Zostawić kadrę jaka jest , pozbyć się jak idzie kul u nogi i poczekać do okienka zimowego. Grizmana przesunąć na „9 „ bo i tak nic lepszego nie wymyśla. Najlepszym transferem w tym okienku będzie brak transferu !!!

3

Nie kumam. Po co teraz na ostatni gwizdek kupować przeciętnego kota w worku który będzie generował koszty a i tak nic nie wniesie ani nie wpłynie na lepszy poziom Barcelony. Zostawić kadrę jaka jest , pozbyć się jak idzie kul u nogi i poczekać do okienka zimowego. Grizmana przesunąć na „9 „ bo i tak nic lepszego nie wymyśla. Najlepszym transferem w tym okienku będzie brak transferu !!!

0

@Lucassito
Chodzi o kontuzje , przykład z dzis s. Roberto

0

@Moov
Życzę mu jak najlepiej , lecz prawdopodobnie nie pójdzie mu dobrze francuska historia.
Hiszpania , Włochy i Portugalia to ligi skrojone pod Messiego, no cóż ….

1

Idealnie byłoby mecz zamknąć już w pierwszej połowie .. im dłużej będziemy się kopać tym gorzej dla naszych nóg.

8

Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu .

9

Wyprzedze pewne fakty.
Jeżeli barca wygra w dobrym stylu będzie na forum dużo pochwał i kreowania nowej nadziei dla klubu bez messiego.
Jeżeli barca zremisuje , znajda się tacy którzy będą mówić ze widać brak messiego itd.
Jeżeli barca ( nie daj Boże ) przegra to wyłonią się znawcy i kibice z krwi i kości którzy skreśla drużynę i cały sezon.
Co by nie było , to jest początek , początek i raz jeszcze początek . Zanim poleca superlatywy czy tez pomyje pamiętajcie ze to początek . Barca braca barca !!!

2

Chłopie przestań pierdzielic bo nawet ACE by cię nie wybielił. Nie powinieneś się odzywać przez najbliższe 10 lat. Najpierw narobiłeś do swojego gniazda a teraz masz tupet żeby mówić ze inni źle sprzątają. A Idź do Araba dziadzie.

1

Messi podobno dostał w prezencie od szejka jakaś wysepkę.. aby oczywiście mógł w spokoju trenować : ) . Czekamy na ligę a Leo niech się trzyma.

2

Ja pierdu … co za idiotyczne czasy nastały. Kasa , Kasa i jeszcze raz kasa !! Już wszystko jest przeliczane na pieniądze. Niech jeszcze zaczną płacić żona piłkarzy za lojalność. Masakra

2

Ok.. 2 dni popłakałem bo to przecież nasz messi został wyrwany z serca Kataloni czy tez wypchnięty , jak kto uważa , to już nie ważne. Teraz czas Panowie na „nowe” miejmy nadzieje lepsze czasy. Teraz czas skupić się na tym co jest i co ma być. Niech klub i zawodnicy zrobią wszystko aby PSG zrozumiało ze pieniądze to nie wszystko i limit na najlepszych na świecie im się wyczerpał aby wygrać więcej jak własne podwórko . Jedziemy Barca !!!

0

Ostatni raz kiedy czułem się podobnie to gdy odchodził Ronaldinho. Niestety nic nie trwa wiecznie , a kariera piłkarza to tak naprawdę chwila - moment .. i pozostają tylko wspomnienia, jednakże dzięki takim artysta jak oni to niezapomniane , historyczne i piękne wspomnienia. Graj nam Leo jak najdłużej !!! Barca !Barca ! Barca !

0

Będą kręcić pamiętniki z wakacji ; )

1

@cooen
Myśle ze te w szachownice były gorsze ; ) a jeżeli gra będzie dobra to mogą i w kamizelkach śmigać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?