0

Mieliście tak kiedyś, że wszystko się nie układa wam ? Ze robicie etat do późnych godzin , ciężko o perspektywę itp .??

0

Stawiam 100 na nadała, że wygra Wimbledon. Co sądzicie ?

0

Jakie są wasze reordy w Fut ?

0

@Bobo25 a zostałeś pałarzem?

0

@Hosh też robiłem potwory i atak na khorinis haha ale też jak szedłem w jakieś straszne miejsca (grałem jak miałem niewiele ponad 10 lat pewnie xd ) to przywoływałem pomocników i kolegów , jakoś raźniej

2

A ja to w Gothic2 to lubiłem być magikiem :D

0

@Luciano99 golf 4 w leasingu

0

@ranger3120 no właśnie nie wleciał xd

0

Dziewczyna dała mi kosza w internecie , tylko po kilku zdjeciach mnie widziała ... Myślicie że temat zamknięty i nie mam już szans ?

0

@inViNcibl3 ten knockdown to nie jest liczony jak zejscie do parteru w MMA ?

2

Dla mnie kluczowa była 4 runda która minimalnie dali pewnie gamrotowi ze względu na parter zapewne

0

Ilu tych nurmagimedowow walczy xd ?

0

O której gamrot?:)

0

Czy to prawda, że Gerard Deulofeu przechodzi do Napoli?

0

Dlaczego nie wszystkie kluby NBA wylosowały kogoś w drafcie ?

0

Panie i panowie , orientuje się ktoś ile kosztuje 1 ar działki ?:)

0

Myślicie, że Gamrot jest w stanie wygrać ?:)

0

@Tasde jak nie była jak w latach msn czy za xaviego była

0

Zadłużenie wygrał Marian?

1

@Mixtape gdzie pracujesz ? Podziel się hahah

0

Delefele w tym sezonie więcej goli z dystansu niż ty w a - klasie

0

Argentyna już skończyła grać mecze towarzyskie ?

0

@marcin62 wiem wiem ale takie zdziwienie :) kiedyś tak nie było aż tak hahah

2

@Kondziubarca jprdl to małolaty na to kaskę wydają xdxdxdxddd nieźle

0

@masq odpisywanie bajury na firmę ? Czyli ?

0

Mam pytanie:) obecnie wśród młodych chłopców panuje moda na posiadanie fryzury w loczki .... Rozumiem że oni sobie te włosy jakoś zakręcają??? Chyba rzadko się rodzą tacy co mają naturalnie loki .... A teraz co raz częściej ich widać....

0

@Transu96 jaki wynik w fut?

0

@Arkon niestety nie oglądałem premier league :)

0

Mam pytanie do osób co ciężko praca gdzieś zaszli i żyje im się teraz łatwiej :) ile godzin dziennie pracowaliście ?

1

@Arkon tak tak te wasze de bruyny i inne rodrigi zawsze grają najlepiej aż do półfinału ligi mistrzów czyli wtedy kiedy ich zaczynam oglądac na powaznie....

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?