0

Kosztem większości innych nigdy . Widzę ze materializm twoim sercem.
Masz parcie

2

Wy „ wielcy ojcowie „ świata piłkarskiego - prezesi , właściciele , działacze . Rozpiesciliscie tak swoje kochane pociechy biegające po boiskach , ze się w pale nie mieści. Od lat jest kreowany model piłkarzy celebrytów na co daliście przyzwolenie. Nie wyznaczyliśmy granic dobrego smaku. Napychacie swoje i piłkarzy kieszenie od dobrych 10 lat obrzydliwie niewymiernymi pensjami i dodatkami. Większość legendarnych piłkarzy w historii futbolu pochodziła z biednych i często trudnych rodzin, a piłka była dla nich ucieczka od brutalnej rzeczywistości. Dzisiaj coraz więcej młodych ludzi wybierając piłkę mówi , ze tez chce jeździć takim Ferrari jak Ronaldo albo być na każdej reklamówce jak messi. Panie Perez , mówisz Pan ze chcesz ratować Piłkę , a zabijasz jej serce i dusze tam gdzie się rodzi .. na zwykłych podwórkach. Szkoda młodych ludzi.

3

Proponuje jeszcze wprowadzenie superligi rozgrywania na boiskach orlikowych . 8 najlepiej opłacanych graczy liczyła by kadra danego klubu . Po co oglądać jakiś młokosów typu ,moriba , pedri itd. Na boisku byliby wyłącznie zawodnicy którzy generują największe dochody marketingowe.

0

Tancredi Palmieri poinformował, że UEFA rozważa opcje jak najszybszego zawieszenia ojców-założycieli SuperLigi. Do tego możliwe jest zawieszenie piłkarzy dwunastu gigantów europejskiego futbolu w czasie EURO.

0

Dziwie się tym którzy są za tym egoistycznym i poronionym pomysłem. Dzisiaj piłkarze z największych klubów są traktowani jak Bogowie ,zarabiają obrzydliwe duże pieniądze o wiele za duże w czasach kiedy ludzi coraz bardziej uciska bieda i „ polityczne rozgrywki „ . Mam nadzieje , ze środowisko piłkarskie nie pozwoli na wdrożenie w życie tego pomyslu. Wole oglądać walkę Dawida z goliatem jak uścisk dłoni krnąbrnych narcyzów.

9

Życzę wszystkim aby komentarze i nastawienie było zawsze sprzyjające Barcelonie tak jak tutaj i teraz , bez względu na wynik i sytuacje. Barca !!!

1

Wygramy to . I myśle ze dość pewnie. Barca !!!

33

Miałem zamiar nie pisać po tym meczu.. ale jak widzę i czytam komentarze „kibiców „ sezonowcow to nie wytrzymałem. Nie głupio wam jeden z drugim jak jedziecie po klubie czy drużynie przy każdej dobrej okazji , a jednocześnie uważacie się za kibiców barcy!!!
Jestem dumny z tego , ze kibicuje klubowi który niejednokrotnie pokonywał jak nikt inny Real Madrid w pięknym stylu !!! Sezon mamy jaki mamy , tym bardziej ja osobiście jestem za ta drużyna , trenerem i klubem. A wam wszystkim „ przewrotnym „ mówię adios .. W tym roku polecam kibicować PSG lub Realowi bo maja szanse wygrać ligę i ligę mistrzów.

1

Jeżeli wygramy ligę , to el clasico nie będzie mialo znaczenia . Jeżeli stanie się inaczej , może to mieć duży wpływ na przyszłość trenera i poszczególnych zawodników

0

@Marcello ja ogólnie to żartowałem :)

0

@LuisSalvano w punkt .

0

W skali 1 do 10 jaki to ból ? Jeżeli poniżej 5 to będę mógł spać spokojnie .. „ bez komentarza „

9

Grizman zamiana z suarezem a Dembele z neymarem . Pogadać z iniesta ze jak wróci to w środku załatwimy xaviego na 2 sezony , a jak się uda to i Ronaldinho może wróci pograć. No i oczywiście lenglet out a puyol na środek .

1

Jak chce zostać to niech zostanie .. nikt nie może mu zabronić życia w Barcelonie :)

15

Jaki jest największy problem Dembele ? Kontuzje = rozleniwienie = brak formy
Jakie plusy
Czysty talent

3

A może tak kierowca autobusu ? :) jak by nie patrzeć cała drużyna w jego rękach.

0

Możliwe ze juve go łyknie jak nie Real.

6

Jest to pierwsza przegrana sociedad u siebie w tym sezonie ! Duże brawa dla Barcy !!! Barca barca barca

2

Mam przeczucie , ze Messi zostanie. Pismaki będą pewnie co chwile bombardować nas wiadomościami typu Messi bliżej Paryża lub Messi nigdzie się nie rusza ..ale koniec końców czuje ze zostanie.. niech zabierze młodszych kolegów w „ ostani rejs „ i przekaże stery dobrze rozpędzonego statku w odpowiednim kierunku .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Karma wraca zawsze .. a może by tak w środowy wieczór ?

6

Kiedy jak nie dzisiaj ! dołączyć do wyścigu po tytuł !!! Barca Barca Barca

1

Byle nie kradł i już będzie mega plus dla klubu.

9

I prawidłowo . Zasłużył na to wyróżnienie.

0

Panowie i Panie .. tak naprawdę życie zweryfikuje wszystko . Zobaczymy czy wygrany będzie wygranym.. czy tez czego nie życzę sobie i wszystkim kibica największym przegranym .

0

@Bykunn co to jest za szczepionka prócz paru wtajemniczonych tak naprawdę nie wie nikt. Cały ten Covid i związany z nim bałagan ( nie mowie tutaj o aspektach zdrowotnych ) ale o decyzjach spoleczno / gospodarczych zmusza coraz bardziej do myślenie w kategoriach - nieufności i strachu co do grup „ trzymających władze „ nie będę wymieniał jakich bo świadomy człowiek powinien to wiedzieć. Dlaczego jestem przeciw szczepieniom ...
1. Wprowadzenie innowacyjnej - nowej szczepionki w tak krótkim czasie
2. Nie przeprowadzono jak do tej pory to się miało testów na ZWIERZETACH na przestrzeni paru lat.
3. Absurd goni absurd i coraz więcej sprzeczności odnośnie covidowego świata.

1

Na dzień dzisiejszy wyglada to tak , ze jako zespół nie mamy lewego płuca , prawego oka i serca pracującego w równym rytmie. Na barkach już jest taki ciężar ze się nogi uginają , a najpewniejsza rzeczą jaka została nam na dzisiaj to wiara w to , ze będzie jeszcze lepiej ,jakoś normalnie. Trzymajmy kciuki i pamietajmy ze zawsze może być gorzej.. może być gorzej ? Ahhhh

0

Skupić się trzeba na tych co dziś będą grali . Tych których zabraknie nie będzie w historii tego widowiska . Barca !!!

1

Barcelona wygrała w tej chwili cały sezon !!!

9

Wystarczy spojrzeć na zdjęcie ... Pique v Dest - któremu z nich zależy bardziej???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?