@Kinginiesta wiesz bo po prostu jak podłączam pada do lądowania to nie widzę sygnału ładowania..nawet na Playu ale musiał się trochę naładować bo przecież jedna kreska jest a wcześniej był rozładowany... Może tylko sygnału nie łapie
Siema, zna się ktoś na dualshock od PlayStation 4 ??? Dioda mi nie świeci (powinna świecić na czerwono, niebiesko, lub pomarańczowo) ale pad działa....
@mikiiki a mogłem zamknąć za 10 dostałbym około 200 Ziko a kontynuowałem i Asseco Resovia Rzeszów nie weszła... Ale ogólnie mam jeszcze aktywny kupon inny musi tylko w meczu Sevilli z atletico nie paść więcej goli i zostaną mi 3 mecze nba
Cześć mam pytanie :) weszły mi wszystkie mecze u bukmachera ( jeden mecz zostałem przełożony z powodu covida) co w takim przypadku ? Muszę czekać ? Zamknąć bez tego meczu czy można zamknąć z kursem 1,0 z tego meczu ?
0
Witam, mam pytanie czy można przyłączyć dwóch użytkowników do jednego konta PlayStation network ???
0
@PenaldinhoGaucho 300 zł na jedzenie ? No nie nie potrafiłbym.. ja sam wydaje około 30-50 zł dziennie
0
@amanter edit, Barca doprowadziła do dogrywki :) szacun
0
@amanter czy ja wiem....kontuzje to jedno ale unics to mocna ekipa, nawet CSKA na wyjeździe z wysokim handi wygrali
0
Ale Unics Kazań daje lekcje barcie w kosza, kurs był wysoki :) spodziewałem się że wygrają to :)
0
Cześć mam pytanko :) auto traci moc podczas jazdy ale tylko wtedy gdy silnik jest zimny ... Czy to normalne?
0
Cześć :) wie ktoś jak przywrócić ustawienia fabryczne na PlayStation 4 ? Będę sprzedawał i po prostu chce usunąć wszystkie dane :)
0
@Kinginiesta wiesz bo po prostu jak podłączam pada do lądowania to nie widzę sygnału ładowania..nawet na Playu ale musiał się trochę naładować bo przecież jedna kreska jest a wcześniej był rozładowany... Może tylko sygnału nie łapie
0
Andrzej grzebyk pokona soldica. Róbcie screeny
0
@Kinginiesta nieeee chodzi o to że to nie świeci ... Jakby kurcze coś się w środku zepsulo
0
Siema, zna się ktoś na dualshock od PlayStation 4 ??? Dioda mi nie świeci (powinna świecić na czerwono, niebiesko, lub pomarańczowo) ale pad działa....
0
Cześć mam pytanie czy na nowym PlayStation 5 i nowej Fifie 22 trzeba wykupić supskrypcje chcąc grać online ???
1
@Mario96w szczególnie jak wspominają o golu miesiąca Messiego... Ah ból pupy jest
0
@KapiFCB z takim nudnym stylem gry jednocześnie z takim ofensywnym składem .... To może się nie udac...
0
@mikiiki a mogłem zamknąć za 10 dostałbym około 200 Ziko a kontynuowałem i Asseco Resovia Rzeszów nie weszła... Ale ogólnie mam jeszcze aktywny kupon inny musi tylko w meczu Sevilli z atletico nie paść więcej goli i zostaną mi 3 mecze nba
1
Deulofeu dublet we Włoszech
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hlopek były 3 bo wygrała moja zawodniczka :)
0
Witam. Mam pytanie +2,5 rozpoczętej rundy na kuponem w fortunie ... Tzn, że musi dojść tylko do 3 rundy?
0
@Gaz no czaje :) ogólnie to zamierzam go oddać bratankowi i zastanawiam się czy jest sens wypisywać się....
0
Mam pytanie , jak podłącze PlayStation do nowego telewizora to muszę się od nowa wpisać itp ? Mam na myśli te konto store itp
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Cześć mam pytanie :) weszły mi wszystkie mecze u bukmachera ( jeden mecz zostałem przełożony z powodu covida) co w takim przypadku ? Muszę czekać ? Zamknąć bez tego meczu czy można zamknąć z kursem 1,0 z tego meczu ?
0
@Arkadio90 ale rozumiem że zwrot za ten kurs co mecz się nie odbył tylko ? Czy zwrot za cały kupon i nici z wygranej ?
0
Siema :) zna się ktoś na bukmacherce ??? Mam pytanie o zasady pewne :) co jeżeli odwołali mecz bo koronawirus? Mogę zamknąć kupon z kursem 1,0?:)
0
Rozkmina :) kto wygra eurilige mężczyzn??? Wg mnie anadoulu efes, Barca lub ... Uwaga ... Unics kazan
0
Kurcze już myślałem, że dojadą z samochodem bezpieczeństwa do końca i wygra Hamilton....
0
Delefele Milan oleje hehe
0
@mekston lauda ?? Weź kur*a zrób mi louda to o nim ta piosenka boxdela
0
Pytanie do znawców formuły 1 :)
W ilu zespołach jeździł Lewis Hamilton ?