Ej dobra powiem ci coś Się czuję jakbym znowu miał osiemnaście i tak samo zawstydzony mała brał cię na randkę Potem se grał na konsoli z ziomem i palił ganję kminił co dziś będę robił a nie o tym co ważne Nawet teraz daję to w cudzysłów bo do dzisiaj w środku we mnie żyje gimbus który tak samo jak tamten uważa że to nieważne…
@VamosVamos xd graliśmy niegdyś z xavim 168 i iniestą 171 i co źle było ??? Po za tym siła fizyczna w sporcie a tymbardziej piłce nożnej to nie tylko wzrost.... Nawet naukowcy w Bremie stwierdzili, że najlepszy wzrost dla piłkarza z pomocy to 170-174 xd także to no ok z główkami ciężej ale ogólnie busi tam wspomaga i obrońcy ... Więc no słaby argument dla mnie .... Może pogbe byś chciał ?:) Ps. Najciezej mi się grało własnie jak w środku pola mykali tacy niżsi szybsi
Hej, w jaki sposób mogę odtwarzać YouTube i za jednym razem czytać La ramble przykładowo ???? Z niektórymi stronami można tak robić ... A z youtube nie umiem ..chodzi mi o telefon
@VamosVamos zobacz jak Pedri i Gavi działają w pressingu i jak robią małą grę... Nawet dzisiaj były takie momenty.... Ostatnio jak oglądałem mecz PSG to była tam taak zmuła w porównaniu do tego.. mówię, zabrakło skuteczności w 1 połowie
@VamosVamos gavi dzisiaj mam wrażenie najlepszy na pewno w 1 połowie , był wszędzie w pressingu ... Kto odebrał piłkę ? Patrzę ? Gavi... W ofensywie też miał udziały duże, chociażby podanie lewemu, którego nie wykorzystał .... Przypomnij sobie jak wygladalismy w kilku poprzednich meczach na wyjeździe z Bayernem.... Nie licząc porażki 3:2 z czasów MSN to nie przypominam sobie innego meczu tam gdzie mieliśmy tyle samo okazji albo i więcej .. więc jest postęp jakby nie patrzeć... Mimo słabszego jednak Bayernu mam wrażenie ogólnie, to i tak pressing mógł się podobać , zabrakło tak naprawdę bramek w 1 połowie ... I mielibyśmy ten mecz na 3:0, 4:0 a tak w drugiej dwa szybkie ciosy ustawiły wynik
Ajjj trzeba było w 1 strzelić jak było co... I do tego ten karny pewny .... Real by to dostał ... Nie wiem czy to te ich koszulki tak sędziów pieką czy co
@marcin62 mbappe niekiedy gra jakby mu się nie chciało albo jakby myślał tylko o sobie ... W lm ma skupienie, ale w lidze ile razy Messi mu podał pasa ładnego a ten zdrewnił albo nie odegrał np messiemu na strzał ...
3
Myślicie że Fut 23 będzie mocny ? Nie wiem czy kupować ... I pytanie pomocnicze , gdzie kupię na przedsprzedaży?:)
1
Ej dobra powiem ci coś
Się czuję jakbym znowu miał osiemnaście i tak samo zawstydzony mała brał cię na randkę
Potem se grał na konsoli z ziomem i palił ganję kminił co dziś będę robił a nie o tym co ważne
Nawet teraz daję to w cudzysłów bo do dzisiaj w środku we mnie żyje gimbus który tak samo jak tamten uważa że to nieważne…
5
@Rl9k1nGktos ma ciulowy gust
2
@Comfortable_ to prawda, ale boli jak zobaczymy ile razy PSG go nie wykorzystuje w tego typu sytuacjach a najbardziej do mbipi
1
@_Niko_lider zespołu jeżeli chodzi o psychologię ( Robert Lewandowski ) argument nr 1 który przychodzi mi na myśl , reszta się wydarzy
0
Nie no gdyby ten Lyon był bardziej dokładny to byśmy coś zdobyli
0
Deulofeu chyba jest jednym z najlepszych piłkarzy ligi obecnie xd
0
O której Canelo?
