0

@Rl9k1nG kiedyś wchodziłem z ciekawości na kafejkę, tam to potrafią być od 21 i lepiej do kolejnego dnia przerwy w dostawie wiadomości :D

0

@zodiak_10 Pedro był znakomity, nie płacz Cristiano oj już,

0

@jacob345 gdzie transmisja?

0

Poleciłby mi ktoś jakiegoś dobrego laptopa, głównie do działań na giełdzie kryptowalut itd, i od czy te nowe laptopy mają wbudowane od razu programy antywirusowe?

0

@Encore kto teraz wgl najlepiej wg ciebie gra? Chodzi mi o danego koszykarza? Jakby ciebie zapytali?:)

0

@VegetaPolska to prawda real często w tym okresie jest zajechany fizycznie, jeszcze jakby grali w klubowych mistrzostwach to wgl, swoją drogą jak teraz jest ten superpuchar w Arabii to nieźle ekipy z Hiszpanii musiałyby podróżować w krótkim czasie w razie wygrani lm, chyba że na tym samym kontynencie zrobiliby oba puchary

0

Ma ktoś z was panie i panowie kartę sts? Mam pytanie jak wykorzystać z niej bonus? Mam tylko kartę bez konta

0

Jakieś pewniaczki albo fajne rzeczy do obstawienia na jutro na weekend?

0

@Kgorecki2500 też raz miałem taką akcję, papier nie może własnie tej Lampki czy grzałki dotknąć, u mnie po kilku sekundach się zajaral

0

Gdzie pracujecie? Ile zarabiacie? Podoba wam się wasza praca? Pytam z ciekawości, chciałbym się porównać;)

0

@Erik0 stawka mała więc nic nie stracisz, z drugiej strony możesz dużo być na + ... Nie wiem jak Paryż gra na lille

0

@Barcasub no ciężka walka do punktowania ale w takich sytuacjach ratują, statystyki, ogólny obraz pojedynku itp, co z tego że Bartos go więcej przy siatce trzymał jak nic ciosów nie dał, parnase to bronił czasami obrócił go na siatkę i tak w kółko... Ale ciosów tak nie było a o ile mi wiadomo to taki klincz w mma nie jest punktowany. Więc patrząc finalnie na staty to mógł to wygrać franzuc, szkoda bo na kuponie kończył, ale z drugiej strony Polak wygrał, no ale z jeszcze innej w takim stylu to beee

0

https://www.sofascore.com/salahdine-parnasse-adrian-bartosinski/EuNdsRAQd#tab:statistics wracając jeszcze do walki wieczoru na wczorajszym KSW, to czy te statystki nie pokazują, że jednak przewagę miał francuz w tej taktycznej potyczce?

0

Ma ktoś statystyki ciosów tej ostatniej walki?

1

Ja tego nie czaje, lewy z początku gry u nas to miałby dzisiaj z dwie bramki, z atletico tak samo i z Girona też...

1

@Gaz o i jedna z ulubionych piosenek aviciego

0

@VegetaPolska to ja przeważnie między 9 a 13, a jaki masz skład?:)

0

Co musiałoby się stać, żeby polski zespół zagrał w Eurolidze?

0

@VegetaPolska ja 13 nie więcej, ale ja gram często tak że całe od razu, a ty jak dzielisz? Ja wgl w piątek gram często

0

@VegetaPolska nooo czaje, ja pracuję w delegacji i nie zawsze mam szanse awansować do wyższej bo Play w domu:) a jaki najlepszy bilans w weekendowej?

0

@VegetaPolska na ps5 i mówisz o nazwie klubu czy tej nazwie która wyświetla się nad zawodnikami zazwyczaj? Bo ja mam identyfikator inny a nazwę klubu pawci023, wgl w której lidze grasz?

0

Jutro Bartosz czy Francuz w KSW?

1

@VegetaPolska ładnie:) wgl ludzie jakie składy maja jak teraz gram w 3 lidze to mbappe, cruyff itp

1

Ribery trafiony w futa:D

0

@Cobra303 umyty to kot przecież był swego czasu

1

@Pressinho wygrała Legia:D

0

Jakieś pewniaczki? Ktoś coś? Ja od siebie dodałbym parnase

0

@mekston ale Inter nie ma prawa ?

0

@mekston a kiedy coś związanego z copa Liberta.... ?

0

Btwgl to kiedy startuje sezon w mls

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?