0

Czy Donovan Mitchell to jeden z 5 obecnie najlepszych koszykarzy ?:)

0

@Kgorecki2500 a jakie masz wyniki? W sensie rekord Fut champions i jaka liga ?:)

0

Hejka panowie jaka taktykę i formacje polecacie do futa 23obecnie wcześniej fajnie grało mi się 4-4-2ale teraz nie da się padają wszystko w łeb. Po prostu chce taktykę dzięki której znów będę mógł cieszyć się grą ????

0

Mordy mam urlopik jeszcze , zapodajcie jakiś fajny serial dokumentalny sportowy albo nie ;) ten o Fifie już obejrzany

0

@ptrx chłopie daj mi w końcu podmuchach trochę

2

23 to mój ulubiony numer ????

1

Hapy new jer i szczęśliwego nowego roku

0

@messicocacola mam tam jey jeya okoche i mbappe

0

Stoichkov 91 w Fut, dobry ?:) Mam park ji sunga, zwykłą viniciusa i di Mariie z mundialu ... Myślicie że Bułgar będzie lepszy ?:)

0

@PatrykBarca ale przecież to nie możliwe bo tam gra ten cały abel ahman przustojniaki

1

Kurwa wkurza mnie już ten Fut 23 tyle paczek narobić i jakieś gunwa dostaje a jak karty kolorowe to jakieś szorty niewymienne.... Też tak macie ? Czy wam się lepiej powodzi ???

0

Dzisiaj jakiś meczyk na eleven leci ?

1

@ricardo0705 współczuję tych przykrych zdarzeń , trzeba jednak żyć dalej

1

@escarabajo chodziłem do klasy z chłopakami w iceum z którymi on chodził do gimnazjum w zg

0

Wgl za ile kupię jakiegoś porządnego laptopa żeby "nie mulił"

0

@MesQueUnClub_87 oglądałem to akurat i mnie zachęcił mega ;)

0

@pt9 kutwa oglądałem to akurat i właśnie mnie zachęcił mega

0

Jakiś fajny serial dokumentowy na netflixie ? Najlepiej i piłce:) ktoś coś ?

0

Rest in peace ! Legendo!

0

Idealny przepis na ciasto do pizzy ? Jest tu jakiś kucharz ?;)

0

Ja mam wolne somsiedzie

0

@Kubsoleon w takim razie mnie też mogłyby poduczyć jak już ich uczy

0

Lecą jutro lub w tym tygodniu jakieś godne obejrzenia meczyki ?:)

0

Coś dziś leci w tv fajnego?:D

0

Leci coś fajnego w tv?

0

@PatrychoO na głównej przed wejściem do ut

0

Hej mam pytanie, dostałem informację że po zalogowaniu się do Fut dostanę jakąś paczke, otworzyłem gre i nie ma ... Robię cos źle czy to się zaktualizuje?:)

0

Siema, a Czesiek Michniewicz ma jeszcze oficjalny profil na TT ? Czy już nie ma ? Nie mogę znaleźć ...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

13

@damianex10 i pomyśleć, ilu ludzi krytykowało szpaka za wpadki ... A dla mnie? tylko on mógł oddać te emocje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?