0

@Poro6niec wątpię.... Lewandowska jest po prostu "bliżej zachodu" i dlatego tak tolerancyjnie podchodzi moim zdaniem do tematu

0

Korzysta ktoś z aplikacji do Fut 23 na telefon? Gram na PlayStation 5 :) to ma być ta apka Fut companion ?:)

3

Dobra trafiłem van der Sara 91 ov :) co sądzicie ??? Win ??

3

@Bartula lewy dzisiaj był aktywny, szkoda że zabrakło skuteczności i spokoju .... Widać że gdzieś ma jakąś blokadę.... Miejmy nadzieję że będzie jednak lepiej pod względem skuteczności niż w ostatnich kilku meczach

0

Panie i panowie brawo brawo !!!

0

@RomanHoffer byc może nie rozumiesz pewnych kwestii... Sylwetka nie boksuje .... Oczywiście piłkarzowi nadwagą przeszkodzi, ale tutaj panowie walczą w wadze ciężkiej .... Więc nie ma aż takiej dużej dysproporcji ... Po za tym ciężko bylboy być rozanskiemu przy tej wadze docietym... I pewnie niekoniecznie by się to tak teraz opłacało .... Robić redukcję, hormony w dół... Potem masę mądra.... Po co ??? Jak szybkość ma nadal swoją i kondycję też ... A takiej przemiany to się szybko nie robi

0

@Tabaluga37 jaka taktyka ??? Otoweracie paczki na tory społeczności czy może zbieracie wszystko na koniec i wtedy otwieracie ?

0

@Criss18Barca ja jestem fanem Barcy, ale jak obstawie na real ( co się nawet opłaca ) i oni wygrają to tragedii aż takiej nie będzie.... Najgorzej czułbym się jakbyśmy przegrali z Realem my ( Barca) w finale LM ... A jak z innymi oni wygrają to pół biedy dla mnie ;)

0

@626 btts to o co chodzi ?:)

0

@Sandman21 w meczu z atletico Adama imponował ..... Natomiast jeżeli chodzi o drybling to od Raphinhi lepszy był nawet Deulofeu

0

@Nazio87 czemu kryminaliste ?;)

0

@VegetaPolska ile ta twoja ma lat ? Znam kilka dziewczyn, które tak pracują

0

@VegetaPolska jesteś z okolic zielonej ?? Znam te kluby :) mieszkam koło Krosna Odrzańskiego :D

1

@bartas97 z 172-173 ale całkiem nabita sylwetka... Także tak nie widać z daleka heeh

3

@MesQueUnClub96 a za co dostał tego gonga??? Nie pochwalam przemocy ale te słowa jeżeli to prawda ... To co on powiedział to naprawdę.... Nie dziwię się Valverde irytacji ...

1

@LM10GOAT jeżeli rzeczywiście powiedział to co powiedział to nie dziwię się Valverde.... Baena będzie miał nauczkę jeżeli to prawda...i nie pochwalam przemocy ale takie prowokacje na rodzinę.... Porazka....

0

@zeko0 ogólnie nie dałem rezerwowych bo mi się nie chciało hahah ale mam też w obwodzie na obronę kounde z tym że 86 ov, całkiem spoko się nim gra mimo tego ov ... Aczkolwiek wymarzony byłby ktoś inny... Nie wiem tylko kto... Mam 400 k i bawię się teraz w te wymiany z ikonami itp ... Może trafię kogos fajnego...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Park ji sung fantasy hero ... Trafiony , co sądzicie panie i panowie od futa:) ?

0

Hej mam pytanie ... Jak na ps 5 ściągnę jakąś grę to plik powinien być normalnie dostępny i do użytku nawet bez podłączenia do internetu?:)

0

@Kgorecki2500 facet to może być przystojny raczej hehe

0

@Kamiloza91 możliwe że na lm bardziej się skupią

0

@Kamiloza91 city ma Alvareza i haalanda , real nie lubi tego.... Na pewno biorąc pod uwagę obecność tych napadziorów ciężej będzie realu w ewentualnym spotkaniu tych drużyn w lm... A jak gra obecnie city to myślę że podobnie ...

5

@Gracek10 skrzydłowych

0

@Destroyer_of_Worlds jak tavernier ma 31 lat xd to ma być zawodnik na przyszłość ??? Czy po prostu wzmocnienie na sezon?

0

To tam był karny na albie czy nie ?

0

@VegetaPolska mi cantona 94 fut birthday icon ideolo wchodzi

0

@Tabaluga37 też mam tego okoche

4

Bez sensu.... To Vinicius powinien dostać tutaj kartę tylko a nie Gavi też...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?