20 sierpnia 2023, 04:25
1
@PatrychoO aaaa dzięki za takie info :) nie wiedziałem:D
20 sierpnia 2023, 03:59
@PatrychoO pewnie dlatego że większość filmów jak oglądaliśmy od dziecka to jednak był akcent amerykański ?:)
20 sierpnia 2023, 03:55
2
Akurat sobie spojrzałem na akcje , patrze Messi przy piłce , głowa do góry, kiwa, kępka ulubiona i gol :D
19 sierpnia 2023, 23:00
To co hurkacz dzisiaj bije alcaraza?
19 sierpnia 2023, 13:52
0
@MesQueUnClub96 na pewno nie ..... Chociaż pokonałby nie jednego goata z prime ale nie w każdym meczu xd
@BordowyPtak świata jednak
19 sierpnia 2023, 13:44
@zadafcb co to za mistrzostwa trwają xd ?
18 sierpnia 2023, 17:29
@Mario96w jak widać była edycja
18 sierpnia 2023, 17:16
W lm też się dostaje 0.250 pkt za wygraną?
18 sierpnia 2023, 15:09
Legia ma realne szansę z Duńczykami ?
18 sierpnia 2023, 00:16
@macio_944 myślę że tu chodzi też o samą grę Messiego, lekkość... To się po prostu chce oglądać ...
17 sierpnia 2023, 23:26
Dobra Lambrowicze kochani :D Najlepszy przepis do ciasta na pizzę ? Ktoś coś?:)
17 sierpnia 2023, 22:55
@Nazio_87 urlop na żądanie
17 sierpnia 2023, 21:01
Komentarz usunięty przez użytkownika
17 sierpnia 2023, 21:00
To kiedyś czasem Lech nie miał takiego emocjonującego meczu z Austrią?:)
17 sierpnia 2023, 20:28
Z kim zagra Legia jak awansuje?
17 sierpnia 2023, 19:36
@koksik2700 co powiedział ? Nie jestem w temacie
17 sierpnia 2023, 19:35
Gual i kun to dużo wody , bez konkretów
17 sierpnia 2023, 19:26
@MesQueUnClub96 easy win będzie
17 sierpnia 2023, 18:44
@Don-Corleone to teraz czas na naszego modera żeby odpalił
17 sierpnia 2023, 18:42
@fart ja jestem fanem Poloni ( nie pochodzę z Warszawy ani województwa mazowieckiego xd ) ale ogólnie zawsze w pucharach kibicuje :D
15 sierpnia 2023, 21:44
@Bartula xd przecież woda jest zdrowa.... Patrząc pod kątem kaloryki to to lepszy wybór niż sok pomarańczowy 100 % raz na jakiś czas można ...
15 sierpnia 2023, 21:19
Kopenhaga chyba łatwiejsza dla rakowa bo Czesi bardziej widać wybiegani...
15 sierpnia 2023, 21:14
@Kamilos84 Raków doświadczony bo batalia z qarabachem wygrana była a tam tempo podobne
15 sierpnia 2023, 19:44
@SkilledHydra16 a na którą masz do roboty że tak przyjemnie ?
15 sierpnia 2023, 19:43
@AmigoBlancos ale boras to fan realu amigos
15 sierpnia 2023, 01:18
@Aragorn33 to jak domingos odepchnął perfidnie lewego bez piłki to powinna być żółta i reprymenda mocna albo od razu czero i by się odechciało im tak grać
14 sierpnia 2023, 02:06
Myślicie że Mls to lepsza liga od polskiej ligi ? Szczerze...
13 sierpnia 2023, 23:42
Możecie pisać co chcecie ...ale my tu powinniśmy mieć prawdopodobnie dwa karne a sędzię nas wyciulal ...
13 sierpnia 2023, 23:40
Będzie karny ... Jak podbiegł to musi być jedenastka
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
1
@PatrychoO aaaa dzięki za takie info :) nie wiedziałem:D
1
@PatrychoO pewnie dlatego że większość filmów jak oglądaliśmy od dziecka to jednak był akcent amerykański ?:)
2
Akurat sobie spojrzałem na akcje , patrze Messi przy piłce , głowa do góry, kiwa, kępka ulubiona i gol :D
1
To co hurkacz dzisiaj bije alcaraza?
0
@MesQueUnClub96 na pewno nie ..... Chociaż pokonałby nie jednego goata z prime ale nie w każdym meczu xd
0
@BordowyPtak świata jednak
0
@zadafcb co to za mistrzostwa trwają xd ?
1
@Mario96w jak widać była edycja
0
W lm też się dostaje 0.250 pkt za wygraną?
0
Legia ma realne szansę z Duńczykami ?
0
@macio_944 myślę że tu chodzi też o samą grę Messiego, lekkość... To się po prostu chce oglądać ...
0
Dobra Lambrowicze kochani :D Najlepszy przepis do ciasta na pizzę ? Ktoś coś?:)
1
@Nazio_87 urlop na żądanie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
To kiedyś czasem Lech nie miał takiego emocjonującego meczu z Austrią?:)
0
Z kim zagra Legia jak awansuje?
0
@koksik2700 co powiedział ? Nie jestem w temacie
1
Gual i kun to dużo wody , bez konkretów
0
@MesQueUnClub96 easy win będzie
0
@Don-Corleone to teraz czas na naszego modera żeby odpalił
1
@fart ja jestem fanem Poloni ( nie pochodzę z Warszawy ani województwa mazowieckiego xd ) ale ogólnie zawsze w pucharach kibicuje :D
0
@Bartula xd przecież woda jest zdrowa.... Patrząc pod kątem kaloryki to to lepszy wybór niż sok pomarańczowy 100 % raz na jakiś czas można ...
0
Kopenhaga chyba łatwiejsza dla rakowa bo Czesi bardziej widać wybiegani...
0
@Kamilos84 Raków doświadczony bo batalia z qarabachem wygrana była a tam tempo podobne
0
@SkilledHydra16 a na którą masz do roboty że tak przyjemnie ?
0
@AmigoBlancos ale boras to fan realu amigos
0
@Aragorn33 to jak domingos odepchnął perfidnie lewego bez piłki to powinna być żółta i reprymenda mocna albo od razu czero i by się odechciało im tak grać
0
Myślicie że Mls to lepsza liga od polskiej ligi ? Szczerze...
1
Możecie pisać co chcecie ...ale my tu powinniśmy mieć prawdopodobnie dwa karne a sędzię nas wyciulal ...
0
Będzie karny ... Jak podbiegł to musi być jedenastka