Jak to jest że np na randkowej apce dzisiaj jedna laska skrytykowała mnie z wyglądu, może złośliwie... Nie wiem... A inna pozytywnie oceniła... Dodam, że ta co negatywnie to widać, że zadufana.... Ale to szntaks rozbieżność jest ...ja to umiem ocenić czy laska jest atrakcyjna czy nie
Może mi ktoś coś wyjaśnić ? Jak to jest że np na to samo moje zdjęcie jedna laska napisze że jej się podoba a inna 2/10 np? Dodam że obie solidnie wg mnie wyglądają
Pierwszy kupon w tym roku wygrany bo obstawilem wygraną realu w finałowym meczu :D dla mnie jako fana Barcy zagorzałego to normlanie jak pyrusowe zwycięstwo ale jednak cieszy bo dobry że mnie analityk hehe
Hej gdzie znajdę prawdziwie dane na temat wzrostu piłkarzy ?:) Niby Sadio mane i Arnold mają po 175 a jak wczoraj stali na hymnie obok siebie to Arnold wydawał się wyższy o czoło xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wen lambo La lambo nananns
0
@Uukasz_93 chcieliśmy zobaczyć jak dom Diego go ukróci...
0
Używa ktoś tindera? Ile macie par? Pytanie do statystyk :D
1
@gryfiT. Czekaj nie idź, ja już byłem ale mnie nie wpuścili
0
@Katalończyk 99 z jakim ?:)
0
@BorzyKrzys a bo ty leclerc. Hahah
0
@GeneralXavi różne związki są :) różnie wyglądała pary:)
0
@GeneralXavi wiem ale wg mnie np dam ci przykład , nie podoba mi się styl gry Cristiano Ronaldo : ) ale wiem że jest genialny wiesz o co chodzi
1
@Isso89 chłopakom się podobam hahah
0
Jak to jest że np na randkowej apce dzisiaj jedna laska skrytykowała mnie z wyglądu, może złośliwie... Nie wiem... A inna pozytywnie oceniła... Dodam, że ta co negatywnie to widać, że zadufana.... Ale to szntaks rozbieżność jest ...ja to umiem ocenić czy laska jest atrakcyjna czy nie
0
O co chodzi z tym że Lewandowski mówił że po tym co się stało nie zostanie w Bayernie... O co mu chodzilo?
0
@Oskar00 mi w ostatnich fc to żadnego totsa
0
@El Plutoninho ty mi to powiedz
0
@El Plutoninho no mają różne ale dziwne jest to bo myślałem że jak dla jednej będę ok to dla drugiej też
0
@marcin62 wiesz myślałem że ogólne stwierdzenie to jest że jak ktoś przystojny to jest ok i tyle a nie takie gadanie
0
@Rust_Cohle hahahaah
0
@Octane no ale w realu latwiej mi się wydaje xd
0
Może mi ktoś coś wyjaśnić ? Jak to jest że np na to samo moje zdjęcie jedna laska napisze że jej się podoba a inna 2/10 np? Dodam że obie solidnie wg mnie wyglądają
1
@Toretto nooo jednak atrakcyjność to nie tylko wygląd na zdjęciu :)
1
@FCB24 spotykales się z kimś ? Słyszałem że tam 90 procent ludzi inaczej wygląda nizvw realu
0
Siema. Korzystał ktoś z apek typu tinder albo Badoo ? Polecacie ? Jak wrażenia ?
0
@Rocky_Bilbao ciężko mi określić xdxd i tu i tu rozmowy mi się szybko urywają , raz że laski mają pewnie spam w ciul a dwa zawsze będzie ktoś lepszy
0
Jak tam wasze podboje na tinderze?:)
0
Co robicie :D? :)
0
Pierwszy kupon w tym roku wygrany bo obstawilem wygraną realu w finałowym meczu :D dla mnie jako fana Barcy zagorzałego to normlanie jak pyrusowe zwycięstwo ale jednak cieszy bo dobry że mnie analityk hehe
0
@sevs jakie ?;)
0
@kamilos1214 ale przecież facet to płeć brzydka
0
Hej gdzie znajdę prawdziwie dane na temat wzrostu piłkarzy ?:) Niby Sadio mane i Arnold mają po 175 a jak wczoraj stali na hymnie obok siebie to Arnold wydawał się wyższy o czoło xd
0
@norbi77 wiem własnie ale już z różną interpretacja się spotkałem ...