0
Jeny szpilka zrobił to co bombie zabrakło czyli unikał i obniżał trochę pozycję i pyk po freakfighcie
0
@takisobiektos mane to inny typ piłkarza, on jednak potrzebuje kogoś takiego obok jak lewy
1
Hej, o co chodzi z tą modelką i gavim?
0
Coś dzisiaj Leci? Jakieś meczyki ?:)
0
@VamosVamos xd graliśmy niegdyś z xavim 168 i iniestą 171 i co źle było ??? Po za tym siła fizyczna w sporcie a tymbardziej piłce nożnej to nie tylko wzrost.... Nawet naukowcy w Bremie stwierdzili, że najlepszy wzrost dla piłkarza z pomocy to 170-174 xd także to no ok z główkami ciężej ale ogólnie busi tam wspomaga i obrońcy ... Więc no słaby argument dla mnie .... Może pogbe byś chciał ?:) Ps. Najciezej mi się grało własnie jak w środku pola mykali tacy niżsi szybsi
0
Hej, w jaki sposób mogę odtwarzać YouTube i za jednym razem czytać La ramble przykładowo ???? Z niektórymi stronami można tak robić ... A z youtube nie umiem ..chodzi mi o telefon
0
@VeB10Ronnie chciałem dać lajka, ale 4 idealnie pasują , jak będzie więcej to tu wrócę i dodam, chociaż mam nadzieję, że się to nie wydarzy :D
0
@VamosVamos zobacz jak Pedri i Gavi działają w pressingu i jak robią małą grę... Nawet dzisiaj były takie momenty.... Ostatnio jak oglądałem mecz PSG to była tam taak zmuła w porównaniu do tego.. mówię, zabrakło skuteczności w 1 połowie
0
@okiemtypera_lucaxx95 myślę, że takie coś jak real ciężko będzie komuś powtórzyć ... To się zdarzyło i pewnie za szybko nie będzie powtórki tego stylu
2
@VamosVamos gavi dzisiaj mam wrażenie najlepszy na pewno w 1 połowie , był wszędzie w pressingu ... Kto odebrał piłkę ? Patrzę ? Gavi... W ofensywie też miał udziały duże, chociażby podanie lewemu, którego nie wykorzystał .... Przypomnij sobie jak wygladalismy w kilku poprzednich meczach na wyjeździe z Bayernem.... Nie licząc porażki 3:2 z czasów MSN to nie przypominam sobie innego meczu tam gdzie mieliśmy tyle samo okazji albo i więcej .. więc jest postęp jakby nie patrzeć... Mimo słabszego jednak Bayernu mam wrażenie ogólnie, to i tak pressing mógł się podobać , zabrakło tak naprawdę bramek w 1 połowie ... I mielibyśmy ten mecz na 3:0, 4:0 a tak w drugiej dwa szybkie ciosy ustawiły wynik
0
Trochę kuje jednak, że z takim zagubionym w pierwszej połowie Bayernem dostaliśmy... Jakby nie patrzyć to nie mieli za dużego pomysłu na grę w 1
0
Ajjj trzeba było w 1 strzelić jak było co... I do tego ten karny pewny .... Real by to dostał ... Nie wiem czy to te ich koszulki tak sędziów pieką czy co
0
Link please :) mordo link
0
Kupując na ps app Fifę 23 w przedsprzedaży to przyjdzie mi ta gra do domu czy po prostu będę miał jakby jej plik na PlayStation?
1
@MrPGG xdxdxd. Wujek google, ale jestem zdziwiony , wf w szkole był?
0
@Pawlak1992 wolski nadal w canal+?
0
@marcin62 mbappe niekiedy gra jakby mu się nie chciało albo jakby myślał tylko o sobie ... W lm ma skupienie, ale w lidze ile razy Messi mu podał pasa ładnego a ten zdrewnił albo nie odegrał np messiemu na strzał ...
0
I kuponik wszedł ;)
0
@MesQueUnClub96 obyśmy że Słowenią zagrali ... Donic może rzucić 50 pkt
0
@bartas97 można teraz pomyśleć, że William kopał grup dla królowej ...
0
O której rozpoczynał się mecz Lecha xd?
1
@norbi77 rozumiem o co ci chodzi, ale zauważyłem że nawet w reprezentacji tak komentują na lewego