Poleciłby mi ktoś jakiegoś dobrego laptopa, głównie do działań na giełdzie kryptowalut itd, i od czy te nowe laptopy mają wbudowane od razu programy antywirusowe?
@VegetaPolska to prawda real często w tym okresie jest zajechany fizycznie, jeszcze jakby grali w klubowych mistrzostwach to wgl, swoją drogą jak teraz jest ten superpuchar w Arabii to nieźle ekipy z Hiszpanii musiałyby podróżować w krótkim czasie w razie wygrani lm, chyba że na tym samym kontynencie zrobiliby oba puchary
@Barcasub no ciężka walka do punktowania ale w takich sytuacjach ratują, statystyki, ogólny obraz pojedynku itp, co z tego że Bartos go więcej przy siatce trzymał jak nic ciosów nie dał, parnase to bronił czasami obrócił go na siatkę i tak w kółko... Ale ciosów tak nie było a o ile mi wiadomo to taki klincz w mma nie jest punktowany. Więc patrząc finalnie na staty to mógł to wygrać franzuc, szkoda bo na kuponie kończył, ale z drugiej strony Polak wygrał, no ale z jeszcze innej w takim stylu to beee
@VegetaPolska na ps5 i mówisz o nazwie klubu czy tej nazwie która wyświetla się nad zawodnikami zazwyczaj? Bo ja mam identyfikator inny a nazwę klubu pawci023, wgl w której lidze grasz?
0
@Rl9k1nG kiedyś wchodziłem z ciekawości na kafejkę, tam to potrafią być od 21 i lepiej do kolejnego dnia przerwy w dostawie wiadomości :D
0
@zodiak_10 Pedro był znakomity, nie płacz Cristiano oj już,
0
@jacob345 gdzie transmisja?
0
Poleciłby mi ktoś jakiegoś dobrego laptopa, głównie do działań na giełdzie kryptowalut itd, i od czy te nowe laptopy mają wbudowane od razu programy antywirusowe?
0
@Encore kto teraz wgl najlepiej wg ciebie gra? Chodzi mi o danego koszykarza? Jakby ciebie zapytali?:)
0
@VegetaPolska to prawda real często w tym okresie jest zajechany fizycznie, jeszcze jakby grali w klubowych mistrzostwach to wgl, swoją drogą jak teraz jest ten superpuchar w Arabii to nieźle ekipy z Hiszpanii musiałyby podróżować w krótkim czasie w razie wygrani lm, chyba że na tym samym kontynencie zrobiliby oba puchary
0
Ma ktoś z was panie i panowie kartę sts? Mam pytanie jak wykorzystać z niej bonus? Mam tylko kartę bez konta
0
Jakieś pewniaczki albo fajne rzeczy do obstawienia na jutro na weekend?
0
@Kgorecki2500 też raz miałem taką akcję, papier nie może własnie tej Lampki czy grzałki dotknąć, u mnie po kilku sekundach się zajaral
0
Gdzie pracujecie? Ile zarabiacie? Podoba wam się wasza praca? Pytam z ciekawości, chciałbym się porównać;)
0
@Erik0 stawka mała więc nic nie stracisz, z drugiej strony możesz dużo być na + ... Nie wiem jak Paryż gra na lille
0
@Barcasub no ciężka walka do punktowania ale w takich sytuacjach ratują, statystyki, ogólny obraz pojedynku itp, co z tego że Bartos go więcej przy siatce trzymał jak nic ciosów nie dał, parnase to bronił czasami obrócił go na siatkę i tak w kółko... Ale ciosów tak nie było a o ile mi wiadomo to taki klincz w mma nie jest punktowany. Więc patrząc finalnie na staty to mógł to wygrać franzuc, szkoda bo na kuponie kończył, ale z drugiej strony Polak wygrał, no ale z jeszcze innej w takim stylu to beee
0
https://www.sofascore.com/salahdine-parnasse-adrian-bartosinski/EuNdsRAQd#tab:statistics wracając jeszcze do walki wieczoru na wczorajszym KSW, to czy te statystki nie pokazują, że jednak przewagę miał francuz w tej taktycznej potyczce?
0
Ma ktoś statystyki ciosów tej ostatniej walki?
1
Ja tego nie czaje, lewy z początku gry u nas to miałby dzisiaj z dwie bramki, z atletico tak samo i z Girona też...
1
@Gaz o i jedna z ulubionych piosenek aviciego
0
@VegetaPolska to ja przeważnie między 9 a 13, a jaki masz skład?:)
0
Co musiałoby się stać, żeby polski zespół zagrał w Eurolidze?
0
@VegetaPolska ja 13 nie więcej, ale ja gram często tak że całe od razu, a ty jak dzielisz? Ja wgl w piątek gram często
0
@VegetaPolska nooo czaje, ja pracuję w delegacji i nie zawsze mam szanse awansować do wyższej bo Play w domu:) a jaki najlepszy bilans w weekendowej?
0
@VegetaPolska na ps5 i mówisz o nazwie klubu czy tej nazwie która wyświetla się nad zawodnikami zazwyczaj? Bo ja mam identyfikator inny a nazwę klubu pawci023, wgl w której lidze grasz?
0
Jutro Bartosz czy Francuz w KSW?
1
@VegetaPolska ładnie:) wgl ludzie jakie składy maja jak teraz gram w 3 lidze to mbappe, cruyff itp
1
Ribery trafiony w futa:D
0
@Cobra303 umyty to kot przecież był swego czasu
1
@Pressinho wygrała Legia:D
0
Jakieś pewniaczki? Ktoś coś? Ja od siebie dodałbym parnase
0
@mekston ale Inter nie ma prawa ?
0
@mekston a kiedy coś związanego z copa Liberta.... ?
0
Btwgl to kiedy startuje sezon w mls