3

"Gdy 10 średnich chłopakow napisze w necie do nieznajomej średniej dziewczyny to ona poczuje ego i staną się ci chłopacy nie 5/10 a 2/10 dla niej, a ona sama będzie szukał 9/10 gościa .... lecz co gorsza ta dziewczyna z filtrami i tapetą zresztą... To w świecie realnym gdy się z nią spotkasz to jej nie poznasz" .. Czy mi się zdaje, czy te zjawisko opisane wyżej jest co raz bardziej powszechne

0

@Lionel_Messi10 znaczy podoba ci się :D

1

@MateuszJrk ja bym powiedział, że 2012 ale niestety nie wygraliśmy lm

0

@MesQueUnClub_87 to tam można swój skład wpisać w tą stronę ? O co z tym chodzi ? Bo ja gram na konsoli :)

0

Jaki skład w Fut? Ile ikon ?

0

@Transu96 jaki drewniak xd , byk jak ciul, cały YouTube o nim gwizda..... A jaki masz skład?

1

Macie gulita w Fut?

0

Hej doładowuje cię FIFA Points ??? W fut22?

0

Kownacki dzisiaj gdzieś leci ?

0

O co chodzi z tym konfliktem Tajwanu z Chinami ?? Wyjaśni mi ktoś ?

0

@Szreko zrobiłem tak i co dalej ...

1

@norbi77 a bo już myślałem, że znajomy jesteś mi ale to nie ty jednak :D

0

Panowie i panie, podpowie mi ktoś jak zrobić takiego hacka, żeby filmik na YouTube i się odtwarzał a ja mógłbym przy okazji scrollowac np La rambli :) ? Da się coś takiego wykombinować?

0

@norbi77 norbi jesteś z lubuskiego ?

1

@norbi77 a tfu haha

0

@jacobFCB mnie jakoś nie przekonuje ale jak już idzie do przodu to znakomicie mu idzie ...

0

Hej leci gdzieś dziś mecz PSG? I gdzie jak leci ?

0

@Sapos93 z zielonej jesteś ?

0

Xdemon zielona góra , ktos coś ? Znacie ?

0

Polsat box go :) cos ciekawego ? Ktoś coś ?

0

@Sisitoro mi się fajnie gra socratesem na śpo

0

@Sisitoro vieira chodzi ? Miałem go do wyboru, ale wziąłem maldiniego :)

0

Pochwalcie się swoimi składam w Fut 22

0

Jak wyglądają wasze plany treningowe ? Ile ważycie ? Jaka forma ?

0

@wroclawskifan jak założyć własny sklep i działać w dropshippingu

0

@Janas11224 ty bogaczu , gdzie pracujesz hahah

0

Siemka, poleci mi ktoś jakąś książkę o e-commerce???

0

@DonMatteo901 ale bijesz do gościa z Twittera ? Przecież napisał, że wkład lewego jest ogromny i jest legendą , chyba że co innego miałeś na myśli

1

@Kondziubarca to tak samo jak ja nigdy nie miałem szans u takiej jednej dziewczyny

0

Hej, działa ktoś z was w dropshippingu? Jakie efekty jak tak ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?