@Hosh też robiłem potwory i atak na khorinis haha ale też jak szedłem w jakieś straszne miejsca (grałem jak miałem niewiele ponad 10 lat pewnie xd ) to przywoływałem pomocników i kolegów , jakoś raźniej
Mam pytanie:) obecnie wśród młodych chłopców panuje moda na posiadanie fryzury w loczki .... Rozumiem że oni sobie te włosy jakoś zakręcają??? Chyba rzadko się rodzą tacy co mają naturalnie loki .... A teraz co raz częściej ich widać....
@Arkon tak tak te wasze de bruyny i inne rodrigi zawsze grają najlepiej aż do półfinału ligi mistrzów czyli wtedy kiedy ich zaczynam oglądac na powaznie....
0
Mieliście tak kiedyś, że wszystko się nie układa wam ? Ze robicie etat do późnych godzin , ciężko o perspektywę itp .??
0
Stawiam 100 na nadała, że wygra Wimbledon. Co sądzicie ?
0
Jakie są wasze reordy w Fut ?
0
@Bobo25 a zostałeś pałarzem?
0
@Hosh też robiłem potwory i atak na khorinis haha ale też jak szedłem w jakieś straszne miejsca (grałem jak miałem niewiele ponad 10 lat pewnie xd ) to przywoływałem pomocników i kolegów , jakoś raźniej
2
A ja to w Gothic2 to lubiłem być magikiem :D
0
@Luciano99 golf 4 w leasingu
0
@ranger3120 no właśnie nie wleciał xd
0
Dziewczyna dała mi kosza w internecie , tylko po kilku zdjeciach mnie widziała ... Myślicie że temat zamknięty i nie mam już szans ?
0
@inViNcibl3 ten knockdown to nie jest liczony jak zejscie do parteru w MMA ?
2
Dla mnie kluczowa była 4 runda która minimalnie dali pewnie gamrotowi ze względu na parter zapewne
0
Ilu tych nurmagimedowow walczy xd ?
0
O której gamrot?:)
0
Czy to prawda, że Gerard Deulofeu przechodzi do Napoli?
0
Dlaczego nie wszystkie kluby NBA wylosowały kogoś w drafcie ?
0
Panie i panowie , orientuje się ktoś ile kosztuje 1 ar działki ?:)
0
Myślicie, że Gamrot jest w stanie wygrać ?:)
0
@Tasde jak nie była jak w latach msn czy za xaviego była
0
Zadłużenie wygrał Marian?
1
@Mixtape gdzie pracujesz ? Podziel się hahah
0
Delefele w tym sezonie więcej goli z dystansu niż ty w a - klasie
0
Argentyna już skończyła grać mecze towarzyskie ?
0
@marcin62 wiem wiem ale takie zdziwienie :) kiedyś tak nie było aż tak hahah
2
@Kondziubarca jprdl to małolaty na to kaskę wydają xdxdxdxddd nieźle
0
@masq odpisywanie bajury na firmę ? Czyli ?
0
Mam pytanie:) obecnie wśród młodych chłopców panuje moda na posiadanie fryzury w loczki .... Rozumiem że oni sobie te włosy jakoś zakręcają??? Chyba rzadko się rodzą tacy co mają naturalnie loki .... A teraz co raz częściej ich widać....
0
@Transu96 jaki wynik w fut?
0
@Arkon niestety nie oglądałem premier league :)
0
Mam pytanie do osób co ciężko praca gdzieś zaszli i żyje im się teraz łatwiej :) ile godzin dziennie pracowaliście ?
1
@Arkon tak tak te wasze de bruyny i inne rodrigi zawsze grają najlepiej aż do półfinału ligi mistrzów czyli wtedy kiedy ich zaczynam oglądac na powaznie....