@gumaz jakby mnie lekko ranił to adrenalina spowodowałaby że musiałbym oddać i skopać mu tyłek co pewnie potrafię ale tak ogólnie bez zranienia to myślę oddalenie się , po czym wezwanie służb itp
Nie rozumiem jak ludzie mogą mieć taki ból dupy o ZP dla Leo.... Mundial > Champions league. Leo poprowadził w kapitalnym stylu swoją ekipę do zwycięstwa, do tego zagrał solidny sezon... A Haaland też był kapitalny o pomógł znacznie wygrać LM ale mam wątpliwości czy on wgl był najlepszym graczem city.... Nie ma Gundogana i De bruyne to nagle zaczął się zacinac z bramkami , do tego nie robi nic co podniosłoby mu ocenę końcową za mecz ... Jak dla mnie niewidoczny od rewanżowego meczu lm z Bayernem przez ZP
Mam pytanie czemu u mnie w wiosce do senatu byli do wyboru tylko z bezpartyjnych PiSu i trzeciej drogi? I od razu pytanie pomocnicze. Czy ten głos liczy się także do tego ogólnego poparcia czy nie ?
@Popitek12 karierę Deulofeu lepszą raczej zrobił na razie, ale patrząc na potencjał to i tak Tello więcej wycisnął chyba ... Deulo miał być drugim Messim albo ronaldinho... Niestety nie wyszło, kontuzje też swoje zrobiły, ale to nie zmienia faktu że potrafi nawet nadal dobrze zagrać... Obecnie jest kontuzjowany xd
@Encore jak robił kontrowersyjne hejt parki z najmanami to nawet środowisko poza piłkarskie czy sportowe oglądało , pamiętajmy że reszta tych dziennikarzy to jednak bardziej robi magazyny sportowe... Ok Smoku jest w hejt parku niekiedy z gościem ale nigdy nie z takim kontrowersyjnym po za tym stano potrafi dolać oliwy do ognia
@arasz1819 nieee, ale mamy naprawdę szansę na bezpośredni awans, myślę że jesteśmy w stanie pokonać Mołdawię i Czechy u Siebie, może będzie scenariusz jak z barażów przeciwko Rosji i Szwecji
Wszyscy mówili że prawdopodobnie bedizemy musieli pokonać Czechów 3:0 aby awansować i nikt w to nie wierzył ... Tymczasem możemy teraz wymęczyć 1:0 z Mołdawia i 1:0 z Czechami po tym pojechać na euro , wow
0
@Gaz ja to na kompach i graniu na nich to słabo się znam... Ostatni raz grywałem w wieku może 10 - 13 lat , obecnie 24 mam
1
@Barca1922 takiej drogi to my w fazie pucharowej możemy nie mieć do półfinału :(
1
@Tollusiek jak my byśmy dostali od Peru 2,3 i do domu
0
@gumaz jakby mnie lekko ranił to adrenalina spowodowałaby że musiałbym oddać i skopać mu tyłek co pewnie potrafię ale tak ogólnie bez zranienia to myślę oddalenie się , po czym wezwanie służb itp
4
@Bobo25 pomógłbym ci chętnie
0
@Danny Gaucho ten gość zasłuzył na ZP :)
2
@Sysia11 przecież nasza kadra to dostawałby obecnie oklep od 80-90% w tej grupie... No może byłyby stykowe wyniki ale jednak porażki np z Boliwia itp
0
@Bobert_Kubicki 2020 rozumiem ale niekoniecznie 2021
0
@Culer9002 to prawda
0
Kto był mvp w meczu Argentyna polska na mundialu ?
1
Nie rozumiem jak ludzie mogą mieć taki ból dupy o ZP dla Leo.... Mundial > Champions league. Leo poprowadził w kapitalnym stylu swoją ekipę do zwycięstwa, do tego zagrał solidny sezon... A Haaland też był kapitalny o pomógł znacznie wygrać LM ale mam wątpliwości czy on wgl był najlepszym graczem city.... Nie ma Gundogana i De bruyne to nagle zaczął się zacinac z bramkami , do tego nie robi nic co podniosłoby mu ocenę końcową za mecz ... Jak dla mnie niewidoczny od rewanżowego meczu lm z Bayernem przez ZP
0
Kto zasłużył na ZP obiektywnie ??
0
Są gdzieś wyniki na żywo ?
0
@July_6_BcN a do sejmu jakiś są okręgi ? Wielomandatowe?
6
@Deviler też na trzecią głosowałem :D
2
@bartas97 trójkąt bermudzki to byłby poważny rywal
0
Mam pytanie czemu u mnie w wiosce do senatu byli do wyboru tylko z bezpartyjnych PiSu i trzeciej drogi? I od razu pytanie pomocnicze. Czy ten głos liczy się także do tego ogólnego poparcia czy nie ?
1
@Popitek12 karierę Deulofeu lepszą raczej zrobił na razie, ale patrząc na potencjał to i tak Tello więcej wycisnął chyba ... Deulo miał być drugim Messim albo ronaldinho... Niestety nie wyszło, kontuzje też swoje zrobiły, ale to nie zmienia faktu że potrafi nawet nadal dobrze zagrać... Obecnie jest kontuzjowany xd
0
@Encore jak robił kontrowersyjne hejt parki z najmanami to nawet środowisko poza piłkarskie czy sportowe oglądało , pamiętajmy że reszta tych dziennikarzy to jednak bardziej robi magazyny sportowe... Ok Smoku jest w hejt parku niekiedy z gościem ale nigdy nie z takim kontrowersyjnym po za tym stano potrafi dolać oliwy do ognia
0
@xvcWinterSoldier wiem ale jak to znaleźć ??? Jakiś filtr czy jak to się nazywa ?
0
@kuz niestety muszę się zgodzić ...
0
Hej czemu wszyscy wrzucają zdj z AI w różnych strojach...?
0
@kuz najgorzej że najmniej dostają ci co pracują haha
0
@arasz1819 nieee, ale mamy naprawdę szansę na bezpośredni awans, myślę że jesteśmy w stanie pokonać Mołdawię i Czechy u Siebie, może będzie scenariusz jak z barażów przeciwko Rosji i Szwecji
0
Hej, jak grał Messi w nocy ?:)
5
Wszyscy mówili że prawdopodobnie bedizemy musieli pokonać Czechów 3:0 aby awansować i nikt w to nie wierzył ... Tymczasem możemy teraz wymęczyć 1:0 z Mołdawia i 1:0 z Czechami po tym pojechać na euro , wow
0
@barcelonaLM to araby są ... Chyba to
0
Hej wie ktoś o co chodzi z tą aferą wokół gimpera? Co on odwalił ?
1
@tomek8756 kurcze może jak dodam jakieś zdj to w końcu będę zauważalny hhaha
1
@mrboom dzięki , ale i tak ostatnio robię w robocie na dniówki do późnych godzin często haha