PauloPaz
Dołączył/a: marzec 2014
Opole
4 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja ja .. das is auto
0
Ko..lo..ro..wych jaramarkow rapapapa , lalala la lala ..
1
Wpadł kwiatki podlać i leci dalej
3
Nie oglądałem meczu ale …
1 . Cieszy mnie wynik ( szczególnie druga połowa )
2. Ewidentnie głębokie rezerwy powinny być bardziej brane pod uwagę jeżeli chodzi o potencjał klubu.
3 . I na koniec .. lepiej jak by ubrali narzutki zamiast tych okropnych trykotów. Wyglądają w nich jak drużyna z pucharu wójta gminy.
Dziękuje za uwagę ;)
0
@karci0
Free ..
0
Czy lekarz fatiego może zamienić się z lekarzem sergio ??
1
Oby wrócił do pełni sił i kłopoty z urazami go omijały , bo jest jednym z elementów przyszłości tego klubu .
1
A ja wiem co będzie .. messi podpisze albo nie podpisze i to jest 100% źródło
0
Taaa…. Zwolnić to on może narazie blokady maszyny losującej w lotto ;)
0
Nieoficjalnie UEFA wyrzuciła Barce , Real i Juve z ligi mistrzów .
3
Bardzo dobry wywiad. Jedna i druga strona konkretna.
1
Ja mam z czasów Ronaldinho i lepszej nie będzie : ) jeżeli chodzi o aktualne stroje to osobiście średnio mi pasują , ale jeszcze mniej podoba mi się gra Barcy ;)
0
Frank Rijkaard jest w planie laporty . Tylko proszę nie mówić dalej ;)
0
Trzeba tacie messiego kupić konsole i fife .. tam sobie może sprzedać syna do fransua. I będzie każdy zadowolony
0
Jak wieloma innymi graczami. Nic konkretnego , każdy klub bada rynek ale to nie znaczy ze już kogoś kupuje , więcej dystansu.
2
Dla klubu i dla niego będzie najlepiej jak odejdzie. Ukłony za całokształt i pozostaje życzyć powodzenia.
8
Liczę na to ze przyjście aguero „obudzi „ messiego i na koniec gry dla Barcy przeżyje druga młodość. ; )
0
Kabarecik leci. Telenowela katalońska trwa w najlepsze. Mam nadzieje ze to są ostanie odcinki pierwszego i ostatniego sezonu.
0
@frogiee
Dobry pomysł
0
Pique bym zostawił ale w zarządzie Barcelony. Myśle , ze byłby bardziej przydatny jak na boisku. Tylko czy to możliwe ?
0
Dostosował się do poziomu gry obronnej i tyle.
0
Podobno Jerzy Brzeczek będzie na wczasach w Madrycie ;)
0
Dokładnie tak. Zgadzam się z Tobą.
0
Tak tak.. i zamknięty na nie możliwość :D
2
Nie koniec marzeń tylko nadziei! Miałem nadzieje jak pewnie większość z nas , ze piłkarze którzy powinni robić różnice jeszcze się obudza i przypomną jak się zapiernicza i gra w piłkę. No cóż ... prawda jest taka ze do wymiany jest z 8 nazwisk z czego 4 duże bo z tej maki już chleba nie będzie. A co do marzeń , to właśnie nowy ład i skład w przyszłym sezonie WALCZĄCY w każdym meczu o najwyższe cele. Brawo suarez!!!
0
Proszę pamiętać , ze dobry trener nie jest zły ;) powinien zostać.
1
Fajnie ze zostanie. Jednak bardziej mnie cieszy to , ze już od dawna nie było w Barcelonie takiej sytuacji gdzie prezydent , trener i szatnia maja normalne relacje i zaufanie. Teraz tylko tego nie spartolić i umiejętnie przygotować zespół do nowego sezonu dobierając optymalna kadrę. Tych którzy są póki co na nie bo nie takie wyniki i ble ble zapraszam pamięcią wstecz do sytuacji które miały miejsce w klubie przed przyjściem komana i laporty :) jak ktoś nie pamięta to mogę podesłać streszczenie faxem ;)
0
@itmustbejoke
Bardzo dobra :)
0
@4Fabregas4
No właśnie , bo on ma być kierowca a od części są mechanicy których póki co nie widać . Ktoś od paru lat przyzwalał na ten bajzel ;)
4
„ Trener to jest taki kierowca samochodu , drużyna to samochód , a samochód składa się z części czy podzespołów i to są piłkarze. Jeżeli kierowca jest dobry ale dostaje samochód gdzie dużo części jest przestarzałych i niedziałających prawidłowo jak powinny i z każdym kilometrem pojawia się nowa usterka mimo tego ze kierowca to co może naprawić to naprawia to należy wymienić kierowcę czy to co w aucie już nie działa ? Co z tego ze przyjdzie Hamilton jak bolid jest w rozsypce ;)