@WiernyKatalonii można brać raz w tygodniu więcej, a można 2000 lub 4000 jednostek dziennie , ponoć jak ktoś więcej wazy to warto więcej, ale tak ogólnie to 2000
@cris27 skąd ty to wziąłeś że przeciętna 17 lataka leci sobie na wakacje i pstryka iPhonem foty? Ok może i młodsze mają już iPhony ale mają je bo każdy je ma i pewnie rodzina kupuje, składa im się na prezent czy coś ... Myślisz że to oznacza że mają dużo kasy zaoszczędzonej? Albo coś? Wątpię, nie zdziwiłbym się jakby to była kasa pożyczona albo po prostu zarobiona tylko pod takie cele
0
@Rust_Cohle Bernardo
1
@Kuba_1 myślę ze w top 5 ligach to nie jeden obrońca wybiłby to z linii
0
Barca na eleven?
1
@mateusz33 no baraże z polską pewnie mogliby przejść:D
0
@Faro nie od dziś wiemy że oni mają problem z Messim i środowiskiem całym Barcy
1
Hej, miał ktoś z was operację jakąś kiedykolwiek? Pytam z ciekawości bo czeka mnie na dniach pierwsza w życiu:)
1
@Rust_Cohle niech uważa bo jeszcze dziadek Messi i Neymar kontuzjowany go przegonią ;)
0
@MesQueUnClub_87 B-Complex skąd? Polecasz coś?:)
0
@LM10GOAT żebyś się kurła nie zdziwił
1
@KochamInieste znam to:/
2
Jak się wam gra w tegoroczną Fifę??? Pozdrowienia!
0
@Kgorecki2500 o co chodzi a kwocie wolnej od podatków? Że jak przekroczy mój zarobek np dana kwotę to dopiero odprowadzamy?
2
Ile taak Argentyna czy inna Brazylia pokonalaby takie Gibraltary?
1
@HighestInTheRoom normalny łysy chłop, tylko no na pewno wygodniejse życie ma bo kasa płynie jak w wodzie
1
@AFA90 jak zwykle ostatnio w kadrze poprzeczka lub słupek
0
@WiernyKatalonii można brać raz w tygodniu więcej, a można 2000 lub 4000 jednostek dziennie , ponoć jak ktoś więcej wazy to warto więcej, ale tak ogólnie to 2000
0
Jak grał Messi?
0
Miałby ktoś link do tego mema z heung min sonem jak stoi w masce i robi taak śmieszna minę
0
@Rust_Cohle Darwin ciekawa sylwetka w grze i wgl ma dużo cech podobnych do luisa ale to nie jest jeszcze to...
0
Jakiś fajny mecz warty uwagi leci?
1
Jak Novak wygra wszystko do końca i znowu będzie koksem
0
Dlaczego niekiedy lekarze po cięższych operacjach przetrzymują ludzi w śpiączce?
1
@DonCarletto i w dodatku grał na tak wrażliwej pozycji na boisku
0
Hej panie i panowie, wiecie może gdzie kupię szybko stacjonarnie tzw nerkę do noszenia na pas???
0
@cris27 skąd ty to wziąłeś że przeciętna 17 lataka leci sobie na wakacje i pstryka iPhonem foty? Ok może i młodsze mają już iPhony ale mają je bo każdy je ma i pewnie rodzina kupuje, składa im się na prezent czy coś ... Myślisz że to oznacza że mają dużo kasy zaoszczędzonej? Albo coś? Wątpię, nie zdziwiłbym się jakby to była kasa pożyczona albo po prostu zarobiona tylko pod takie cele
0
Gdzie dzisiaj transmisja meczu Legia - Lech?
2
@HighestInTheRoom Brazylia ma srodek pola na poziomej reprezentanci Polski xd
0
@Transu96 ja to na raz za dużo gram i potem robi się góra 12 Winów xd a Lige jaką masz?
0
@Transu96 ty masz takie dobre wyniki czy po prostu takie trafy?
0
@AxelF napisałem co mógłbym zrobić jakbym był podczas tej sytuacji obecny ... Oczywiście że w emocjach