Siema, mam pytanie :) obstawilem w STS zwycięstwo Chicago bulls w ostatnim meczu, wygrali po dogrywce... Weszło ? Zwycięstwo na Chicago .. to chyba weszło ... Bo jakbym obstawił na chciago ale zakład : mecz to wtedy by nie weszło bo był remis w meczu nie?
@GeneralXavi oj tam, Polak potrafi , takie turnieje są zawsze wyjątkowe i rządzą się własnymi prawami często, a da jeden z drugim więcej z wątroby to i Niemcy odklepią
Mam taki problem tu na La rambli .. nie mogę wyświetlić więcej niż 15 ostatnich postów ludzi ... Kiedyś mogłem odświeżać posty z przed kilku h nawet... Kto coś jak to ogarnąć ?:
Hej jaki laptop do inwestowania w krypto? Mam na myśli łączenie portfele z różnymi ekosystemami ... Potrzebny będzie jakiś antywirus czy po prostu zwykły wbudowany do laptopa
Siema, orientuję się ktoś ile trzeba mieć pkt w Fut 22 w squad battles aby dostać się do pierwszej 200 rankingu ? Doświadczył ktoś ? Ile pkt mieliście ?:)
@Herato wydaje mi się że ta z sezonów co z Chelsea odpadliśmy i ta z tych początkowych co napisałeś :) ta z msn to było boom w ofensywie ale już nie było tak xaviego
0
Siema, mam pytanie :) obstawilem w STS zwycięstwo Chicago bulls w ostatnim meczu, wygrali po dogrywce... Weszło ? Zwycięstwo na Chicago .. to chyba weszło ... Bo jakbym obstawił na chciago ale zakład : mecz to wtedy by nie weszło bo był remis w meczu nie?
0
@GeneralXavi oj tam, Polak potrafi , takie turnieje są zawsze wyjątkowe i rządzą się własnymi prawami często, a da jeden z drugim więcej z wątroby to i Niemcy odklepią
0
To który to dziennikarzy na leżał w krzakach ?
0
@Borneo myślę że ogólnie zwycięstwo że Szwecją to dla nas naprawdę pokonanie rywala jakiego za zołzy nie pokonaliśmy .mm
0
Mam taki problem tu na La rambli .. nie mogę wyświetlić więcej niż 15 ostatnich postów ludzi ... Kiedyś mogłem odświeżać posty z przed kilku h nawet... Kto coś jak to ogarnąć ?:
0
@endriuuu2 nie do kopania krypto tylko do dexów
0
Hej jaki laptop do inwestowania w krypto? Mam na myśli łączenie portfele z różnymi ekosystemami ... Potrzebny będzie jakiś antywirus czy po prostu zwykły wbudowany do laptopa
1
Ostatnio jak Włosi mieli taką passę meczy bez porażki to wygrali euro ....
4
@PatrychoO Messi nadal kręcic potrafi i ma ten dryg, widać tylko że w PSG nie czuje się
0
Jakie macie wyniki w Fut? Też takie hokejowe ?
1
A ja chciałem postawić na zwycięstwo Barcy i zwycięstwo bądź remis as monaco....
0
@bartekvisca Adama właśnie z atletico dał fajny impuls :) takie rzeczy budują ekipę
0
Nie żeby coś ale miałem obstawić 100 na Barcę a jakos zapomniałem xdxdxd nie mam konta online nigdzie...
0
Pytanie za 100 pkt. Jak łatwiej poznać kobietę i lepiej . W necie czy w realu ?
0
@LS Linux a co to ???
0
Hej, poleci ktoś jakiegoś laptopa w rozsądnej cenie z antywirusem do krypto potrzebuje :)
0
Ej czy wg mnie lebron James leci po mvp
0
Siema, orientuję się ktoś ile trzeba mieć pkt w Fut 22 w squad battles aby dostać się do pierwszej 200 rankingu ? Doświadczył ktoś ? Ile pkt mieliście ?:)
0
@Joe_Pesci to jakiś nowy dodatek czy co ?
0
Witam:) poleci mi ktoś jakiegoś dobrego laptopa z wbudowanym antywirusem ?:) W rozsądnej cenie :) potrzebny mi do krypto :)
0
Odpalam Fifę 22 i CE-108255-1... Ktoś coś?:)
0
@Triv44 ale jakoś bardziej w nie wierzę bo nawet na twiterze widzę ci ludzie piszą o co pokazują na filmikach, w dodatku wywiad też dużo mówi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gavinho w krypto się bawisz ?
1
Nie rozumiem do Afganistanu USA jeździła jako misje pokojowe a do Ukrainy nie można ? Oczywiście podejrzewam w co taka misja by się przerodziła
0
O której Cieślak walczy ?
0
@robimen12345 na Barcelonę każdy jest podwójnie zmotywowany, uwierz go przez nasz styl gry
0
Jest dużo fake newsów spowodowanych sytuacja na Ukrainie ... Że brak paliwa i inne problemy .... Ktoś próbuje wyprowadzić nas z równowagi
1
@OsamaDembele nie stać mnie na takie karty
0
@Herato wydaje mi się że ta z sezonów co z Chelsea odpadliśmy i ta z tych początkowych co napisałeś :) ta z msn to było boom w ofensywie ale już nie było tak xaviego