22 listopada 2022, 12:50
2
Spokojnie, Hiszpania też w ciapę w 2010 dostała
21 listopada 2022, 23:45
0
@gorgota czemu cancelo na tyle zgrania jak obok piłkarze z innych lig
21 listopada 2022, 19:26
Szanowna @Moderacja o czemu usunęliscie mi wpis z zapytaniem na jakiejś stronie obejrzę mundial....
21 listopada 2022, 16:52
Anglicy zagrali tak dobrze czy to Iran tak słabo ?
21 listopada 2022, 08:23
@Rust_Cohle heheh to cruyff już dostępny ??
21 listopada 2022, 08:22
@Transu96oby było wytrawnie ale przede wszystkim słodko
21 listopada 2022, 08:15
1
Tak patrzę na ostatnie mecze Meksyku i ich wyniki i tak sobie myślę, że mamy szansę na wina
21 listopada 2022, 08:11
Jaki skład w Fut 23 u mnie na napadzie duet mbappe 91 ov i etoo 90 ov
21 listopada 2022, 07:53
@CryMeARiver a kto wygra?
20 listopada 2022, 19:53
7
Wygra mundial Argentyna, stawiajcie kuponiki a potem na zp dla Messiego , wypłatę se postaw
20 listopada 2022, 16:46
Kto lepszy futa 23 eto 90 overall czy Robbie Keane ?:)
20 listopada 2022, 00:27
Kto lepszy do futa 23 Benzema 91 ov czy stoichow 87
19 listopada 2022, 21:40
6
Co to wgl za mundiale są... Najpierw u ruskich, którzy co chwilę konflikty zbrojne robią, później u katarczykow, którzy na krwi ludzi stadiony budują ... Porażka ten Hui łysy
19 listopada 2022, 21:18
@masq powodzenia !:)
19 listopada 2022, 00:36
@masq operacja ?
18 listopada 2022, 16:23
@hubert874 myślę że tak
18 listopada 2022, 15:49
@MesQueUnClub96 hobby ważniejsze
17 listopada 2022, 22:29
Pov : kiedy nie jedziesz na mundial https://www.instagram.com/reel/ClEV-kyPy_g/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
17 listopada 2022, 22:25
@Deviler jprdl gość ma takie rysy twarzy , światło tak padło na zdjęciu o tak wygląda xd ....wielkie halo
17 listopada 2022, 22:21
@MrPGG Barcelona chyba przyjemniejsza do życia :)
17 listopada 2022, 22:03
@MESSIah16 kto no
17 listopada 2022, 22:00
@FabianMrozek 1 kolega, jechałem już z takim i dało radę heheh nie popieram ogólnie ale wybrałem scenariusz
17 listopada 2022, 21:59
Jak myślicie Tsitsipas wygra jutro i Francuzki też w ręczna ,? Zaraz tylko to na kuponie zostanie
17 listopada 2022, 20:54
@Ali3231 kurcze on taki miał czas że lądował brameczki, szkoda
17 listopada 2022, 20:52
@Ptasior mogłeś wrzucić do basenu, albo wanny
17 listopada 2022, 20:50
Pytanko, da się teraz godnie żyć ( też mieć czas ) pracując na etacie ? Czy warto łapać się dodatkowych źródeł dochodu ?:)
16 listopada 2022, 23:37
@pt9 a teraz się zmieniło i haaland już nie będzie mi tak uciekał czy co ? Mam araujo na obronie , złoty chłopak
16 listopada 2022, 21:19
https://www.instagram.com/reel/Ckkv7algrCw/?igshid=YmMyMTA2M2Y= także tego
16 listopada 2022, 20:03
Nie oglądałem meczu.. ale jak graliśmy? Jak buraczkowa z torebki czy jak buraczkowa z naturalnych buraczków strugana ?:)
16 listopada 2022, 19:57
Pio Pio Pio Pio !!!
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
2
Spokojnie, Hiszpania też w ciapę w 2010 dostała
0
@gorgota czemu cancelo na tyle zgrania jak obok piłkarze z innych lig
0
Szanowna @Moderacja o czemu usunęliscie mi wpis z zapytaniem na jakiejś stronie obejrzę mundial....
0
Anglicy zagrali tak dobrze czy to Iran tak słabo ?
0
@Rust_Cohle heheh to cruyff już dostępny ??
0
@Transu96oby było wytrawnie ale przede wszystkim słodko
1
Tak patrzę na ostatnie mecze Meksyku i ich wyniki i tak sobie myślę, że mamy szansę na wina
0
Jaki skład w Fut 23 u mnie na napadzie duet mbappe 91 ov i etoo 90 ov
0
@CryMeARiver a kto wygra?
7
Wygra mundial Argentyna, stawiajcie kuponiki a potem na zp dla Messiego , wypłatę se postaw
0
Kto lepszy futa 23 eto 90 overall czy Robbie Keane ?:)
0
Kto lepszy do futa 23 Benzema 91 ov czy stoichow 87
6
Co to wgl za mundiale są... Najpierw u ruskich, którzy co chwilę konflikty zbrojne robią, później u katarczykow, którzy na krwi ludzi stadiony budują ... Porażka ten Hui łysy
1
@masq powodzenia !:)
0
@masq operacja ?
1
@hubert874 myślę że tak
0
@MesQueUnClub96 hobby ważniejsze
1
Pov : kiedy nie jedziesz na mundial
https://www.instagram.com/reel/ClEV-kyPy_g/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
0
@Deviler jprdl gość ma takie rysy twarzy , światło tak padło na zdjęciu o tak wygląda xd ....wielkie halo
1
@MrPGG Barcelona chyba przyjemniejsza do życia :)
0
@MESSIah16 kto no
0
@FabianMrozek 1 kolega, jechałem już z takim i dało radę heheh nie popieram ogólnie ale wybrałem scenariusz
0
Jak myślicie Tsitsipas wygra jutro i Francuzki też w ręczna ,? Zaraz tylko to na kuponie zostanie
0
@Ali3231 kurcze on taki miał czas że lądował brameczki, szkoda
0
@Ptasior mogłeś wrzucić do basenu, albo wanny
0
Pytanko, da się teraz godnie żyć ( też mieć czas ) pracując na etacie ? Czy warto łapać się dodatkowych źródeł dochodu ?:)
0
@pt9 a teraz się zmieniło i haaland już nie będzie mi tak uciekał czy co ? Mam araujo na obronie , złoty chłopak
0
https://www.instagram.com/reel/Ckkv7algrCw/?igshid=YmMyMTA2M2Y= także tego
1
Nie oglądałem meczu.. ale jak graliśmy? Jak buraczkowa z torebki czy jak buraczkowa z naturalnych buraczków strugana ?:)
0
Pio Pio Pio Pio !!!