1

@FcPortoFan1999 wiem , Suarez jednak wybił piłkę która wpadłaby

0

@FcPortoFan1999 no ale piłka odbiła się od poprzeczki i nie wiem czy wpadlaby potem do bramki.....

1

@semafor no najlepszy

0

@HypeR pewnie tak jak w NBA ???

0

Ta czerwona kartka dla benfici to chyba nie fair....

0

@Encore wsadź go do Barcelony to fajnie byśmy rotowali składem

0

@Encore nie no Bruno piłkarzyna dobra :) tak tylko mi się skojarzyło i zaczepiłem... szkoda utd bo widać było że na początku miało momenty i okazje na 1:0 ... trochę mi to przypomina mecz Barcy z tamtego sezonu z Bayernem

0

@Encore ciekawe czy ta piłka kopnięta przez Bruno nie wylądowała obok tej, którą Ramos wykopał w kosmos ...

0

@Dosq i tylko tyle ?

1

@FcPortoFan1999 mam ich na kuponie ale UJ z nim bo wisla Płock w ręczna się wyebala

0

Kupuje ktoś fc 24 teraz w piątek ?

0

@zmiter912576 mam 1 w tym meczu xd

0

@Encore wrogowie naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi ?

1

@FcPortoFan1999 ja pitolę .... jak tak można przegrać pierwszego dosyć solidnie a drugiego wygrać zdecydowanie więc kompromitując rywalki... w teraz widzę że przegrywają ...nie wiem czy to dlatego że to panie, ale skąd ta nierówność się bierze xd

2

Kurcze lewy to jednak potrzebuje napastnika drugiego ... jak w kadrze tak i u nas :)

3

@Gracek10 spokojnie jeszcze nie ma z tego dzieci ( trofeów)

0

@Emhyr o Ho tak strzelców trafić to nieźle

0

@LS a może lepiej wypić i zapomnieć ?

0

@zodiak_10 co on samobuja strzelił że tak ? Widziałem asyste miał

0

@Nazio_87 ahm czyli kupię np dzisiaj to Mam na 10 h?

2

@Lionel_Messi10 Paulinho to wyglądal jak co drugi od kebabów

0

EA kiedy kupić żeby mieć dostęp ? Od razu dadzą jak kupię w pt?

0

@kiper09 miał i potem mówił że poznał klub z innej trochę strony i że odchodzi

0

Mam pytanie , czy wersja fc24 ultimate jest także dostępna na ps5 od 22 września ? Czy tylko kompy ?

1

@BulaKG a co robisz w robocie ?

0

@barcelonaLM czyli na ps5 nie będę miał szybciej dostępnej niż 29 września ? Czy edycja ultimate też tam obowiązuje i będzie dostępna 22?

0

Kiedy będzie można grać w EAFC 24 ?:)

3

@FcPortoFan1999 patrząc pod kątem poziomu to tak, patrząc jednak pod kątem popularności to jednak nie

1

@kulek22 co będzie?

0

Ile zrobiliśmy asów serwisowych w tym meczu ?:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?