@pioz123 czyli jak to byłaby np La rambla to nic mi nie grozi ??? Nic tu nie podałem oprócz jakichś innych haseł do mojego konta na tej stronie ( żeby mieć tu profil ) a ten certyfikat to trzeba sobie wykupić jak ktoś prowadzi stronę taka?:)
Mam pytanie do informatyków albo znawców tego tematu... Czy jak pisze mi na chrome że strona jest niebezpieczna to może dojść np do wykradnięcia przez hakerów moich haseł do konta itp? Czy to tak nie działa ???
@Pedri16Future 5:2 ale mogłem prowadzić 1:0 kapitalnie wybronił bejott.... I dobitkę jeszcze... natomiast noo przez pierwsze 20 minut to nie mogłem wyjść z własnej połowy i ten kapitalny pressing jego... No ma grane :D
0
Lecą dzisiaj jakieś mecze ?
0
Gra ktoś dzisiaj ??? Kiedy jakieś mecze ?:) Pozdro mordy!
1
@KlonaZepan bez KDB realu by nie przeszli
0
Myślicie że de bruyne mógłby być w 100 top piłkarzy w historii?
1
@Encore wstawaj obsraeś się
0
Dla mnie Inter rozgrywa to trochę po włosku.... Zaraz wejdzie lakaka i normalnie będzie 1:0, naprawdę city ma problemy ....
0
@pioz123 czyli jak to byłaby np La rambla to nic mi nie grozi ??? Nic tu nie podałem oprócz jakichś innych haseł do mojego konta na tej stronie ( żeby mieć tu profil ) a ten certyfikat to trzeba sobie wykupić jak ktoś prowadzi stronę taka?:)
0
Fut 23 kto lepszy do składu Saliba tots czy tomori tots?:)
0
Mam pytanie do informatyków albo znawców tego tematu... Czy jak pisze mi na chrome że strona jest niebezpieczna to może dojść np do wykradnięcia przez hakerów moich haseł do konta itp? Czy to tak nie działa ???
1
Idealny przepis na ciasto do pizzy ?? Ktoś coś ?:) Pozdrow:)
1
@Danny Gaucho już wiem za co ta złota piłka :)
0
Najbardziej grywalne karty w Fut 23 na dzień dzisiejszy ??? Top 5? Pytam bo przed chwilą trafiłem Neymara 96 OV XD
0
@antymadridista100 suarez
0
@koziar yyyy xd Pawlak go zdominował w sportowej walce na każdej płaszczyźnie.. nie szedł głupio na wymiany jak jakiś cep na festynie....
0
@Pressinho u mnie miał solidny skład bo lewy 97, griezman czy baranek o gulit
0
@Pressinho u mnie gulitem robił robotę i czyścił
2
@Pedri16Future 5:2 ale mogłem prowadzić 1:0 kapitalnie wybronił bejott.... I dobitkę jeszcze... natomiast noo przez pierwsze 20 minut to nie mogłem wyjść z własnej połowy i ten kapitalny pressing jego... No ma grane :D
0
@Majkel34 życie zaczyna się po 30 stce
2
Przed chwilą w Fut grałem z bejottem xd
0
@Allbi chodzi o linię sukienki koło bioder...
0
@Medium beka.... Zdjęcie ewidentnie w Photoshopie edytowane więc wyszło szydło z worka...
0
Jak Sevilla wygra to zp dla montela
0
@Transu96 społeczność mówi co innego
0
Ten veratti tots to grywalny ??:)
0
@NeKenI dobre byku
0
Człowiek sobie zrobił kilka tych picków 80+ a tu takie rzeczy :D https://zapodaj.net/d1bbf3c70093e.jpg.html
2
@NeKenI jprdl jak robić takie teksty ???
0
@antymadridista100 sancheza chyba
0
Co się musi stać żeby Borussia wygrała?
0
Gra ktoś dzisiaj ???