3

Ja ja .. das is auto

0

Ko..lo..ro..wych jaramarkow rapapapa , lalala la lala ..

1

Wpadł kwiatki podlać i leci dalej

3

Nie oglądałem meczu ale …
1 . Cieszy mnie wynik ( szczególnie druga połowa )
2. Ewidentnie głębokie rezerwy powinny być bardziej brane pod uwagę jeżeli chodzi o potencjał klubu.
3 . I na koniec .. lepiej jak by ubrali narzutki zamiast tych okropnych trykotów. Wyglądają w nich jak drużyna z pucharu wójta gminy.
Dziękuje za uwagę ;)

0

@karci0
Free ..

0

Czy lekarz fatiego może zamienić się z lekarzem sergio ??

1

Oby wrócił do pełni sił i kłopoty z urazami go omijały , bo jest jednym z elementów przyszłości tego klubu .

1

A ja wiem co będzie .. messi podpisze albo nie podpisze i to jest 100% źródło

0

Taaa…. Zwolnić to on może narazie blokady maszyny losującej w lotto ;)

0

Nieoficjalnie UEFA wyrzuciła Barce , Real i Juve z ligi mistrzów .

3

Bardzo dobry wywiad. Jedna i druga strona konkretna.

1

Ja mam z czasów Ronaldinho i lepszej nie będzie : ) jeżeli chodzi o aktualne stroje to osobiście średnio mi pasują , ale jeszcze mniej podoba mi się gra Barcy ;)

0

Frank Rijkaard jest w planie laporty . Tylko proszę nie mówić dalej ;)

0

Trzeba tacie messiego kupić konsole i fife .. tam sobie może sprzedać syna do fransua. I będzie każdy zadowolony

0

Jak wieloma innymi graczami. Nic konkretnego , każdy klub bada rynek ale to nie znaczy ze już kogoś kupuje , więcej dystansu.

2

Dla klubu i dla niego będzie najlepiej jak odejdzie. Ukłony za całokształt i pozostaje życzyć powodzenia.

8

Liczę na to ze przyjście aguero „obudzi „ messiego i na koniec gry dla Barcy przeżyje druga młodość. ; )

0

Kabarecik leci. Telenowela katalońska trwa w najlepsze. Mam nadzieje ze to są ostanie odcinki pierwszego i ostatniego sezonu.

0

@frogiee
Dobry pomysł

0

Pique bym zostawił ale w zarządzie Barcelony. Myśle , ze byłby bardziej przydatny jak na boisku. Tylko czy to możliwe ?

0

Dostosował się do poziomu gry obronnej i tyle.

0

Podobno Jerzy Brzeczek będzie na wczasach w Madrycie ;)

0

Dokładnie tak. Zgadzam się z Tobą.

0

Tak tak.. i zamknięty na nie możliwość :D

2

Nie koniec marzeń tylko nadziei! Miałem nadzieje jak pewnie większość z nas , ze piłkarze którzy powinni robić różnice jeszcze się obudza i przypomną jak się zapiernicza i gra w piłkę. No cóż ... prawda jest taka ze do wymiany jest z 8 nazwisk z czego 4 duże bo z tej maki już chleba nie będzie. A co do marzeń , to właśnie nowy ład i skład w przyszłym sezonie WALCZĄCY w każdym meczu o najwyższe cele. Brawo suarez!!!

0

Proszę pamiętać , ze dobry trener nie jest zły ;) powinien zostać.

1

Fajnie ze zostanie. Jednak bardziej mnie cieszy to , ze już od dawna nie było w Barcelonie takiej sytuacji gdzie prezydent , trener i szatnia maja normalne relacje i zaufanie. Teraz tylko tego nie spartolić i umiejętnie przygotować zespół do nowego sezonu dobierając optymalna kadrę. Tych którzy są póki co na nie bo nie takie wyniki i ble ble zapraszam pamięcią wstecz do sytuacji które miały miejsce w klubie przed przyjściem komana i laporty :) jak ktoś nie pamięta to mogę podesłać streszczenie faxem ;)

0

@itmustbejoke
Bardzo dobra :)

0

@4Fabregas4
No właśnie , bo on ma być kierowca a od części są mechanicy których póki co nie widać . Ktoś od paru lat przyzwalał na ten bajzel ;)

4


„ Trener to jest taki kierowca samochodu , drużyna to samochód , a samochód składa się z części czy podzespołów i to są piłkarze. Jeżeli kierowca jest dobry ale dostaje samochód gdzie dużo części jest przestarzałych i niedziałających prawidłowo jak powinny i z każdym kilometrem pojawia się nowa usterka mimo tego ze kierowca to co może naprawić to naprawia to należy wymienić kierowcę czy to co w aucie już nie działa ? Co z tego ze przyjdzie Hamilton jak bolid jest w rozsypce ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?