@Encore nie no Bruno piłkarzyna dobra :) tak tylko mi się skojarzyło i zaczepiłem... szkoda utd bo widać było że na początku miało momenty i okazje na 1:0 ... trochę mi to przypomina mecz Barcy z tamtego sezonu z Bayernem
@FcPortoFan1999 ja pitolę .... jak tak można przegrać pierwszego dosyć solidnie a drugiego wygrać zdecydowanie więc kompromitując rywalki... w teraz widzę że przegrywają ...nie wiem czy to dlatego że to panie, ale skąd ta nierówność się bierze xd
1
@FcPortoFan1999 wiem , Suarez jednak wybił piłkę która wpadłaby
0
@FcPortoFan1999 no ale piłka odbiła się od poprzeczki i nie wiem czy wpadlaby potem do bramki.....
1
@semafor no najlepszy
0
@HypeR pewnie tak jak w NBA ???
0
Ta czerwona kartka dla benfici to chyba nie fair....
0
@Encore wsadź go do Barcelony to fajnie byśmy rotowali składem
0
@Encore nie no Bruno piłkarzyna dobra :) tak tylko mi się skojarzyło i zaczepiłem... szkoda utd bo widać było że na początku miało momenty i okazje na 1:0 ... trochę mi to przypomina mecz Barcy z tamtego sezonu z Bayernem
0
@Encore ciekawe czy ta piłka kopnięta przez Bruno nie wylądowała obok tej, którą Ramos wykopał w kosmos ...
0
@Dosq i tylko tyle ?
1
@FcPortoFan1999 mam ich na kuponie ale UJ z nim bo wisla Płock w ręczna się wyebala
0
Kupuje ktoś fc 24 teraz w piątek ?
0
@zmiter912576 mam 1 w tym meczu xd
0
@Encore wrogowie naszych wrogów są naszymi przyjaciółmi ?
1
@FcPortoFan1999 ja pitolę .... jak tak można przegrać pierwszego dosyć solidnie a drugiego wygrać zdecydowanie więc kompromitując rywalki... w teraz widzę że przegrywają ...nie wiem czy to dlatego że to panie, ale skąd ta nierówność się bierze xd
2
Kurcze lewy to jednak potrzebuje napastnika drugiego ... jak w kadrze tak i u nas :)
3
@Gracek10 spokojnie jeszcze nie ma z tego dzieci ( trofeów)
0
@Emhyr o Ho tak strzelców trafić to nieźle
0
@LS a może lepiej wypić i zapomnieć ?
0
@zodiak_10 co on samobuja strzelił że tak ? Widziałem asyste miał
0
@Nazio_87 ahm czyli kupię np dzisiaj to Mam na 10 h?
2
@Lionel_Messi10 Paulinho to wyglądal jak co drugi od kebabów
0
EA kiedy kupić żeby mieć dostęp ? Od razu dadzą jak kupię w pt?
0
@kiper09 miał i potem mówił że poznał klub z innej trochę strony i że odchodzi
0
Mam pytanie , czy wersja fc24 ultimate jest także dostępna na ps5 od 22 września ? Czy tylko kompy ?
1
@BulaKG a co robisz w robocie ?
0
@barcelonaLM czyli na ps5 nie będę miał szybciej dostępnej niż 29 września ? Czy edycja ultimate też tam obowiązuje i będzie dostępna 22?
0
Kiedy będzie można grać w EAFC 24 ?:)
3
@FcPortoFan1999 patrząc pod kątem poziomu to tak, patrząc jednak pod kątem popularności to jednak nie
1
@kulek22 co będzie?
0
Ile zrobiliśmy asów serwisowych w tym meczu ?:)