0

Witam. Mordy kogo polecacie w fut22 na ŚO ? Liga angielska :) w rozsądnej cenie do 100 tysi

0

@Danny Gaucho niby w historii gorszy od lewego, ale umiejętności niekoniecznie słabsze :)

0

Zielu ładnie strzelił?

0

Witam, orientuje się ktoś gdzie znajdę podgląd ile mam już naliczonego bonusu na karcie STS ? Nie mam tam konta :) mam tylko zweryfikowaną karte

0

Witam, mam pytanie do uzytkownikow grających w Fut 22 korzysta ktoś z aplikacji ??? To ta fut webb ap ??? Czy Fut companion ?

0

@BartqRKO chyba bym jej z bani oddał .... Jak zidan.

5

@BartqRKO wiadomo coś czy tej dziewczynie nic nie jest ?

0

@Sau_Ron ja gram od może 2 tygodni

0

Mordy mam pytanie :) gram w Fut 22 i mam ligę premier league... Jakie ustawienie najlepsze i wytyczne??? Pytam się bo już wkurzają mnie moicrywale którzy mają same najlepsze karty bo zapewnie kupili sobie FIFA Points...

0

Correa... Ty weź chłopie uważaj bo jak Adama ci ... To ci nawet zbawca Messi nie pomoże ;)

0

@Gonzo349 słabsza jeszcze ale w mistrzostwach Fut gram z lepszymi

0

Pisałem to ostatnio że traore się przyda bo jest mega fizycznie mocny i technike jak się okazuje też ma... W dodatku dobre i dojrzałe wybory ;)

0

Kurcze ludzie kupują w fucie za prawdziwą kasę lepsze karty a ja i tak ich ogrywam hehe

0

@KacperVEB byle gol już nie padł ????

0

@Zawsze_Wierny dla mnie fajnie że on przyszedł, może odpali u nas :) przynajmniej silny fizycznie a naszym młodym tego brakuje... Oprócz tego wcale nie stary :) zobaczymy :) życie różne pisze scenariusze w footbalu

0

Hej wie ktoś o co chodzi z tymi dodatkami do tiktoka ? Te samochody co można pobrać ... Jakieś naklejki czy coś ?:)

1

@Zawsze_Wierny czy ty mówisz o dziku zwanym Adama traore ??? Nie zgodzę się... Barca sama jest też sobie winna że nie daje szans takich prawdziwych ... Mu np nigdy nie dała.... Chyba wszyscy w naszym klubie myślą, że znowu trafi nam się Messi ale podejrzewam że prędzej ktoś z La ramblowiczów trafi w totka niż to się stanie

0

@BorzyKrzys szkoda, że nie wspomniałeś o nudnym jak flaki z olejem meczu genoi z udinese ....

0

@FCB_dimiC właśnie odkryłem te sbc

0

Hej gra ktoś w FIFA 22 utlimate team??? Bo mam pytanie, czy jak wylosuje jakiegoś piłkarza z paczki i pisze że karta niewymienna to da się to jakoś zmienić ??? Żeby sprzedać danego gracza z jakimś zyskiem ? Wie ktoś ? Pozdrawiam

0

Gra ktoś w FIFA ultimate team 22?? Mam pytanie i FIFA Points... Je się zdobywa czy tylko dokupuje za realna forsę?:)

0

Hej, mam pytanie. Robił ktoś tu stąd operacje szczęki ze względu na wadę zgryzu albo innego względu ? Mam kilka pytań :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MasonStorm ale większy wpływ na ogólną taktykę miałby iniesta :)

0

Teraz wyjaśnię wam czym dla mnie jest racjonalne myślenie, a czym jest dziecinne myślenie a'la ludzie oderwani od rzeczywistości, ludzie mediów .... Pewnie jakbym spytał tych drugich kogo by znowu chcieli ujrzeć w koszulce Barcy Neymara czy Inieste to większość tych osób odpowiedziałaby, że neya. Z kolei racjonalne osoby zapewne wolałyby Inieste - takie też jest moje zdanie :) , a wy kogo chcielibyście teraz za piku formy?:)

0

@GeneralXavi no właśnie niewiadomo co Messi tam wymyśli heh☺️ śmieje się ale kurcze no bez przesady, jak w takim plebiscycie tacy gracze jak Messi nie patrzą obiektywnie.... Z całym szacunkiem, Leo jest moim ulubiencem ogólnie ale kurcze słabe to

0

Spoiler: ponoć Messi w następnym roku umieści mnie w top 3 piłkarzy świata :)

0

Tatum wymiata w kosza dla mnie heh

0

@Emhyr akurat zamierzam wejść niedługo na giełdę

0

@Blanco16 mi w tym tygodniu 3 kupony takie nie weszły i to np brakowało w kosza 2 pkt xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?