0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Wen lambo La lambo nananns

0

@Uukasz_93 chcieliśmy zobaczyć jak dom Diego go ukróci...

0

Używa ktoś tindera? Ile macie par? Pytanie do statystyk :D

1

@gryfiT. Czekaj nie idź, ja już byłem ale mnie nie wpuścili

0

@Katalończyk 99 z jakim ?:)

0

@BorzyKrzys a bo ty leclerc. Hahah

0

@GeneralXavi różne związki są :) różnie wyglądała pary:)

0

@GeneralXavi wiem ale wg mnie np dam ci przykład , nie podoba mi się styl gry Cristiano Ronaldo : ) ale wiem że jest genialny wiesz o co chodzi

1

@Isso89 chłopakom się podobam hahah

0

Jak to jest że np na randkowej apce dzisiaj jedna laska skrytykowała mnie z wyglądu, może złośliwie... Nie wiem... A inna pozytywnie oceniła... Dodam, że ta co negatywnie to widać, że zadufana.... Ale to szntaks rozbieżność jest ...ja to umiem ocenić czy laska jest atrakcyjna czy nie

0

O co chodzi z tym że Lewandowski mówił że po tym co się stało nie zostanie w Bayernie... O co mu chodzilo?

0

@Oskar00 mi w ostatnich fc to żadnego totsa

0

@El Plutoninho ty mi to powiedz

0

@El Plutoninho no mają różne ale dziwne jest to bo myślałem że jak dla jednej będę ok to dla drugiej też

0

@marcin62 wiesz myślałem że ogólne stwierdzenie to jest że jak ktoś przystojny to jest ok i tyle a nie takie gadanie

0

@Rust_Cohle hahahaah

0

@Octane no ale w realu latwiej mi się wydaje xd

0

Może mi ktoś coś wyjaśnić ? Jak to jest że np na to samo moje zdjęcie jedna laska napisze że jej się podoba a inna 2/10 np? Dodam że obie solidnie wg mnie wyglądają

1

@Toretto nooo jednak atrakcyjność to nie tylko wygląd na zdjęciu :)

1

@FCB24 spotykales się z kimś ? Słyszałem że tam 90 procent ludzi inaczej wygląda nizvw realu

0

Siema. Korzystał ktoś z apek typu tinder albo Badoo ? Polecacie ? Jak wrażenia ?

0

@Rocky_Bilbao ciężko mi określić xdxd i tu i tu rozmowy mi się szybko urywają , raz że laski mają pewnie spam w ciul a dwa zawsze będzie ktoś lepszy

0

Jak tam wasze podboje na tinderze?:)

0

Co robicie :D? :)

0

Pierwszy kupon w tym roku wygrany bo obstawilem wygraną realu w finałowym meczu :D dla mnie jako fana Barcy zagorzałego to normlanie jak pyrusowe zwycięstwo ale jednak cieszy bo dobry że mnie analityk hehe

0

@sevs jakie ?;)

0

@kamilos1214 ale przecież facet to płeć brzydka

0

Hej gdzie znajdę prawdziwie dane na temat wzrostu piłkarzy ?:) Niby Sadio mane i Arnold mają po 175 a jak wczoraj stali na hymnie obok siebie to Arnold wydawał się wyższy o czoło xd

0

@norbi77 wiem własnie ale już z różną interpretacja się spotkałem ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?