@Awtameok_Klana to było dobre kilka lat temu i to były badania w Bremie :) a tutaj akurat goretzka czy gravenberch mam wrażenie nie robią wrażenia jeżeli chodzi o taką efektowność która chociażby imponuje Pedri np taki pogba dla mnie też okej fizyczny ale mam wrażenie że statyczny ostatnio .. myślę że są plusy i minusy... Warto mieć mieszankę jak kiedyś u nas , iniestą, xsvi i bousquets... Zależy też jak zespół gra ... Bo nie będziesz grał typowego topornego futboluz górnymi pilkami przeciwko wysokim pomocnikom sam posiadając niskich...
@Awtameok_Klana no tak ale mówisz cały czas o piłkarzach środka pola ? Widziałem badanie niemieckich naukowców którzy stwierdizli, że na tego pozycję najlepszy jest wzrost 170-174 także oni patrzyli na zwinność pewnie, jednakże ci piłkarze też są silni, Alexis Sanchez, shakiri
@Awtameok_Klana tzn wg ciebie już bardziej dominuje fizyka ??? N Irak fizyczność dominuje ale xavi iniesta czy Messi też grali razem i też niejednokrotnie przestawiali większych
@Awtameok_Klana akurat wzrost w przypadku piłkarzy Barcelony jest atutem wg mnie, takiemu niższemu łatwiej dryblować, chociaż podejrzewam że chciałbyś zastępcę dla busiego - rozumiem to
@KlonaZepan w tym meczu gral słabo jak całe udinese , są w kryzysie ale nie przesadzaj już ... Biorąc pod uwagę cenę za raphinhe i ferrana to nie sądzę aby Adama i Deulofeu kupieni za wiele taniej wyszli by na gorszych w naszym zespole
@RobiS i co boisz się że spadnie do zera ? Btc ma cykle, na następnej hossie wywali do góry na pewno, a jesteśmy blisko dołka ... Jak to mówił pewien słynny inwestor "bój się, gdy inni są chciwi, i bądź chciwy, gdy inni się boją” wgl te % co poddajecie są śmiesznie małe... Są zdecydowanie poniżej oficjalnej inflacji,a nieoficjalnej.... Przecież to strata kasy ... To już lepiej wymienic na dolary
1
@barcanawieki wgl jaki GOW najlepszy!:)
2
@Rust_Cohle bo to są oficjalne rozgrywki ???
0
Co zagrała poznańska lokomotywa?:)
0
@Awtameok_Klana to było dobre kilka lat temu i to były badania w Bremie :) a tutaj akurat goretzka czy gravenberch mam wrażenie nie robią wrażenia jeżeli chodzi o taką efektowność która chociażby imponuje Pedri np taki pogba dla mnie też okej fizyczny ale mam wrażenie że statyczny ostatnio .. myślę że są plusy i minusy... Warto mieć mieszankę jak kiedyś u nas , iniestą, xsvi i bousquets... Zależy też jak zespół gra ... Bo nie będziesz grał typowego topornego futboluz górnymi pilkami przeciwko wysokim pomocnikom sam posiadając niskich...
0
@Awtameok_Klana no tak ale mówisz cały czas o piłkarzach środka pola ? Widziałem badanie niemieckich naukowców którzy stwierdizli, że na tego pozycję najlepszy jest wzrost 170-174 także oni patrzyli na zwinność pewnie, jednakże ci piłkarze też są silni, Alexis Sanchez, shakiri
0
@WiernyKibic111 ostatnio trafiłem w paczce cssemiro if wlasnie
0
Hej jaki obecnie sklad w Fut , jaka liga i jaka najwyższą ranga w lidze week?:)
0
@Awtameok_Klana tzn wg ciebie już bardziej dominuje fizyka ??? N Irak fizyczność dominuje ale xavi iniesta czy Messi też grali razem i też niejednokrotnie przestawiali większych
0
@Transu96 bo lewy ma być POTM
0
@Awtameok_Klana akurat wzrost w przypadku piłkarzy Barcelony jest atutem wg mnie, takiemu niższemu łatwiej dryblować, chociaż podejrzewam że chciałbyś zastępcę dla busiego - rozumiem to
0
Siema, orientuje się ktoś może co jaki czas pojawia się nie wydarzenie w Fut 23 ( nowe karty ) i ogólnie nowe zadania do robienia ?
0
Kto wolne a kto do roboty ?
0
Nie oglądałem meczu, opisze ktoś występ Pablo Torre?
2
Jakiś horror ktoś coś ?
0
Siema, mam pytanko, ile ram musi być wolne na telefonie aby "śmigał "?:)
0
Kto obecnie najlepiej się prezentuje z koszykarzy NBA ? Mój faworyt? Donovan Mitchell
2
Stuani urwałeś kurze złote jaja
0
@KlonaZepan w tym meczu gral słabo jak całe udinese , są w kryzysie ale nie przesadzaj już ... Biorąc pod uwagę cenę za raphinhe i ferrana to nie sądzę aby Adama i Deulofeu kupieni za wiele taniej wyszli by na gorszych w naszym zespole
0
O której Silva z Paulem ?
4
@Faro zwal se zleci czas :D
1
Messi wooow. 15 zn
0
Kto faworytem do zwycięstwa w NBA w tym sezonie ?:) Ja stawiam na kawalerow
0
@Lisek nie leżą nam
0
Hej poleci ktoś jakies buty airmaxy? Takie z podeszwą wyzsza
0
Nie oglądam meczu, Bayern lepiej gra ?
0
Coś czuję że leśny dziad może w naszej grupie nastukac goli i asyst :)
0
Który bukmacher lepszy ? Fortuna czy STS?
0
Pracuje ktoś w delegacji ? Ile to godziwe zarobki jak na delegację waszym zdaniem ?:)
0
@RobiS i co boisz się że spadnie do zera ? Btc ma cykle, na następnej hossie wywali do góry na pewno, a jesteśmy blisko dołka ... Jak to mówił pewien słynny inwestor "bój się, gdy inni są chciwi, i bądź chciwy, gdy inni się boją” wgl te % co poddajecie są śmiesznie małe... Są zdecydowanie poniżej oficjalnej inflacji,a nieoficjalnej.... Przecież to strata kasy ... To już lepiej wymienic na dolary
0
@draxidox kup se trochę btc