@Esteban_ pytałem, owszem... Bo myślałem że ten film wyszedł już kilka dni temu w pl ... Tymczasem zapewne wyszedł ale gdzieś za granicą wcześniej i można go obejrzeć ale na zagranicznych stronach, nie polskich ( jeszcze ) i nie , nie obejrzałem całego . Słyszałem tylko o pozytywnym wydźwięku . Oczywiście rozumiem że z tym nagraniem z telefonu chciałeś mi dopiec ... I tak ma to sens ..jeżeli myślimy o premierze w pl .. na zagranicznych stronach już jest dostępny
@Esteban_ mamy XXI wiek , umiesz zmienić VPN i wejść na amerykańską stronę i obejrzeć coś przed premierą w Polsce ?? Chyba nie skoro pytasz o taki sposób ?
Jaka by gala nie leciała we freakach to kontuzja musi być xd... Jak oni się przygotowują do tych walk... Niby z profesjonalnymi trenerami ale wzorce odpowiedniech nie praktykują xd
Jakie są zasady tej walki ??? Meduza może tylko obalać ?? Nie może nic nawet w stójce bić ??? A tamten może ??? I tamten się jeszcze cieszy bo zadał mu cios ??? Xd beka
@MarcepanowyKsiaze ja zawsze lubię go słuchać, jest konkretny .... Nie można wszystkiemu i każdemu przytakiwać jak komuś się podoba ... Liczy się twoje "ja" na 1 miejscu :) widocznie punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia
@Encore tak statystycznie może i tak, ale patrząc na to jak w city na wielu to się rozkłada wszystko to jednak szacunek dla de bruyne że jako śp tak ogarnia tyle statystyk ofensywnych. natomiast mam wrażenie, że jest też bardziej decydującym piłkarzem np z Realem gdyby go nie było to wątpię aby city to tak łatwo prześli...
1
@Kgorecki2500 ja sobie dzisiaj zrobiłem dwa
0
Obsrali się hehe
0
Polonia, Polonia auauauauau
0
@Esteban_ pytałem, owszem... Bo myślałem że ten film wyszedł już kilka dni temu w pl ... Tymczasem zapewne wyszedł ale gdzieś za granicą wcześniej i można go obejrzeć ale na zagranicznych stronach, nie polskich ( jeszcze ) i nie , nie obejrzałem całego . Słyszałem tylko o pozytywnym wydźwięku . Oczywiście rozumiem że z tym nagraniem z telefonu chciałeś mi dopiec ... I tak ma to sens ..jeżeli myślimy o premierze w pl .. na zagranicznych stronach już jest dostępny
0
@Esteban_ mamy XXI wiek , umiesz zmienić VPN i wejść na amerykańską stronę i obejrzeć coś przed premierą w Polsce ?? Chyba nie skoro pytasz o taki sposób ?
0
Openheimer nie dostanie Oscara bo nie ma tam geja, ani czarnego .... Hmmm czy to nie jest brak tolerancji jeżeli chodzi o te wytyczne ???
0
@Worny todibo grał w barcie ??? Nie wiedziałe xd , poznałem go dopiero w fifie
1
@qbuteq czyli będzie może łoscar
0
@BordowyPtak no dobra ale we freakach to jest multum tych kontuzji xd
0
Jaka by gala nie leciała we freakach to kontuzja musi być xd... Jak oni się przygotowują do tych walk... Niby z profesjonalnymi trenerami ale wzorce odpowiedniech nie praktykują xd
0
@partymaker jednak walka MMA vs same obalenia to nooo ciężko wybrać bez finalnego poddania....
1
@masq trudne chwile przeszły ? Najważniejsze :) miłego !
0
@zmiter912576 nooo UFC to inny poziom :)
0
Jakie są zasady tej walki ??? Meduza może tylko obalać ?? Nie może nic nawet w stójce bić ??? A tamten może ??? I tamten się jeszcze cieszy bo zadał mu cios ??? Xd beka
0
Ah zacnie jest oglądać tych gości ze świata sportu którzy w ringu poruszają się jakby im trzecia noga przeszkadzała xd
1
@escarabajo ta jest
1
@FcPortoFan1999 ja jestem fanem Poloni heehe
0
Myślicie, że Polonia wejdzie do ekstraklasy ?:)
0
Zadyma ta rudne 2 pkt dla mnie
0
@MarcepanowyKsiaze ja zawsze lubię go słuchać, jest konkretny .... Nie można wszystkiemu i każdemu przytakiwać jak komuś się podoba ... Liczy się twoje "ja" na 1 miejscu :) widocznie punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia
0
@MarcepanowyKsiaze gdzie on jest bucem? Ma swoje zdanie :D i dystans do pewnych spraw
0
@SuperPatsonFCB typowe ... Innych widzą a siebie uja...
0
Gdzie leci alnsr
0
Gdzieś puszczą mecz benfica- alnasar?
1
Lecą dzisiaj jakieś fajne mecze towarzyskie?:)
0
@VegetaPolska jakoś kolorowe tatuaże do mnie nie przemawiają
1
@Encore tak statystycznie może i tak, ale patrząc na to jak w city na wielu to się rozkłada wszystko to jednak szacunek dla de bruyne że jako śp tak ogarnia tyle statystyk ofensywnych. natomiast mam wrażenie, że jest też bardziej decydującym piłkarzem np z Realem gdyby go nie było to wątpię aby city to tak łatwo prześli...
0
@Encore gdzie tam obecnie Fernandes do rudego nie ma podjazdu w grze ...
0
@barcelonaLM kiedy ona to zamazala?
0
@Explode liberalna czyli ?:)