@BartqRKO w utah jest Mitchell, Bogdanovic, Ingles, Gobert, Clarkson, Conley ~ bywało, że każdy z nich rzucał po 20 + pkt, albo zakręcał się wokół tej sumy w tamtym sezonie, stąd wygrali zasadniczą... Oczywiście brakuje im czegoś żeby wygrać w play-offach.... Ale dla mnie sklad od Bucks nie jest gorszy
@BartqRKO warriors (bo curry) Nets ( bo Harden i Durant ), jeżeli chodzi o suns czy Bucks to ok... Mają Bookera i Greka, ale jak dla mnie od tych ekip utah wyżej (bardziej zbilansowany skład
Siema. Mam pytanie ! Czy robiąc aktualizacje gry na PS 5 muszę mieć cały czas włożony dysk danej gry czy mogę sobie wyciągnąć i grać w inną a w tle aktualizacja się zrobi? Pytam bo trwa 5 h
@JonSnow Boniek jest ślepy , jak ślepy był gdy mówił o skandalu że złota piłka ...gość zwolnił brzeczka który w cuglach awansował na euro .... Turniej za darmo dostał sousa i co ? Potraktował go jak turniej towarzyski chyba .... Było to widać w pierwszym i drugim meczu, z Hiszpania to się pilkarze zmotywowało ...
@El dominatore po prostu chodzi mi że bez sensu dawać dużą kasę trenerwoi który nawet nie stawia na piłkarzy w formie (Szymański, Marcin Kamiński, ) wolę dac perspektywicznemu polskiemu trenerowi po za tym zagraniczni więcej biora
@Encore ja rozumiem ale to znowu koszta i nie wiadomo ile właśnie za rozwiązanie umowy ... A trener polski by mniej wziął i myślę że gorzej by nie było ( sosua dał szansę kilku młodym ale też nie dostrzegł wielu jak Szymańskiego , Kamińskiego )
Ja nie rozumiem.... Jaki jest sens wybierania na trenera kadry gościa, który nagle po "kilku" meczach ma podpisać kontrakt z uwaga... nie Barcelona, nie Realem tylko jakaś brazylijska ekipą.... Po co robić kontrakt takiemu zagranicznemu trenerowi.... Szkoda hajsu PZPN ... Nie lepiej wziąć jakiegoś polskiego trenera....
1
Sztoby ch*j stajał i dziengi byli ????????
0
Najlepszy obecnie koszykarz Euroligi to ?
0
@doc morata do dobry zawodnik, ale chyba nie na styl barcy
0
@BartqRKO to prawda, widziałem tam za mało dojrzałości, ale w końcu musi to odpalić ... Zobaczymy
0
@BartqRKO w utah jest Mitchell, Bogdanovic, Ingles, Gobert, Clarkson, Conley ~ bywało, że każdy z nich rzucał po 20 + pkt, albo zakręcał się wokół tej sumy w tamtym sezonie, stąd wygrali zasadniczą... Oczywiście brakuje im czegoś żeby wygrać w play-offach.... Ale dla mnie sklad od Bucks nie jest gorszy
0
@BartqRKO warriors (bo curry) Nets ( bo Harden i Durant ), jeżeli chodzi o suns czy Bucks to ok... Mają Bookera i Greka, ale jak dla mnie od tych ekip utah wyżej (bardziej zbilansowany skład
0
To kto wygra NBA ???
0
@clyde dzięki za szybkie info
0
@Aqualitek dzięki za szybkie info
0
Siema. Mam pytanie ! Czy robiąc aktualizacje gry na PS 5 muszę mieć cały czas włożony dysk danej gry czy mogę sobie wyciągnąć i grać w inną a w tle aktualizacja się zrobi? Pytam bo trwa 5 h
0
@kamyk_23 @BartqRKO to kto wygra ?;)
0
Utah Jazz wygrają NBA. Róbcie screeny
0
@okiemtypera_lucaxx95 heheh
0
@LambiPL na ps5 działa ta sama co na PS4 :) jest kompatybilną
0
Cześć mam pytanie do graczy PlayStation :) czym różni się to GTA 5 premium na PlayStation 5 od tego zwykłego na PlayStation 4 ?:)
0
Siema. Poleci mi ktoś jakąś fajną whisky tak pod nowy rok i nowe obostrzenia?hehe
0
@LukaszFan nie wiadomo jeszcze... W tym roku stoczy pojedynek z lewym :)
0
@JonSnow Boniek jest ślepy , jak ślepy był gdy mówił o skandalu że złota piłka ...gość zwolnił brzeczka który w cuglach awansował na euro .... Turniej za darmo dostał sousa i co ? Potraktował go jak turniej towarzyski chyba .... Było to widać w pierwszym i drugim meczu, z Hiszpania to się pilkarze zmotywowało ...
0
Bez kitu ta globe soccer awards to to w Dubaju co Ronaldo tyle razy wygrywał xd to jakaś beka jest
0
@takisobiektos heheh i weź tu obstaw, ja spod zielonej jeszcze heheh
0
Hej ! Interesuje się ktoś koszykówka ??? Jak myślicie jakies szansę na zwycięstwo zielonej góry ze Śląskiem jutro są ?
0
@Encore utah jazz ... Myślisz że mają szansę na mistrzostwo ?
0
@seba1324 poczekaj King James tam gra w lakersach hehe
0
Witam mam pytanie, czy zwykłe GTA5 można użyć na PlayStation 5 czy musi być wersja premium ?
0
Witam mam pytanie, czy zwykłe GTA5 można użyć na PlayStation 5 ? Czy musi być wersja kompatybilna z ps5 ta premium :)
0
@ikar34 za nawalki był najlepszy okres kadry jaki pamiętam więc nie wiem co ty mówisz że zepsul...
0
@El dominatore po prostu chodzi mi że bez sensu dawać dużą kasę trenerwoi który nawet nie stawia na piłkarzy w formie (Szymański, Marcin Kamiński, ) wolę dac perspektywicznemu polskiemu trenerowi po za tym zagraniczni więcej biora
0
@Encore ja rozumiem ale to znowu koszta i nie wiadomo ile właśnie za rozwiązanie umowy ... A trener polski by mniej wziął i myślę że gorzej by nie było ( sosua dał szansę kilku młodym ale też nie dostrzegł wielu jak Szymańskiego , Kamińskiego )
0
Ja nie rozumiem.... Jaki jest sens wybierania na trenera kadry gościa, który nagle po "kilku" meczach ma podpisać kontrakt z uwaga... nie Barcelona, nie Realem tylko jakaś brazylijska ekipą.... Po co robić kontrakt takiemu zagranicznemu trenerowi.... Szkoda hajsu PZPN ... Nie lepiej wziąć jakiegoś polskiego trenera....
1
Wesołych świąt mordo !