@DarkShen z tych co wymieniłeś to sentyment duży mam do gothica ( grałem w dwójkę) no i GTA było wałkowane :) oprócz tego FIFA głównie no i Good of War
@tadzik447 to był zwrot ... 500 przelali ale 3700 zł mam uznanie że transakcja się odbyła ale jeszcze nie przeszło ... Myślę że to wynika że sporej kwoty
Witam:) jestem tu nowy jeżeli chodzi o konto :) oprócz tego, że znam logiczne argumenty dlaczego Messi dostał złota piłkę to też chciałbym się kogoś poradzić :) We wtorek miałem mieć robiony zabieg ale został przeniesiony w czasie i za jakiś rok dopiero mi zrobią... Ale w tej klinice płatności robi się przed :) potem okazało się że muszą mi zrobić zwrot na kartę ... Mam potwierdzenie itp ... Ale po prostu pytanie brzmi " czy miał ktoś doświadczenie z takimi zwrotami ? I ile one mogą iść ??? Bo jeszcze nie mam środków na koncie :) pozdrawiam
0
@tomek256 vlahovic przy jego u przy naszym stylu gry to piłki nie tknei
0
Ktoś link do gromdy może podesłać priv ?:)
0
@Emhyr chociaż próbował się utrzymać przy piłce z Bayernem ... Wgl nasz zespół gra z małym zaangażowaniem odkad Pamietam
0
Witwm ktoś coś jakieś pewniaczki na weekend?:)
0
@DarkShen z tych co wymieniłeś to sentyment duży mam do gothica ( grałem w dwójkę) no i GTA było wałkowane :) oprócz tego FIFA głównie no i Good of War
0
@Emhyr właśnie ... Chwilkę..... Nie rozumiem tego..
0
@Emhyr dziwię się że cou nie grał ostatnio
0
Siema : poleci ktoś jaka fajna stronę do męczy online ?? Chciałbym psg z Barca obejrzeć w ręczna bo mam na kuponiku :)
0
@Fenelon Zibi Boniek! Napisz jak lewy strzeli w końcu tego gola z dystansu - z dystansem hee
1
@Patrykko97 VIP league fajna strona, strumyk, estadios
0
Kto będzie królem strzelców premier league ?? Cristiano ???
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Grana jest jeszcze liga typerów?
0
@tadzik447 to był zwrot ... 500 przelali ale 3700 zł mam uznanie że transakcja się odbyła ale jeszcze nie przeszło ... Myślę że to wynika że sporej kwoty
7
@PatrychoO Koeman czy to ty ?
0
Witam:) jestem tu nowy jeżeli chodzi o konto :) oprócz tego, że znam logiczne argumenty dlaczego Messi dostał złota piłkę to też chciałbym się kogoś poradzić :)
We wtorek miałem mieć robiony zabieg ale został przeniesiony w czasie i za jakiś rok dopiero mi zrobią... Ale w tej klinice płatności robi się przed :) potem okazało się że muszą mi zrobić zwrot na kartę ... Mam potwierdzenie itp ... Ale po prostu pytanie brzmi " czy miał ktoś doświadczenie z takimi zwrotami ? I ile one mogą iść ??? Bo jeszcze nie mam środków na koncie :) pozdrawiam