@Nano22 no właśnie , a co jakby np Argentyna wygrała mundial wtedy i Messi od tego czasu obniżył by zdecydowanej loty ??? To może już nie byłby najlepszym jednak... A co jak cr7 wygra mundial teraz z Portugalia ??? Będzie najlepszy ?
@mrboom nie mówię że mocniejsze niż to , ale mocne też np takie że ktoś mnie specjalnie kopnął ( utrzymałem się przy piłce ) kartki nie było, sędzia przerwał mi grę xd po za tym mam bardzo gęste, mocne kości , np ważę duzo też ale nie widać po mnie tego, ale ogólnie taki faul jak ten z filmiku mógłby niejednemu przerwać karierę na jakiś czas i było to ewidentnie celowe zagranie Ps. Teraz jak to zobaczyłem w powtórce to ewidentnie był to atak na piszczel jeszcze z naskoku ... Bandytyzm i tyle
@Antimadridista_WR on tak specjalnie mówi ... Bo patrząc na pilkarzy to miałoby to sens ale tak jak mówię tu ważna będzie obrona i atmosfera w drużynie
@Antimadridista_WR mi się Argentyna pewniejsza wydaje do zwycięzca mundialu niż Brazylia :D Argentyna bardziej poukładana i nawet mentalnie zawodnicy, a w Brazylii niekoniecznie
@Criss18Barca znam się trochę na wykresach i analizie technicznej, ale nigdy tego nie analizowałem jakoś :) tymbardziej, że dużo też zależy od tego jak dany pilkarz gra obecnie ( na żywo) i czy np ma jakieś lepsze swoje karty czy nie : ) pamiętam jak w fut22 powstała karta lacazette koniec epoki 95 overall ( niewymienna) i nagle jego zwykła karta zaczęła schodzić po około 5 k coinsow a przedtem góra 1k coinsow , nie wiem z czego to wynikało ... Byc może z tego że fajnie się grało tą lepsza karta niewymienną to podrożała ta słabsza wymienna ( w koncu to ten sam piłkarz - tak samo się porusza ) tylko słabsze poszczególne umiejętności
@_Niko_ chłopie 18 września to my nie mieliśmy takiej plagi kontuzji i morale były lepsze ... Kto wiedział, że tak to się pozmienia.... Kontuzje, sędziowie, i jednak real był bardziej wyrachowany ale tak samo jak @kuz myślę, że nie był real wcale dużo lepszy i mogliśmy urwać pkt
@Danger204 różne są wyzwania i wymagania budowania składów :) https://www.futbin.com/ link do strony o Fut gdzie masz nawet propozycje gotowych składów do tych wyzwań i ile mniej więcej kosztowały ( wiadomo to się zmienia )
Hej macie jakieś bonusy teraz na kartę sts ? Bo mi przyszedł SMS, że przy odpowiednim kursie i obstawieniu 100 na zdarzenie w meczu real-barca jest bonus 50 PLN :) jak to się odbywa ? Można to wypłacić? Czy trzeba obstawić coś swojego i dodają wtedy ten bonus ? Czy może można obstawić wartość tego bonusu ?
0
@michal26 słuszna uwaga
1
@cchesterr43 twój grób ?
0
Hej przypomi mi ktoś po hiszpańsku to nasze powiedzenie "Piłka czyni nas mocniejszymi "
0
@Janas11224 wg mnie też bardziej kontrolował całą walke
1
Nie zgodzę się ... Dla mnie hamer bardziej kontrolował całą walkę ....
0
@tom9001 co ty , w następnym roku zapomną wszyscy co się działo do listopada - jak zwykle zresztą ...
0
@Kondziubarca chyba tacos xddd.
1
@Deviler xd....
15
@Rust_Cohle nie mieszkam w bloku biedaku
1
@Nano22 no właśnie , a co jakby np Argentyna wygrała mundial wtedy i Messi od tego czasu obniżył by zdecydowanej loty ??? To może już nie byłby najlepszym jednak... A co jak cr7 wygra mundial teraz z Portugalia ??? Będzie najlepszy ?
