Hejka panowie jaka taktykę i formacje polecacie do futa 23obecnie wcześniej fajnie grało mi się 4-4-2ale teraz nie da się padają wszystko w łeb. Po prostu chce taktykę dzięki której znów będę mógł cieszyć się grą ????
Kurwa wkurza mnie już ten Fut 23 tyle paczek narobić i jakieś gunwa dostaje a jak karty kolorowe to jakieś szorty niewymienne.... Też tak macie ? Czy wam się lepiej powodzi ???
Hej mam pytanie, dostałem informację że po zalogowaniu się do Fut dostanę jakąś paczke, otworzyłem gre i nie ma ... Robię cos źle czy to się zaktualizuje?:)
0
Czy Donovan Mitchell to jeden z 5 obecnie najlepszych koszykarzy ?:)
0
@Kgorecki2500 a jakie masz wyniki? W sensie rekord Fut champions i jaka liga ?:)
0
Hejka panowie jaka taktykę i formacje polecacie do futa 23obecnie wcześniej fajnie grało mi się 4-4-2ale teraz nie da się padają wszystko w łeb. Po prostu chce taktykę dzięki której znów będę mógł cieszyć się grą ????
0
Mordy mam urlopik jeszcze , zapodajcie jakiś fajny serial dokumentalny sportowy albo nie ;) ten o Fifie już obejrzany
0
@ptrx chłopie daj mi w końcu podmuchach trochę
2
23 to mój ulubiony numer ????
1
Hapy new jer i szczęśliwego nowego roku
0
@messicocacola mam tam jey jeya okoche i mbappe
0
Stoichkov 91 w Fut, dobry ?:) Mam park ji sunga, zwykłą viniciusa i di Mariie z mundialu ... Myślicie że Bułgar będzie lepszy ?:)
0
@PatrykBarca ale przecież to nie możliwe bo tam gra ten cały abel ahman przustojniaki
1
Kurwa wkurza mnie już ten Fut 23 tyle paczek narobić i jakieś gunwa dostaje a jak karty kolorowe to jakieś szorty niewymienne.... Też tak macie ? Czy wam się lepiej powodzi ???
0
Dzisiaj jakiś meczyk na eleven leci ?
1
@ricardo0705 współczuję tych przykrych zdarzeń , trzeba jednak żyć dalej
1
@escarabajo chodziłem do klasy z chłopakami w iceum z którymi on chodził do gimnazjum w zg
0
Wgl za ile kupię jakiegoś porządnego laptopa żeby "nie mulił"
0
@MesQueUnClub_87 oglądałem to akurat i mnie zachęcił mega ;)
0
@pt9 kutwa oglądałem to akurat i właśnie mnie zachęcił mega
0
Jakiś fajny serial dokumentowy na netflixie ? Najlepiej i piłce:) ktoś coś ?
0
Rest in peace ! Legendo!
0
Idealny przepis na ciasto do pizzy ? Jest tu jakiś kucharz ?;)
0
Ja mam wolne somsiedzie
0
@Kubsoleon w takim razie mnie też mogłyby poduczyć jak już ich uczy
0
Lecą jutro lub w tym tygodniu jakieś godne obejrzenia meczyki ?:)
0
Coś dziś leci w tv fajnego?:D
0
Leci coś fajnego w tv?
0
@PatrychoO na głównej przed wejściem do ut
0
Hej mam pytanie, dostałem informację że po zalogowaniu się do Fut dostanę jakąś paczke, otworzyłem gre i nie ma ... Robię cos źle czy to się zaktualizuje?:)
0
Siema, a Czesiek Michniewicz ma jeszcze oficjalny profil na TT ? Czy już nie ma ? Nie mogę znaleźć ...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
13
@damianex10 i pomyśleć, ilu ludzi krytykowało szpaka za wpadki ... A dla mnie? tylko on mógł oddać te emocje