0

Pytanie z innej beczki, czy ktoś z was ma często test captcha w fut22

0

@MesQueUnClub_87 w sensie bardzo łatwo przechodzą prostopadle podania przeciwnika...niekiedy je wybronie jak dobrze posteruje ale samo przes się to rzadko ..

0

@Gibbon_FCB piłka się odbiła od ręki i ułożyła się idealnie do strzału ....

1

Droga la ramblo mam pytanie dotyczące fut22 chodzi mi dokładnie o wytyczne,głębokość i szerokość w taktyce przy ustawieniu 4-4-1-1 żeby to no hasało jak najlepiej. Bardzo proszę o pomoc bo naprawdę denerwuje mnie to bo żadna taktyka już się nie spisuje...

0

@chavez o motyla noga.

0

@Arkon dlaczego UPC?

0

@AmigoBlancos nie oglądałem meczu... Kiedy on to powiedział i w jakim celu ? Porównał coś do czegoś czy jak?

0

@Worny też jak to zobaczyłem kiedyś to sobie zrobiłem takiego tiktoka xd ale tylko dla siebie

0

Jaka taktyka grać w Fut 22 przy ustawieniu 4-4-1-1 to ustawienie że środkowym napastnikiem nie śpo. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć jaka przy takim ustawieniu ustawić szerokość i głębokość w zespole i oczywiście wytyczne.

0

@Bhoys czemu zapisał Barcę w historii ? (Nie oglądałem meczu )

0

@Toretto a o której wstajesz heh?

0

@Roobo de bruyne często się spala w samych meczach np w ms Europy z Włochami, w finali ligu mistrzów, prócz tego piłkarza kapitalny ale jeszcze brakuje tej wisienki na torcie

0

@Firestone ale to kusi

0

@Firestone yyyy pedri

0

@Freudysta ja pracuję jako hydraulik w blokach spółdzielczych i tam jest 95% emerytów. Raz w Cieplicach babcia mnie spytała nas "na kogo będzieciegłosować w wyborach prezydenckich... bo w tym bloku wszyscy zagłosują na Andrzeja Dudę " heh

0

@Freudysta ja ostatnio jechałem z Wrocławia do zielonej góry i w połowie drogi kazali wysiąść i jechaliśmy busem do nowego pociągu bo na tym etapie co się zatrzymaliśmy to remontują tory xd

0

Warto zainwestować w kartę Cristiano Ronaldo 92 totw?

0

@tristan87 no mundial będzie liczony do zp za 2023

0

@draxidox ale nie jesteś na swoim :D

0

@AmigoBlancos jak te mundial nie będzie liczony do Złotej piłki za ten rok

0

@MesQueUnClub_87 co to za strona z informacjami ?;)

0

@MesQueUnClub_87 fantasy fut

0

Siema, wyjaśni mi cos o co chodzi w Fut z kartami player_rarity_136 ? Zwiększył mi się overall na każdej z tych kart

0

@kuz chłopcze to odpal sobie camavinge w fucie

0

Jakie bonusy przysługują mi za robienie kuponow w STS ?

0

Hej wytlumaczy mi ktoś dlaczego w fut22 karta Edena Hazarda wild winter ( zielona 88 overall) jest sprzedawana w ceach zarówno wynoszących 80000monet aż do cen sięgających rzedu1000000 monet

0

@Colon pierwszy raz na oczy zobaczyli to się bawili hehehe

1

@Slawek1999 nie zrobił ostatnich powtórzeń i już objętość poszła w pizdziec

0

@qubson12345 heh cudze chwalicie swego nie znacie...

0

Siema, pod jakim zakładem w STS może być zwycięstwo po dogrywce ? Mecz czy zwycięzca?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?