0
@mrboom nie mówię że mocniejsze niż to , ale mocne też np takie że ktoś mnie specjalnie kopnął ( utrzymałem się przy piłce ) kartki nie było, sędzia przerwał mi grę xd po za tym mam bardzo gęste, mocne kości , np ważę duzo też ale nie widać po mnie tego, ale ogólnie taki faul jak ten z filmiku mógłby niejednemu przerwać karierę na jakiś czas i było to ewidentnie celowe zagranie
Ps. Teraz jak to zobaczyłem w powtórce to ewidentnie był to atak na piszczel jeszcze z naskoku ... Bandytyzm i tyle
0
O której UFC u gdzie ?
0
@bartas97 chłopie nie raz w juniorach kosy mocne dostawałem a sędzia uj nawet kartki nie dał rywalowi bo by zapłacili karę xdxdd
0
@Faro nie związana ?
0
Hej prowadzi ktoś jednoosobową działalność np związana wykończeniowa?
0
@PatrychoO ja też niem mam xd już dawno to wykupiłem
0
@Kismeth mimo to Messi gra nadal dobrze i potrafi robić rzeczy na boisku rzadko spotykane :)
0
Hej czy na STS jest UFC dostępne?
1
@Medium nie sądzę aby czymś szczególnym ... Może tyle , że junior z 40 prawdopodobnie wyrosnie a senior nie :D
0
@Antimadridista_WR on tak specjalnie mówi ... Bo patrząc na pilkarzy to miałoby to sens ale tak jak mówię tu ważna będzie obrona i atmosfera w drużynie
2
@Antimadridista_WR mi się Argentyna pewniejsza wydaje do zwycięzca mundialu niż Brazylia :D Argentyna bardziej poukładana i nawet mentalnie zawodnicy, a w Brazylii niekoniecznie
1
@Katalonbar dzieci, które urodziły się w roku wygrania ostatniej LM przez Milan, chadza już do .... Szkoły średniej hehe
1
Za koemana był jeszcze Messi ?:)
0
@Criss18Barca znam się trochę na wykresach i analizie technicznej, ale nigdy tego nie analizowałem jakoś :) tymbardziej, że dużo też zależy od tego jak dany pilkarz gra obecnie ( na żywo) i czy np ma jakieś lepsze swoje karty czy nie : ) pamiętam jak w fut22 powstała karta lacazette koniec epoki 95 overall ( niewymienna) i nagle jego zwykła karta zaczęła schodzić po około 5 k coinsow a przedtem góra 1k coinsow , nie wiem z czego to wynikało ... Byc może z tego że fajnie się grało tą lepsza karta niewymienną to podrożała ta słabsza wymienna ( w koncu to ten sam piłkarz - tak samo się porusza ) tylko słabsze poszczególne umiejętności
0
Jeszcze będzie fajnie, jeszcze będzie dobrze .. Barca na szczycie kiedyś , mejbi jutro w madrycie
0
@_Niko_ chłopie 18 września to my nie mieliśmy takiej plagi kontuzji i morale były lepsze ... Kto wiedział, że tak to się pozmienia.... Kontuzje, sędziowie, i jednak real był bardziej wyrachowany ale tak samo jak @kuz myślę, że nie był real wcale dużo lepszy i mogliśmy urwać pkt
0
A taki pisano tutaj, że tchouameni taki słaby ...
1
@FC1899Barca z piłką przy nodze benzyna
1
@Danger204 różne są wyzwania i wymagania budowania składów :) https://www.futbin.com/ link do strony o Fut gdzie masz nawet propozycje gotowych składów do tych wyzwań i ile mniej więcej kosztowały ( wiadomo to się zmienia )
0
Hej macie jakieś bonusy teraz na kartę sts ? Bo mi przyszedł SMS, że przy odpowiednim kursie i obstawieniu 100 na zdarzenie w meczu real-barca jest bonus 50 PLN :) jak to się odbywa ? Można to wypłacić? Czy trzeba obstawić coś swojego i dodają wtedy ten bonus ? Czy może można obstawić wartość tego bonusu ?