Witam, mam pytanie, skoro mam wykupiony pakiet tych Polsat Sport premium , ale przebywam w tygodniu na wyjazdach to mogę to jakoś połączyć z aplikacją aby móc oglądać LM w tygodniu na telefonie na apce? Orientuje się ktoś coś ?:)
@MesQueUnClub_87 też zrobiłem kiedyś tego Messiego i z sentymentu długo grał u mnie, a że umiem grać Messim to solidnie było ale ov też trzeba było podnieść więc jaerzinho ( nie wiem czy dobrze napisałem ) jest
@MesQueUnClub_87 kazd z nich by siadł u mnie idealnie z tych co wymieniłeś ... Ci pierwsi pomocnicy to jedni z najlepszych obecnie w grze a ginola na lp by siadł bo tam słabo u mnie z ofensywa
@Kinginiesta sprawdziłem :) wziąłem jednak papina bo ov lepszy :) na ataku mam zwykła Mbappe i okocha :) wątpię aby brolin bohater był lepszy od nich, a że niewymienny to wolałem tańszego z wyszwym ov papinaD
Kogo trafiliście w tej wymianie o hero albo bohatera mistrzostw świata 87+? Ja brolin, papin, al jaber, wybrałem papina bo ov najlepszy ale widzę że brolin i wiele droższy ...bo 500 k a papin 100k ... Aż tak niegrywalna karta ?
@Deathwing112 widać że taki bokser który operuje w niższej wadze będzie miał problemy w zapasach... Jednak jakby laszczyk częściej w życiu operował w większej wadze to lepiej mogłoby mu iść
@dniel No właśnie – jeśli weźmiesz tylko BCAA, organizm będzie miał do dyspozycji zaledwie trzy aminokwasy. Jeśli zaś przyjmiesz odżywkę białkową albo zjesz pełnowartościowy posiłek, będzie miał do dyspozycji całą ich pulę. I jak myślisz, która opcja daje lepsze wyniki? Dokładnie tak: w badaniu, w którym bezpośrednio porównano BCAA z odżywką, to ta druga dała silniejszy efekt. Nie dość bowiem, że znajdowały się w niej aminokwasy rozgałęzione, to dowiozła wszystkie pozostałe cegiełki, które również są potrzebne mięśniom do rozbudowy. I link https://www.menshealth.pl/dieta/BCAA-dlaczego-nie-dziala-Badania,15414,1 nie mówię że nie działa, ale jest bez sensu dla mnie bo są lepsze wybory i tańsze :) wolę płacić mniej za trochę lepsze paliwo, niż więcej za trochę gorsze :)
@Jakub1513 BCAA hahahah kto ci takie mity wkręca .... To chwyt marketingowy bardziej niż realnie działający suplement. O wiele lepsza odpowiedź anaboliczną po treningu da posiłek węglowodanowy niż to
@Kinginiesta też tak to można rozumować z tym Ujem, jednak w tym przypadku chodziło mi o słabą jakość ikon które wylosowałem, wśród ktorych nie było jednak wspomnianego Portugalczyka
0
Witam, mam pytanie, skoro mam wykupiony pakiet tych Polsat Sport premium , ale przebywam w tygodniu na wyjazdach to mogę to jakoś połączyć z aplikacją aby móc oglądać LM w tygodniu na telefonie na apce? Orientuje się ktoś coś ?:)
0
@VegetaPolska polecam książkę "bądź sprawny jak lampart"
0
@Barca1992 @VegetaPolska mordo próbujemy
1
@martin3131 chłopie wiesz jak ja w b klasie wyglądałem pod względem dryblingu ... Akcje których by się zawodowcy nie powstydzili:D
0
@SelloutCrowd no tak ale te +16 to się wtedy łapiesz ale w wieku 14-15 lat xd
0
Co sądzicie o tym jak 15 latki chodzą do klubów tanecznych muzycznych... Typu xdemon, heaven?
