0

@bartekvisca w Bollywood?

1

@MesQueUnClub96 nie przejmuj się nimi, rób swoje , oni za ciebie podatków nie zapłacą :D

3

@trolownik może masz spięte to miejsce, spróbuj jakąś piłeczką robić to miejsce , na zasadzie napinania i rozluźniania ...lecz najpierw warto byłoby zgłosić do fizjo

0

Czy na tych igrzyskach będzie coś fajnego do obejrzenia ?:)

0

@Kgorecki2500 a czemu nie grasz w tą edycję ?? Coś nie tak w tej grze zauważyłeś ?:)

0

Jak to jest, że dzisiaj młodzież z łatwością poznaje flagę transgender a nie potrafi poznać flagi Argentyny ???? I ta sama młodzież mówi potem że cr 7 jest lepszy od Messiego ... Bo ?? Bo ma pewnie więcej followersow

0

@Kgorecki2500 grasz jeszcze w futa?

4

@require ale przecież ona mu pozwoliła hahahah ale to porażka..m pilkarz z taką mentalnością w barcie .hmmm to mu raczej przeszkodzi .... No tak szczerze ?

0

@Transu96 te kolejne 4 dostaniesz za te totsy co było można zrobić 5 na dobę ??? Ja tam trzy zrobiłem

0

@Deviler a co do kiedy się gra ??? Bo ja gram heh

0

A te igrzyska europejskie to z jakiej bandy niby najważniejsze sportowe wydarzenie xd ???? Który one raz się odbywają?? Drugi ? Nie koajrze nic .. wątpię żeby przebiły Euro

0

Ale ta EA w tym roku popełnia błędy w tymi SBC .... Ciekawe czy to dlatego, że kończą współpracę z FIFA czy co xd

0

Gra ktoś dzisiaj ?proszę o rzetelne info

0

No ludzie siary

0

@VamosRakieta jak jestem na wakacjach w Hiszpanii ale mieszkam w pl to ściągną mnie Ziobro i Morawiecki do Polski ?

0

Mam pytanie, załóżmy że widzę sytuację jak ciapate wykorzystuja kogoś bezbronnego, i w obronie tej osoby ubijamy tych imigrantów , co mi grozi?

0

Gra ktoś dzisiaj przed polską ?

0

@DonCarletto gdzieś w kosmosie zapewne :D z dystansem

1

@sebo939 jakby tak baterie wymienić di Marii to mecz byłby bez historii z przewagą zdecydowaną Argentyny i tyle ... A tak to działo się i był to być może jeden z najsłynniejszych finałów

0

Mam ważne pytanie, może ktoś wie :) byłem w szpitalu konkretniej w poradni chirurgicznej na NFZ oczywiście i dostałem termina na kolejną wizytę u nich ( z pieczątką szpitala ) pytanie brzmi czy muszę iść znowu do lekarza rodzinnego załatwić sobie skierowanie??

2

@TheNekro94 ja podczas tego meczu to wypiłem kilka kaw a w nocy nie mogłem wgl zasnąć i emocję mną targały

1

@DonMatteo901 mi się podoba ten skład jeżeli napad odpali i poziom utrzyma środek pola to może coś z tego się wykluć ciekawego

0

@zeko0 i jaki bilansik ?

0

Jakie macie nawyki ? Np po wstaniu ?:)

0

@Messi1992 też tak umiem

1

@draxidox no chcieli mam Messiego skontuzjowac poważnie ale gość jest no za mocny na nich

0

@Fabik87 nie jest trenerem tylko właścicielem ... Dziwi mnie przezucanie winy na właściciela klubu .... Rozumiem na sztab itp czy koszykarzy ale właściciel na same wyniki nie ma takiego wpływu aż....

0

@Encore mordo ale on tam nie gra tylko jest właścicielem ....

3

@Encore dla niego to wygląda tak prosto jak w fifie

0

Gra ktoś tu jeszcze w futa?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?