Jak na to co lewy czasami ma z tyłu ( wczoraj Rafael bardzo słabo grał , do tego brak pedriego i bombek) to naprawdę wyciska solidne liczby.... A jeżeli chodzi o grę i ciągnięcie zespołu to mam jednak wrażenie, że w Barcelonie są i powinni być inni piłkarze o takim profilu brania gry na siebie ... Pewnie można by gdybać że wziąłby tą grę na siebie Dembele albo Pedri... I tak naprawdę biorąc pod uwagę te duże osłabienia to myślę że i tak nie było tak źle...
Co by nie mówić ... To Vinicius Jr mega forma... Ten strzał nad nogami dwóch piłkarzy próbujących zablokować w ciężkim momencie dla Realu mega .. mam wrażenie, że tylko Messi czy mekambe obecnie potrafią znaleźć takie luki w takim gąszczu...naprawdę co by nie mówić ... Zawodnik topka
Tez tak macie, że nie musicie iść do sklepu bo w lodówce coś jest do "wykombinowania... Ale idziecie jednak po "kilka rzeczy" a jak zaczynacie kupować to wydajecie już około 100 zł ..ja tak ostatnio mam.... Większość koszyka to napoje zero były xd
@Lionel_Messi10 też mam taki komentarz jak wspominałem o tym że stawiałem na Hiszpanie, która przegrała pierwszy mecz... Na tym ostatnim mundialu stawialem tez na Argentyne, w którą byłem wpatrzony tak jak na Hiszpanie 2010 xD i co ??? Też pierwszy mecz w pape a na końcu win xdhaha
@Luciano99 takie rzeczy które Messi robił z piłką np jak w 2012 strzelał tyle goli i to często grając jako cofnięty ... To normalnie demolka..... Nie widziałem nigdy żeby jakiś pilkarz zbliżył się do takiego stylu ....
@Kgorecki2500 i co trafiłeś ??? Raczej szuakm Teraz jakiegoś dobrego Kante żeby mudryk miał chociaż 2 zgrania xd ale mi się przyda mudryk bo lewy pomocnik kulał ...
0
@Nazio87 gdzieś czytałem że będzie to i to
0
Co wg was będzie lepsze do wyboru FIFA 2024 czy ta gra od EA?
0
@Kamiloza91 piękny to jest vini
0
Jak na to co lewy czasami ma z tyłu ( wczoraj Rafael bardzo słabo grał , do tego brak pedriego i bombek) to naprawdę wyciska solidne liczby.... A jeżeli chodzi o grę i ciągnięcie zespołu to mam jednak wrażenie, że w Barcelonie są i powinni być inni piłkarze o takim profilu brania gry na siebie ... Pewnie można by gdybać że wziąłby tą grę na siebie Dembele albo Pedri... I tak naprawdę biorąc pod uwagę te duże osłabienia to myślę że i tak nie było tak źle...
0
@Janas11224 nie każdy ma tyle talentu co ty
0
@Klaudiaa8 to piłka nożna, tu się nie wygrywa twarzą tylko gra :)
0
@Damiain i do roboty rano ?
0
@martin3131 zdecydowanie, i do Futa najlepszy lewy pomocnik albo skrzydłowy dla mnie,
2
Co by nie mówić ... To Vinicius Jr mega forma... Ten strzał nad nogami dwóch piłkarzy próbujących zablokować w ciężkim momencie dla Realu mega .. mam wrażenie, że tylko Messi czy mekambe obecnie potrafią znaleźć takie luki w takim gąszczu...naprawdę co by nie mówić ... Zawodnik topka
0
Powiem tak, jak bym w życiu kiedysy był naprawdę spłukany to wszystkie swoje oszczędności postawie na zwycięstwo realu ...
0
@Danny Gaucho a gdzie Roberto Carlos? W Fut dużo wolnych nim wchodzi
2
Tez tak macie, że nie musicie iść do sklepu bo w lodówce coś jest do "wykombinowania... Ale idziecie jednak po "kilka rzeczy" a jak zaczynacie kupować to wydajecie już około 100 zł ..ja tak ostatnio mam.... Większość koszyka to napoje zero były xd
2
@AFA90 alternatywna historia
0
Kto lepszy do futa Mudryk 91 czy Santa Maxim z Newcastle na lewą pomoc ???
2
@Lionel_Messi10 też mam taki komentarz jak wspominałem o tym że stawiałem na Hiszpanie, która przegrała pierwszy mecz... Na tym ostatnim mundialu stawialem tez na Argentyne, w którą byłem wpatrzony tak jak na Hiszpanie 2010 xD i co ??? Też pierwszy mecz w pape a na końcu win xdhaha
1
@Luciano99 takie rzeczy które Messi robił z piłką np jak w 2012 strzelał tyle goli i to często grając jako cofnięty ... To normalnie demolka..... Nie widziałem nigdy żeby jakiś pilkarz zbliżył się do takiego stylu ....
0
@against_modern_football mógł piłkę pierwszy dotknąć... I by nie było faulu
0
@takisobiektos bo był czysty karny dla mnie chociażby
0
@Tabaluga37 akurat Okoche WC też mam i też robi robotę:)) Mudryk tyle kosztuje bo teraz popularny też
0
@Tabaluga37 ja nim gram bo go trafilem i przyznam szczerze że bardzo dużo goli ładnych z daleka ładuje nim
0
Gra ktoś mudrykiem w Fut? Jak wrażenia ?
0
@tristan87 Chelsea dla mnie w top4
0
Co to znowu ufo lata xd ?
1
@Kidd chyba do niedzieli, ale nie jestem pewien
1
@Kgorecki2500 miałem wymiennego i sprzedałem
1
@Kgorecki2500 i co trafiłeś ??? Raczej szuakm Teraz jakiegoś dobrego Kante żeby mudryk miał chociaż 2 zgrania xd ale mi się przyda mudryk bo lewy pomocnik kulał ...
0
Co zrobiliscie z żetonami przyszłych gwiazd??? Bo ja m.in wymieniłem na tego 1 z 5 do wyboru i udało się trafić pięknego Mudryka
0
Jaką ikonę trafiliście w tyn ostatnim wyzwaniu budowania składów ? Bo ja seedorfa 91 xd
1
@GadulkiGembulki_FCB co chwilę w Fut takie ladujem
0
@Fabik87 no ale muszę jakoś udowodnić "telefonowi" ze ten dany odbiornik, dekoder ma Polsatu premium itp