@Medium ja 9/11 ale też masę przegranych meczy na styk, że nie wspomnę o przegranym meczu w konkursie jedenastek gdzie miałem 2 karne na zwycięstwo a rywal obronił haha
@szymonekk bardziej chodziło mi o ten vigor i chęci .. po za tym nie przesadzajmy , nie gramy co drugi mecz z drużyną z którą jesteśmy skazywani na porażkę żeby Yamal musiał naprawdę wypluwać tam płuca co mecz....
@BorzyKrzys nie zgodzę się, niech chłopak się uczy i gra swoje i tyle , byłby przyspawany do ławki to narzekalibyscie czemu on nie gra, a tak pojedzie na kadrę znowu zagra itp , oczywiście mam nadzieję że na ostatnie mecze lm jak już będziemy mieli zapewniony awans to dadzą mu wolne itp
@TR3YWAY "na filmiku jakas Syryjka ciagnieta przez meza do domu. Ale gratuluje mowy nienawisci." Polubiło ten komentarz wiele osób, i to ponoć stare video xd
@HighestInTheRoom mi średnio poszło bo zacząłem wczoraj w nocy i ranga 45 pkt osiągnięta czyli minimum ... szkoda trochę bo dużo było spotkań gdzie jednym golem przegrywałem albo coś koło tego .... ale za to nagrody fajne, bo de bruyne, di Maria ten z champions league :D także mimo wszystko na mały plus
0
@mrboom kolejna ciekawostka, zbliżam się do wieku, w którym Leo Messi stał się najlepszym strzelcem Dumy Katalonii
0
@mleczkoo ale Polacy imigrantów utuką jak coś się stanie heh, oni przyjaźni dla nas bo się boją nas
0
@Luciano99 stano taki ma styl że robi prześmiewczo
0
@Medium ja 9/11 ale też masę przegranych meczy na styk, że nie wspomnę o przegranym meczu w konkursie jedenastek gdzie miałem 2 karne na zwycięstwo a rywal obronił haha
0
@szymonekk bardziej chodziło mi o ten vigor i chęci .. po za tym nie przesadzajmy , nie gramy co drugi mecz z drużyną z którą jesteśmy skazywani na porażkę żeby Yamal musiał naprawdę wypluwać tam płuca co mecz....
0
@Medium jak tam mistrzostwa poszły ? Ps.i jak ten Kim sobie radzi ? Pytam bo Upamecano kot a nie miałem z nim zgrać...
0
@ShawnC może nie ma jeszcze rozwiniętej sylwetki do końca (umięśnienia itp) ale w tym wieku powonien mieć właśnie dużo energii i zdrowia
0
@FcPortoFan1999 dla mnie to smieszne że w otwartej tv nie ma naturalnie meczue ekstraklasy... chociaż co weekend albo jakiś hit
0
@Dankho94isback ale oni już mają lidera w tym sezonie a my jednak prawdopodobnie jeszcze nie, albo jest kontuzjowany ( dejong, Pedri, Lewandowski )
0
@tbas może to kobiety niezdecydowane piszą na tej labambie a nie faceci haha
0
@adamLeo66 jakbym miał czas to oglądac hehe
0
Eeee z tymi problemami 3 pkt do realu to jak nic heh
0
@BorzyKrzys nie zgodzę się, niech chłopak się uczy i gra swoje i tyle , byłby przyspawany do ławki to narzekalibyscie czemu on nie gra, a tak pojedzie na kadrę znowu zagra itp , oczywiście mam nadzieję że na ostatnie mecze lm jak już będziemy mieli zapewniony awans to dadzą mu wolne itp
0
@Transu96 ludzie oczekiwali, że coś nowego doda..... sam wspominał że niektóre dziewczyny nie zgadzają się na publikację więc no sorry...
0
@Encore jakby teraz tak spojrzeć to z nich zaraz co drugi jak nie lepiej ma za uszami
0
@Stinger_ no tak ale piach grają Teraz w Europie
0
@Arys chciałabyś
0
@Kamilos84 mam nadzieję że nie.. mistrzem musi być Lech albo Legia jeżeli chcemy myśleć o lidze Europy albo Lm
0
@valdeq ok ale jak to odsylasz i sprzedajesz to po prostu mniej płacisz za prąd czy dostajesz jakieś pieniądze od nich bo wyprodukowałe więcej ?
2
@TR3YWAY "na filmiku jakas Syryjka ciagnieta przez meza do domu. Ale gratuluje mowy nienawisci." Polubiło ten komentarz wiele osób, i to ponoć stare video xd
0
@barcelonaLM gdzie niby takie rzeczy transmitują.....
0
@Ziemny no dobra a czemu nie opłaca się na nowych zasadach :)?
0
Hej czy obecnie posiadanie paneli słonecznych się opłaca ? Ktoś coś ogarniety w temacie ?:) pozdro
1
@Jakchcesz gdzie? Jak paliwa nie ma xd
1
@HighestInTheRoom mi średnio poszło bo zacząłem wczoraj w nocy i ranga 45 pkt osiągnięta czyli minimum ... szkoda trochę bo dużo było spotkań gdzie jednym golem przegrywałem albo coś koło tego .... ale za to nagrody fajne, bo de bruyne, di Maria ten z champions league :D także mimo wszystko na mały plus
0
Ktoś dzisiaj gra jeszcze ciekawy ?
0
Ja jestem wielkim fanem Barcy, ale też Bellinghama :)
0
@Encore wierze że MANu da radę :)
0
@Emhyr @Encore opinia ?
0
@HighestInTheRoom @MesQueUnClub96 opinia?