Ale zobaczyłem ploteczke że Jerzy Engel obejmie reprezentację Polski xd ostatnio nawet o tym myślałem .... Moja opinia jeżeli by tak było ??? Fajnie bo Polak i zna pilkarzy itp ale z drugiej strony wolałbym młodszych papszuna czy skorze
Ale beka, nie mam konta online u żadnego buka, ale czasami robię sobie fikcyjne kuponiki ( czy mam coś tam nosa czy nie ) i obstawiłem że w meczu Słowacja - Lichtenstein nie padnie gol między 1-15 minutą hahah a padł w 10 sekundzie, ale mam nosa xd
@MesQueUnClub96 mimo wszystko ciężko mi powiedzieć, porównać to z Messim ... Jednak piłka nożna bardziej popularna i pożądana... I oczywiście Nole jest Goatem ale czy lepszym sportowcem w historii od Messiego .... Chyba ciężko to porównać...
Hej mam pytanie o nową kontynuację Fify ( tą od EA) to mam pytanie , czy jak kupię przed premierą tą będzie to wersja pudełkowa ? Czy można kupić jedynie plik przed premierą?
@VegetaPolska nooo jak wszedł Szymański to się trochę rozruszali w sumie, no tak ale to też nie jest trener który chce grać piękna piłkę jak Guardiola tylko bardziej denesywny styl preferuje
@VegetaPolska spodziewałem się takiej niemrawej gry tej kadry, Santos z Portugalia z takim składem potrafił grac takie padliny więc jakoś mnie to nie dziwi ten styl
@pacior95 pewnie coś wykombinują, z drugiej strony ciężko tu coś ugrać z przepisami bo jednak lewy jest cały czas w ruchu podczas wykonywania karnego ... Więc musialyby być weryfikowane przez var takie karne to raczej bez sensu jak dla mnie chociażby, bo jeden sędzia by puścił karnego , drugi powiedziałby że za wolno piłkarz podchodził do piłki ... Nie wiem , nie widzę tego
@MarcepanowyKsiaze nie należę do żadnego adoracyjnego koła tej laski, ale też nie należę do tych którzy sądzą , że jest brzydka ... Nie mniej mam wrażenie że takie określenie takiej gwiazdy to tak jakby fan realu powiedział że Messi jest cienki albo fan Barcy że CR7 jest cienki.... Dziwne
@MarcepanowyKsiaze bo nie wygląda jak wszystkie wytapetowane laski upodabniające się do siebie ??? Ma swój trochę inny typ urody i nie musi ssi tobie podobać ale na pewno wielu się podoba, i twojej określenie jest tylko i wyłącznie subiektywne
0
Ale zobaczyłem ploteczke że Jerzy Engel obejmie reprezentację Polski xd ostatnio nawet o tym myślałem .... Moja opinia jeżeli by tak było ??? Fajnie bo Polak i zna pilkarzy itp ale z drugiej strony wolałbym młodszych papszuna czy skorze
1
@MesQueUnClub_87 1 takie optymalne bardziej naturalne powiedziałbym , ale co kto woli xd
1
@Encore a i tak na boisku nie wyglądał jak Messi ale do Barcy nadałby się :)
0
@Tomason ja jak grałem to zawsze w strefę piłkarzy ( widziałem koszulkę moich i wrzucałem), jak ogarnięty piłkarz w polu karnym to dojdzie do strzału
0
@Encore żeby naszych tylu stało w popularnym,
0
@PIWOSZ89 chyba jak na żywo obstawiasz
0
Ale beka, nie mam konta online u żadnego buka, ale czasami robię sobie fikcyjne kuponiki ( czy mam coś tam nosa czy nie ) i obstawiłem że w meczu Słowacja - Lichtenstein nie padnie gol między 1-15 minutą hahah a padł w 10 sekundzie, ale mam nosa xd
0
@MesQueUnClub_87 ale ta hyperMotion ma być wypieszczone
0
@Dosq to jest PES ?? Te eFootball?
0
Kupujecie EA fc 24 ? Jak tak to dlaczego ? Jak nie to dlaczego ?:) Pozdro
0
@Luciano99 reprezentacja Michniewicza pokonałaby reprezentację santosa
3
@MesQueUnClub96 mimo wszystko ciężko mi powiedzieć, porównać to z Messim ... Jednak piłka nożna bardziej popularna i pożądana... I oczywiście Nole jest Goatem ale czy lepszym sportowcem w historii od Messiego .... Chyba ciężko to porównać...
0
Jeżeli Santos zostanie zwolniony dzisiaj to będzie specjalne zebranie zarządu ?
0
@AlexDark00 ale będzie to wersja ta pro ?
0
Hej mam pytanie o nową kontynuację Fify ( tą od EA) to mam pytanie , czy jak kupię przed premierą tą będzie to wersja pudełkowa ? Czy można kupić jedynie plik przed premierą?
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.
0
@Rl9k1nG nieeee, wygramy jutro
0
@Popitek12 ja polecam testosterone.pl
0
@Barca1922 jak Messi miał prime to byłeś przed korekcją wzroku ?:)
0
@Encore wszedł jak ja na orliku albo wf w szkole
0
@FutbolFan nie bralbym tego bezpośrednio
0
Zaraz , Hiszpanie mieli rozgrzewkę bez pilki?
1
@VegetaPolska nooo jak wszedł Szymański to się trochę rozruszali w sumie, no tak ale to też nie jest trener który chce grać piękna piłkę jak Guardiola tylko bardziej denesywny styl preferuje
1
@VegetaPolska spodziewałem się takiej niemrawej gry tej kadry, Santos z Portugalia z takim składem potrafił grac takie padliny więc jakoś mnie to nie dziwi ten styl
1
@pacior95 pewnie coś wykombinują, z drugiej strony ciężko tu coś ugrać z przepisami bo jednak lewy jest cały czas w ruchu podczas wykonywania karnego ... Więc musialyby być weryfikowane przez var takie karne to raczej bez sensu jak dla mnie chociażby, bo jeden sędzia by puścił karnego , drugi powiedziałby że za wolno piłkarz podchodził do piłki ... Nie wiem , nie widzę tego
7
Wszolek wam pokażę
0
@MarcepanowyKsiaze nie należę do żadnego adoracyjnego koła tej laski, ale też nie należę do tych którzy sądzą , że jest brzydka ... Nie mniej mam wrażenie że takie określenie takiej gwiazdy to tak jakby fan realu powiedział że Messi jest cienki albo fan Barcy że CR7 jest cienki.... Dziwne
0
@FcPortoFan1999 i Messi zostałby królem strzelców może
0
@tristan87 gdzie to widać ?
10
@MarcepanowyKsiaze bo nie wygląda jak wszystkie wytapetowane laski upodabniające się do siebie ??? Ma swój trochę inny typ urody i nie musi ssi tobie podobać ale na pewno wielu się podoba, i twojej określenie jest tylko i wyłącznie subiektywne