1

@PatrychoO aaaa dzięki za takie info :) nie wiedziałem:D

1

@PatrychoO pewnie dlatego że większość filmów jak oglądaliśmy od dziecka to jednak był akcent amerykański ?:)

2

Akurat sobie spojrzałem na akcje , patrze Messi przy piłce , głowa do góry, kiwa, kępka ulubiona i gol :D

1

To co hurkacz dzisiaj bije alcaraza?

0

@MesQueUnClub96 na pewno nie ..... Chociaż pokonałby nie jednego goata z prime ale nie w każdym meczu xd

0

@BordowyPtak świata jednak

0

@zadafcb co to za mistrzostwa trwają xd ?

1

@Mario96w jak widać była edycja

0

W lm też się dostaje 0.250 pkt za wygraną?

0

Legia ma realne szansę z Duńczykami ?

0

@macio_944 myślę że tu chodzi też o samą grę Messiego, lekkość... To się po prostu chce oglądać ...

0

Dobra Lambrowicze kochani :D Najlepszy przepis do ciasta na pizzę ? Ktoś coś?:)

1

@Nazio_87 urlop na żądanie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

To kiedyś czasem Lech nie miał takiego emocjonującego meczu z Austrią?:)

0

Z kim zagra Legia jak awansuje?

0

@koksik2700 co powiedział ? Nie jestem w temacie

1

Gual i kun to dużo wody , bez konkretów

0

@MesQueUnClub96 easy win będzie

0

@Don-Corleone to teraz czas na naszego modera żeby odpalił

1

@fart ja jestem fanem Poloni ( nie pochodzę z Warszawy ani województwa mazowieckiego xd ) ale ogólnie zawsze w pucharach kibicuje :D

0

@Bartula xd przecież woda jest zdrowa.... Patrząc pod kątem kaloryki to to lepszy wybór niż sok pomarańczowy 100 % raz na jakiś czas można ...

0

Kopenhaga chyba łatwiejsza dla rakowa bo Czesi bardziej widać wybiegani...

0

@Kamilos84 Raków doświadczony bo batalia z qarabachem wygrana była a tam tempo podobne

0

@SkilledHydra16 a na którą masz do roboty że tak przyjemnie ?

0

@AmigoBlancos ale boras to fan realu amigos

0

@Aragorn33 to jak domingos odepchnął perfidnie lewego bez piłki to powinna być żółta i reprymenda mocna albo od razu czero i by się odechciało im tak grać

0

Myślicie że Mls to lepsza liga od polskiej ligi ? Szczerze...

1

Możecie pisać co chcecie ...ale my tu powinniśmy mieć prawdopodobnie dwa karne a sędzię nas wyciulal ...

0

Będzie karny ... Jak podbiegł to musi być jedenastka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?