@Ghostface nieee to był ten żart że cytuje " co Barca dupy nadal nie podtarła" takie bekowe z dystansem bo poirytowalo w sumie mnie też trochę że jakieś problemy jak zwykle u nas xd
@Encore no wracając do ich poprzedniego finału to widzieliśmy 1 set i ostatni gdzie djoko nie wykorzystał kapitalnej okazji aby przełamać na początku i wjsc na 2:0 i przegrał ... Po prostu , myślę że nadal są blisko ale młody oczywiście wybiegany bardziej, mimo to myślę że zaraz ktoś się pojawi albo ktoś z obecnych który może spokojnie uprzykrzyć mu panowanie mimo jego umiejętności w młodym wieku
@Danny Gaucho akurat dobre relacje miałem z kolegami z klasy , po prostu zawsze sprotowo szło mi spoko . Jak tam Barca postarała już dupę czy dzisiaj nie wyjdą?:D
0
Hej zna ktoś jakąś fajną stronę gdzie znajdziemy osoby zaginione podczas wojny albo coś takiego? Mam na myśli naszych przodków
0
@VegetaPolska to towarzyski mecz więc może być każdy wynik :) ale mam nadzieję że będzie dużo goli ofensywnie
0
@kiper09 a to dziwne bo ja jak widzę mecze reprezentacji danii ostatnio to tylko on strzela :D
0
@VegetaPolska dzisiaj jak obstawiasz wynik ? )
0
@Comfortable_ gdzie ?
0
@adi7adi8 i co ten sprint dodaje ??? Do klasyfikacji coś ??? I kto tam dominuje ? ?
1
@Rust_Cohle syn ma małego bo po ojcu ?
0
Hej, czy w formule 1 zmieniły się jakieś zasady czy nadal są tylko eliminacje a potem wyścig?:)
1
@Rust_Cohle w końcu wykorzystałeś bon wakacyjny
2
Danie, które nigdy wam się nie znudzi to? Mi zapiekanka, spaghetti, sos szpinakowy z kurczakiem na makaronie:)
1
@PatrychoO tak a na 8 do roboty
1
@Ojciec5tkidzieci pamiętam jak na kompie grałem w to kiedyś, mega :)
3
I co? Tak pisaliście co niektórzy na kittela
0
@Lukikiki nie no z wyglądu to czemu nie ?:) Ale żeby w głowie poukładane miała, ja tylko cisnę bekę xd każda wstawia coś z tym barbie
0
Teraz każda chce być barbie, ale barbie była tylko jedna :D
0
@TheNekro94 jak Rosjanie zmniejszyli siłę tej bomby ??? Mówimy o Hiroszimie i Nagasaki?
0
@Ghostface nieee to był ten żart że cytuje " co Barca dupy nadal nie podtarła" takie bekowe z dystansem bo poirytowalo w sumie mnie też trochę że jakieś problemy jak zwykle u nas xd
0
@Encore no wracając do ich poprzedniego finału to widzieliśmy 1 set i ostatni gdzie djoko nie wykorzystał kapitalnej okazji aby przełamać na początku i wjsc na 2:0 i przegrał ... Po prostu , myślę że nadal są blisko ale młody oczywiście wybiegany bardziej, mimo to myślę że zaraz ktoś się pojawi albo ktoś z obecnych który może spokojnie uprzykrzyć mu panowanie mimo jego umiejętności w młodym wieku
1
@Encore nie przesadzaj, mówisz o ledwo co 20 latku :D
0
@dAvi_2 @Kessie
1
@MesQueUnClub96 szkoda tylko że przy siatce tyle błędów popełniał....gdyby nie to , myślę że realnie mógłby pokonać nole
0
Jakieś mecze lecą dzisiaj godne uwagi ?
0
@panczo nieee, zażartowałem o jelitowce w naszym zespole
0
@ChampionLW nie było chlania, tylko głupi żart którego ktoś zrozumiał
0
Wracam po banie , pełen pokory i wiary, że to ostatni raz kiedy zawiodłem ...
1
@Kgorecki2500 świat wg kiepskich
0
@Danny Gaucho akurat dobre relacje miałem z kolegami z klasy , po prostu zawsze sprotowo szło mi spoko . Jak tam Barca postarała już dupę czy dzisiaj nie wyjdą?:D
0
@Danny Gaucho ja też w a klasie tak wrzucałem
0
Leci gdzieś w tv Arsenal z Manu?
0
Leci gdzieś w tv Lech z Piastem ??