1
@MesQueUnClub_87 też zrobiłem kiedyś tego Messiego i z sentymentu długo grał u mnie, a że umiem grać Messim to solidnie było ale ov też trzeba było podnieść więc jaerzinho ( nie wiem czy dobrze napisałem ) jest
0
@MesQueUnClub_87 kazd z nich by siadł u mnie idealnie z tych co wymieniłeś ... Ci pierwsi pomocnicy to jedni z najlepszych obecnie w grze a ginola na lp by siadł bo tam słabo u mnie z ofensywa
1
@Kinginiesta sprawdziłem :) wziąłem jednak papina bo ov lepszy :) na ataku mam zwykła Mbappe i okocha :) wątpię aby brolin bohater był lepszy od nich, a że niewymienny to wolałem tańszego z wyszwym ov papinaD
0
Kogo trafiliście w tej wymianie o hero albo bohatera mistrzostw świata 87+? Ja brolin, papin, al jaber, wybrałem papina bo ov najlepszy ale widzę że brolin i wiele droższy ...bo 500 k a papin 100k ... Aż tak niegrywalna karta ?
1
@daniel32778 czym ten pad się wyróżniać ma niby?
0
Hej, czy opłaca się być w Fut w elicie ???? Czy nagrody nie oddają tak naprawdę w stosunku do ciężkości zrobienia 8 Winów?
0
Ile macie w łapie, a ile w klacie ?
0
@Sysia11 dziewczyno , kondycja boksera....
0
@Deathwing112 widać że taki bokser który operuje w niższej wadze będzie miał problemy w zapasach... Jednak jakby laszczyk częściej w życiu operował w większej wadze to lepiej mogłoby mu iść
0
@tbas Borek ma ostre rysy:) światło też robi swoje heh
0
@NeKenI wiedziałem już o tym na przyrodzie w podstawówce
0
@matirix20 wygląda na pewniaczka... Tylko kontuzje mogą przeszkodzić w mojej opinii
1
Ma ktoś jakiś link do fame ?:)
0
Wyśle mi ktoś jakiś link priv z z fame?:)
0
W walce Wrzosek -Szeliga kto prowadził do czasu werdyktu ?:(
0
@dniel No właśnie – jeśli weźmiesz tylko BCAA, organizm będzie miał do dyspozycji zaledwie trzy aminokwasy. Jeśli zaś przyjmiesz odżywkę białkową albo zjesz pełnowartościowy posiłek, będzie miał do dyspozycji całą ich pulę. I jak myślisz, która opcja daje lepsze wyniki? Dokładnie tak: w badaniu, w którym bezpośrednio porównano BCAA z odżywką, to ta druga dała silniejszy efekt. Nie dość bowiem, że znajdowały się w niej aminokwasy rozgałęzione, to dowiozła wszystkie pozostałe cegiełki, które również są potrzebne mięśniom do rozbudowy.
I link https://www.menshealth.pl/dieta/BCAA-dlaczego-nie-dziala-Badania,15414,1 nie mówię że nie działa, ale jest bez sensu dla mnie bo są lepsze wybory i tańsze :) wolę płacić mniej za trochę lepsze paliwo, niż więcej za trochę gorsze :)
0
@dniel ale wszyscy mają z tego bekę... Że to jest mit i wgl... Odżywka białkowa jest tańsza już od tego a ma więcej aminokwasow
3
@Jakub1513 BCAA hahahah kto ci takie mity wkręca .... To chwyt marketingowy bardziej niż realnie działający suplement. O wiele lepsza odpowiedź anaboliczną po treningu da posiłek węglowodanowy niż to
0
@Kinginiesta też tak to można rozumować z tym Ujem, jednak w tym przypadku chodziło mi o słabą jakość ikon które wylosowałem, wśród ktorych nie było jednak wspomnianego Portugalczyka
0
@Kinginiesta na UJ byłbym mi ten figo jak mam okoche i jaerzinho na pp ale nie nie figo... Crespo, van nisterloy i Schmeichel
0
Co wam ciekawego wpadło z tej ikony na SBC i z totów?? Bo u mnie jeden wielki UJ
0
@Rl9k1nG w tych blokach to są te szlachty często przelotowe albo nawet lekko zamurowane i dużo słychać
0
@Criss18Barca haalanda zwykłego za tyle hah
0
@galix22 to upiergol przy samyj dupie i lżej będzie