"Gdy 10 średnich chłopakow napisze w necie do nieznajomej średniej dziewczyny to ona poczuje ego i staną się ci chłopacy nie 5/10 a 2/10 dla niej, a ona sama będzie szukał 9/10 gościa .... lecz co gorsza ta dziewczyna z filtrami i tapetą zresztą... To w świecie realnym gdy się z nią spotkasz to jej nie poznasz" .. Czy mi się zdaje, czy te zjawisko opisane wyżej jest co raz bardziej powszechne
Panowie i panie, podpowie mi ktoś jak zrobić takiego hacka, żeby filmik na YouTube i się odtwarzał a ja mógłbym przy okazji scrollowac np La rambli :) ? Da się coś takiego wykombinować?
3
"Gdy 10 średnich chłopakow napisze w necie do nieznajomej średniej dziewczyny to ona poczuje ego i staną się ci chłopacy nie 5/10 a 2/10 dla niej, a ona sama będzie szukał 9/10 gościa .... lecz co gorsza ta dziewczyna z filtrami i tapetą zresztą... To w świecie realnym gdy się z nią spotkasz to jej nie poznasz" .. Czy mi się zdaje, czy te zjawisko opisane wyżej jest co raz bardziej powszechne
0
@Lionel_Messi10 znaczy podoba ci się :D
1
@MateuszJrk ja bym powiedział, że 2012 ale niestety nie wygraliśmy lm
0
@MesQueUnClub_87 to tam można swój skład wpisać w tą stronę ? O co z tym chodzi ? Bo ja gram na konsoli :)
0
Jaki skład w Fut? Ile ikon ?
0
@Transu96 jaki drewniak xd , byk jak ciul, cały YouTube o nim gwizda..... A jaki masz skład?
1
Macie gulita w Fut?
0
Hej doładowuje cię FIFA Points ??? W fut22?
0
Kownacki dzisiaj gdzieś leci ?
0
O co chodzi z tym konfliktem Tajwanu z Chinami ?? Wyjaśni mi ktoś ?
0
@Szreko zrobiłem tak i co dalej ...
1
@norbi77 a bo już myślałem, że znajomy jesteś mi ale to nie ty jednak :D
0
Panowie i panie, podpowie mi ktoś jak zrobić takiego hacka, żeby filmik na YouTube i się odtwarzał a ja mógłbym przy okazji scrollowac np La rambli :) ? Da się coś takiego wykombinować?
0
@norbi77 norbi jesteś z lubuskiego ?
1
@norbi77 a tfu haha
0
@jacobFCB mnie jakoś nie przekonuje ale jak już idzie do przodu to znakomicie mu idzie ...
0
Hej leci gdzieś dziś mecz PSG? I gdzie jak leci ?
0
@Sapos93 z zielonej jesteś ?
0
Xdemon zielona góra , ktos coś ? Znacie ?
0
Polsat box go :) cos ciekawego ? Ktoś coś ?
0
@Sisitoro mi się fajnie gra socratesem na śpo
0
@Sisitoro vieira chodzi ? Miałem go do wyboru, ale wziąłem maldiniego :)
0
Pochwalcie się swoimi składam w Fut 22
0
Jak wyglądają wasze plany treningowe ? Ile ważycie ? Jaka forma ?
0
@wroclawskifan jak założyć własny sklep i działać w dropshippingu
0
@Janas11224 ty bogaczu , gdzie pracujesz hahah
0
Siemka, poleci mi ktoś jakąś książkę o e-commerce???
0
@DonMatteo901 ale bijesz do gościa z Twittera ? Przecież napisał, że wkład lewego jest ogromny i jest legendą , chyba że co innego miałeś na myśli
1
@Kondziubarca to tak samo jak ja nigdy nie miałem szans u takiej jednej dziewczyny
0
Hej, działa ktoś z was w dropshippingu? Jakie efekty jak tak ?