@MesQueUnClub_87 w sensie bardzo łatwo przechodzą prostopadle podania przeciwnika...niekiedy je wybronie jak dobrze posteruje ale samo przes się to rzadko ..
Droga la ramblo mam pytanie dotyczące fut22 chodzi mi dokładnie o wytyczne,głębokość i szerokość w taktyce przy ustawieniu 4-4-1-1 żeby to no hasało jak najlepiej. Bardzo proszę o pomoc bo naprawdę denerwuje mnie to bo żadna taktyka już się nie spisuje...
Jaka taktyka grać w Fut 22 przy ustawieniu 4-4-1-1 to ustawienie że środkowym napastnikiem nie śpo. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć jaka przy takim ustawieniu ustawić szerokość i głębokość w zespole i oczywiście wytyczne.
@Roobo de bruyne często się spala w samych meczach np w ms Europy z Włochami, w finali ligu mistrzów, prócz tego piłkarza kapitalny ale jeszcze brakuje tej wisienki na torcie
@Freudysta ja pracuję jako hydraulik w blokach spółdzielczych i tam jest 95% emerytów. Raz w Cieplicach babcia mnie spytała nas "na kogo będzieciegłosować w wyborach prezydenckich... bo w tym bloku wszyscy zagłosują na Andrzeja Dudę " heh
@Freudysta ja ostatnio jechałem z Wrocławia do zielonej góry i w połowie drogi kazali wysiąść i jechaliśmy busem do nowego pociągu bo na tym etapie co się zatrzymaliśmy to remontują tory xd
Hej wytlumaczy mi ktoś dlaczego w fut22 karta Edena Hazarda wild winter ( zielona 88 overall) jest sprzedawana w ceach zarówno wynoszących 80000monet aż do cen sięgających rzedu1000000 monet
0
Pytanie z innej beczki, czy ktoś z was ma często test captcha w fut22
0
@MesQueUnClub_87 w sensie bardzo łatwo przechodzą prostopadle podania przeciwnika...niekiedy je wybronie jak dobrze posteruje ale samo przes się to rzadko ..
0
@Gibbon_FCB piłka się odbiła od ręki i ułożyła się idealnie do strzału ....
1
Droga la ramblo mam pytanie dotyczące fut22 chodzi mi dokładnie o wytyczne,głębokość i szerokość w taktyce przy ustawieniu 4-4-1-1 żeby to no hasało jak najlepiej. Bardzo proszę o pomoc bo naprawdę denerwuje mnie to bo żadna taktyka już się nie spisuje...
0
@chavez o motyla noga.
0
@Arkon dlaczego UPC?
0
@AmigoBlancos nie oglądałem meczu... Kiedy on to powiedział i w jakim celu ? Porównał coś do czegoś czy jak?
0
@Worny też jak to zobaczyłem kiedyś to sobie zrobiłem takiego tiktoka xd ale tylko dla siebie
0
Jaka taktyka grać w Fut 22 przy ustawieniu 4-4-1-1 to ustawienie że środkowym napastnikiem nie śpo. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć jaka przy takim ustawieniu ustawić szerokość i głębokość w zespole i oczywiście wytyczne.
0
@Bhoys czemu zapisał Barcę w historii ? (Nie oglądałem meczu )
0
@Toretto a o której wstajesz heh?
0
@Roobo de bruyne często się spala w samych meczach np w ms Europy z Włochami, w finali ligu mistrzów, prócz tego piłkarza kapitalny ale jeszcze brakuje tej wisienki na torcie
0
@Firestone ale to kusi
0
@Firestone yyyy pedri
0
@Freudysta ja pracuję jako hydraulik w blokach spółdzielczych i tam jest 95% emerytów. Raz w Cieplicach babcia mnie spytała nas "na kogo będzieciegłosować w wyborach prezydenckich... bo w tym bloku wszyscy zagłosują na Andrzeja Dudę " heh
0
@Freudysta ja ostatnio jechałem z Wrocławia do zielonej góry i w połowie drogi kazali wysiąść i jechaliśmy busem do nowego pociągu bo na tym etapie co się zatrzymaliśmy to remontują tory xd
0
Warto zainwestować w kartę Cristiano Ronaldo 92 totw?
0
@tristan87 no mundial będzie liczony do zp za 2023
0
@draxidox ale nie jesteś na swoim :D
0
@AmigoBlancos jak te mundial nie będzie liczony do Złotej piłki za ten rok
0
@MesQueUnClub_87 co to za strona z informacjami ?;)
0
@MesQueUnClub_87 fantasy fut
0
Siema, wyjaśni mi cos o co chodzi w Fut z kartami player_rarity_136 ? Zwiększył mi się overall na każdej z tych kart
0
@kuz chłopcze to odpal sobie camavinge w fucie
0
Jakie bonusy przysługują mi za robienie kuponow w STS ?
0
Hej wytlumaczy mi ktoś dlaczego w fut22 karta Edena Hazarda wild winter ( zielona 88 overall) jest sprzedawana w ceach zarówno wynoszących 80000monet aż do cen sięgających rzedu1000000 monet
0
@Colon pierwszy raz na oczy zobaczyli to się bawili hehehe
1
@Slawek1999 nie zrobił ostatnich powtórzeń i już objętość poszła w pizdziec
0
@qubson12345 heh cudze chwalicie swego nie znacie...
0
Siema, pod jakim zakładem w STS może być zwycięstwo po dogrywce ? Mecz czy zwycięzca?