0

Ale zobaczyłem ploteczke że Jerzy Engel obejmie reprezentację Polski xd ostatnio nawet o tym myślałem .... Moja opinia jeżeli by tak było ??? Fajnie bo Polak i zna pilkarzy itp ale z drugiej strony wolałbym młodszych papszuna czy skorze

1

@MesQueUnClub_87 1 takie optymalne bardziej naturalne powiedziałbym , ale co kto woli xd

1

@Encore a i tak na boisku nie wyglądał jak Messi ale do Barcy nadałby się :)

0

@Tomason ja jak grałem to zawsze w strefę piłkarzy ( widziałem koszulkę moich i wrzucałem), jak ogarnięty piłkarz w polu karnym to dojdzie do strzału

0

@Encore żeby naszych tylu stało w popularnym,

0

@PIWOSZ89 chyba jak na żywo obstawiasz

0

Ale beka, nie mam konta online u żadnego buka, ale czasami robię sobie fikcyjne kuponiki ( czy mam coś tam nosa czy nie ) i obstawiłem że w meczu Słowacja - Lichtenstein nie padnie gol między 1-15 minutą hahah a padł w 10 sekundzie, ale mam nosa xd

0

@MesQueUnClub_87 ale ta hyperMotion ma być wypieszczone

0

@Dosq to jest PES ?? Te eFootball?

0

Kupujecie EA fc 24 ? Jak tak to dlaczego ? Jak nie to dlaczego ?:) Pozdro

0

@Luciano99 reprezentacja Michniewicza pokonałaby reprezentację santosa

3

@MesQueUnClub96 mimo wszystko ciężko mi powiedzieć, porównać to z Messim ... Jednak piłka nożna bardziej popularna i pożądana... I oczywiście Nole jest Goatem ale czy lepszym sportowcem w historii od Messiego .... Chyba ciężko to porównać...

0

Jeżeli Santos zostanie zwolniony dzisiaj to będzie specjalne zebranie zarządu ?

0

@AlexDark00 ale będzie to wersja ta pro ?

0

Hej mam pytanie o nową kontynuację Fify ( tą od EA) to mam pytanie , czy jak kupię przed premierą tą będzie to wersja pudełkowa ? Czy można kupić jedynie plik przed premierą?

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Rl9k1nG nieeee, wygramy jutro

0

@Popitek12 ja polecam testosterone.pl

0

@Barca1922 jak Messi miał prime to byłeś przed korekcją wzroku ?:)

0

@Encore wszedł jak ja na orliku albo wf w szkole

0

@FutbolFan nie bralbym tego bezpośrednio

0

Zaraz , Hiszpanie mieli rozgrzewkę bez pilki?

1

@VegetaPolska nooo jak wszedł Szymański to się trochę rozruszali w sumie, no tak ale to też nie jest trener który chce grać piękna piłkę jak Guardiola tylko bardziej denesywny styl preferuje

1

@VegetaPolska spodziewałem się takiej niemrawej gry tej kadry, Santos z Portugalia z takim składem potrafił grac takie padliny więc jakoś mnie to nie dziwi ten styl

1

@pacior95 pewnie coś wykombinują, z drugiej strony ciężko tu coś ugrać z przepisami bo jednak lewy jest cały czas w ruchu podczas wykonywania karnego ... Więc musialyby być weryfikowane przez var takie karne to raczej bez sensu jak dla mnie chociażby, bo jeden sędzia by puścił karnego , drugi powiedziałby że za wolno piłkarz podchodził do piłki ... Nie wiem , nie widzę tego

7

Wszolek wam pokażę

0

@MarcepanowyKsiaze nie należę do żadnego adoracyjnego koła tej laski, ale też nie należę do tych którzy sądzą , że jest brzydka ... Nie mniej mam wrażenie że takie określenie takiej gwiazdy to tak jakby fan realu powiedział że Messi jest cienki albo fan Barcy że CR7 jest cienki.... Dziwne

0

@FcPortoFan1999 i Messi zostałby królem strzelców może

0

@tristan87 gdzie to widać ?

10

@MarcepanowyKsiaze bo nie wygląda jak wszystkie wytapetowane laski upodabniające się do siebie ??? Ma swój trochę inny typ urody i nie musi ssi tobie podobać ale na pewno wielu się podoba, i twojej określenie jest tylko i wyłącznie subiektywne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?