0

Hej zna ktoś jakąś fajną stronę gdzie znajdziemy osoby zaginione podczas wojny albo coś takiego? Mam na myśli naszych przodków

0

@VegetaPolska to towarzyski mecz więc może być każdy wynik :) ale mam nadzieję że będzie dużo goli ofensywnie

0

@kiper09 a to dziwne bo ja jak widzę mecze reprezentacji danii ostatnio to tylko on strzela :D

0

@VegetaPolska dzisiaj jak obstawiasz wynik ? )

0

@Comfortable_ gdzie ?

0

@adi7adi8 i co ten sprint dodaje ??? Do klasyfikacji coś ??? I kto tam dominuje ? ?

1

@Rust_Cohle syn ma małego bo po ojcu ?

0

Hej, czy w formule 1 zmieniły się jakieś zasady czy nadal są tylko eliminacje a potem wyścig?:)

1

@Rust_Cohle w końcu wykorzystałeś bon wakacyjny

2

Danie, które nigdy wam się nie znudzi to? Mi zapiekanka, spaghetti, sos szpinakowy z kurczakiem na makaronie:)

1

@PatrychoO tak a na 8 do roboty

1

@Ojciec5tkidzieci pamiętam jak na kompie grałem w to kiedyś, mega :)

3

I co? Tak pisaliście co niektórzy na kittela

0

@Lukikiki nie no z wyglądu to czemu nie ?:) Ale żeby w głowie poukładane miała, ja tylko cisnę bekę xd każda wstawia coś z tym barbie

0

Teraz każda chce być barbie, ale barbie była tylko jedna :D

0

@TheNekro94 jak Rosjanie zmniejszyli siłę tej bomby ??? Mówimy o Hiroszimie i Nagasaki?

0

@Ghostface nieee to był ten żart że cytuje " co Barca dupy nadal nie podtarła" takie bekowe z dystansem bo poirytowalo w sumie mnie też trochę że jakieś problemy jak zwykle u nas xd

0

@Encore no wracając do ich poprzedniego finału to widzieliśmy 1 set i ostatni gdzie djoko nie wykorzystał kapitalnej okazji aby przełamać na początku i wjsc na 2:0 i przegrał ... Po prostu , myślę że nadal są blisko ale młody oczywiście wybiegany bardziej, mimo to myślę że zaraz ktoś się pojawi albo ktoś z obecnych który może spokojnie uprzykrzyć mu panowanie mimo jego umiejętności w młodym wieku

1

@Encore nie przesadzaj, mówisz o ledwo co 20 latku :D

0

1

@MesQueUnClub96 szkoda tylko że przy siatce tyle błędów popełniał....gdyby nie to , myślę że realnie mógłby pokonać nole

0

Jakieś mecze lecą dzisiaj godne uwagi ?

0

@panczo nieee, zażartowałem o jelitowce w naszym zespole

0

@ChampionLW nie było chlania, tylko głupi żart którego ktoś zrozumiał

0

Wracam po banie , pełen pokory i wiary, że to ostatni raz kiedy zawiodłem ...

1

@Kgorecki2500 świat wg kiepskich

0

@Danny Gaucho akurat dobre relacje miałem z kolegami z klasy , po prostu zawsze sprotowo szło mi spoko . Jak tam Barca postarała już dupę czy dzisiaj nie wyjdą?:D

0

@Danny Gaucho ja też w a klasie tak wrzucałem

0

Leci gdzieś w tv Arsenal z Manu?

0

Leci gdzieś w tv Lech z Piastem ??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?