PauloPaz
Dołączył/a: marzec 2014
Opole
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KibicBarcy84
Jeżeli chodzi o wykonywanie zadań boiskowych to lepszy od minguezy i desta. Przy tak ogromnym braku minut to nie najgorzej.
1
@SirChuck
Jeżeli chodzi o wykonywanie zadań boiskowych to lepszy od minguezy i desta. Przy tak ogromnym braku minut to nie najgorzej.
1
Dla tych którzy już rokują nową kontuzje dembele. Łapały go skurcze i dlatego opuścił boisko. Nie jestem jego fanem , ale mimo wszystko po tak długiej przerwie i w takim chaosie jaki gramy to się trochę nabiegał, bez produktywnie w większości czasu ale biegał i maja mu prawo odmawiać wytrzymałości mięśnie. Trochę więcej empatii ludzie.
2
Barcelona przygląda się trzem bramkarzom . Jest to dobrze zapowiadający się młody Illan Meslier z Leeds , Onana a także Bartłomiej Dragowski wracający po kontuzji.
0
Dziwny jest ten świat …coraz bardziej.
5
Nie rozumiem komentarzy , ze na rynku obecnie nie ma odpowiednich bramkarzy i ze ciężko znaleść kogoś kto dobrze gra nogami. Odpowiem tak : bramkarz przede wszystkim ma bronić później łapać i celnie rozpoczynać grę ( wyrzut , wykop, podanie) Na dzien dzisiejszy nasz bramkarz nie wybrania prostych strzałów , a jego wyprowadzanie gry i podania są często pod nogi rywali lub w taki sektor boiska ze zaraz jest z tego ciepło pod nasza bramka! Ja osobiście wolalbym kogoś kto łapie nie możliwe do obrony strzały nawet gdyby mial posyłać rakiety na walke w powietrzu …może nasi piłkarze zaczęli by sila rzeczy walczyć o piłkę.
1
Obyśmy nie byli klubem który kupi go na takich warunkach , bo krótko mówiąc jest to wariactwo pomieszane z rozrzutnością a my jak my już doskonale o tym wiemy.
0
Ta plaga kontuzji to jest jakieś fatum , zły urok !!! Może umtiti w zemście za brak gry nasyła swojego szamana. Masakra
20
Gdzieś w samolocie
Laporta : Sam teraz widzisz jakie nastały dla nas trudne czasy…
Xavi : nie miałem pojęcia że to wszystko wyglada tak źle !
Laporta : powiedz .. i co teraz!? Co zrobimy ?
Xavi : Na początek proponuje zrobić butelkę dobrego whiskey
Laporta : jak dobrze że wróciłeś !! Barman ! Barman ! 2 razy z lodem.
0
No niestety …” piłkarski ateizm „ w naszej drużynie ponownie dał o sobie znać.
0
@Tasak88
Słabo to w cudzym domu chcieć buty nosić. Nie szkoda Ci czasu . Słabe to
14
A ja podchodzę do tego meczu z bardzo dużym optymizmem nie ważne jaki będzie wynik ( oby nie przegrać za wysoko ) A mianowicie :
Jeżeli wygramy , to awansujemy dalej i mimo słabych rokowań w następnej fazie rozgrywek zgarniemy jakiś dobry pieniądz .
Jeżeli przegramy to nie z byle kim tylko z Bayernem i to w czasach kiedy po prostu ma to prawo mieć miejsce , ale bynajmniej młodzi gracze w lidze Europy będą mogli pograć o doświadczenie z mniej wymagającymi rywalami .
Wiec , z pełnym spokojem będę oglądał środowy mecz . Pozdrawiam wszystkich Barcelimo :)
0
Na gwałt potrzebujemy : Prawego obrońcy , środkowego napastnika i skrzydłowego . Następnie trzeba znaleść kogoś na srodek obrony , lewa flanka , i jeszcze raz na skrzydło. 6 zawodników powinno się pojawić mogących grać.
0
A ja słyszałem ze trenuje na pół gwizdka , i nie bardzo chce grać z Barca… bo podobno wszędzie dobrze , ale w domu najlepiej .
Ps . Słyszałem tez ze między treningiem a obiadem gotuje.
0
Eto Eto ,!E to bzdury były
0
@Encore
Ojcu nie wypada narzekać na dobrego syna . Prawda ? Nawet w gorszych chwilach. ..
0
Fajnie , naprawdę fajnie. Czy to znaczy ze wychodzimy z grupy ligi mistrzów ??
0
Fajnie ze masz dystans :D niech Ci będzie .
4
A mi ogólnie jest smutno z trzech powodów :
1.Wygrał piłkarz naszego kochanego klubu PSG.
2 .Drugie miejsce zajął zawodnik Bayernu ( Bayern i liczba 2 , zle mi się kojarzą)
3. Nie było zawodnika z Barcelony , honor ratuje nam piękna niewiasta i młokos Pedri.
Kibicom PSG i Bayernu gratuluje dwóch genialnych piłkarzy , a sobie życzę ze Barcelona w tym sezonie będzie lepsza w bezpośrednich pojedynkach.
2
@peetwithbarca
Otóż to .
1
Panie Depay , z całym szacunkiem dla Ciebie , ale jeżeli cała kadra będzie zdrowa i jakieś wzmocnienie z przodu dojdzie to przy tej grze ławeczka czeka.
2
Błędy w przyjęciu , błędy w wyprowadzeniu piłki , podania pod nogi rywali ( jedno z nich po wyrzucie z autu zakończyło się bramka). Piłkarz zagubiony póki co mentalnie i taktycznie.
0
@pepulinho
Popieram
2
@Arnold1234
Jest tyle dobrych , bogatych klubów a Ty bidny Arni z przymusu musisz kibicować Barcelonie. Ja dla przykładu im kibicuje z nie przymuszonej woli :D
13
Jak czytam wypociny co nie których to mam wrażenie ze jestem na stronie prześcieradeł. Skreślać niby „ swoją drużynę „ przed meczem bo coutinho na ławce hahahahaha . Faktycznie , chłop tak gra w tym sezonie ze fantazja , te rajdy na szybkości , te piękne bramki z dystansu , ta ilość niesamowitych odbiorów. Koeman go nie widział w składzie , xavi tez . No kurczę dlaczego ??!!! Przecież on bryluje.
0
To ten mecz z kalibru „możemy wygrać ale i przegrać „ .. a tak poważnie z żółtymi wiadomo , dużo bramek i blisko remisu.
0
Czyli sprawa sprzedaży coutinho to już tylko formalność + niestety możliwe ze araujo .. szkoda jeżeli stracimy tego drugiego. Lenglet powinien odejść i umtiti
15
Braithwaite —— aktualizuj do wersji Braithwaite 2.0 …..loading…. Error .Not found.
0
Dzisiaj był dobry mecz ,dobry był sędzia.Jedynie wynik taki sobie. Wierze w ostatni mecz , będzie 3x dobry . Pozdr
0
Kiedy będą dostępni wszyscy podstawowi zawodnicy można ocenic „nowy „ ład . Niestety , nie mamy wartościowych zmienników do walki o skład. Coutinho , Mingueza na sprzedaż. Jeżeli przód będzie zdrowy i go wzmocnimy kimś konkretnym to depay ławka , ma tyle głupich strat na kontry ze masakra.