@Damian11 yyy wiem, że masz na herbie mojego idola itp, a jude to madryciak, ale no kurcze patrząc realnie, to narazie zapowiada się sytuacja tak, że belingol będzie wyżej za kilka lat ot tej dwójki.... Zresztą kulturę gry też ma zacną:) a takie komentarze, że gdzie mu do tego czy tamtego są przesadzone.... Gdzie takiemu mbappe do henrego??? Tak naprawdę tu wiek tylko powoduje to że bel jest niżej, jak utrzyma poziom to za kilka lat będzie uznawany za tego który grał na tej pozycji najlepiej:D w prywatnie powiem że Gerard czy lampard byli zbyt nudni na boisku dla mnie, więc też jestem subiektywny
@ViscaelBarca2007 no w tej walce to juz ciężko będzie o to, to wilder byl j, podłączony, jest zmęczony bardziej, poza tym parker dobrze obniża pozycję, więc chyba wejdzie ten mityczny kurs ponad 4 czy około 5 zł za 1 heh
0
@mekston a ile miał Cristiano?
0
@Firestone tylko po to żeby trochę na koniu pojeździć
0
@Colin94 @Sysia11 wiesz może?
2
@hayek ona mu zjadła parowe?
0
@Culer9002 spolszczenie
0
@agaFCB pewnie poznasz jak będzie grał u nas jak lewy obecnie to 90% będzie tu tak go nazywać:)
0
Podniecacie się tym Roke, a ja wątpię aby szybko ugrał staty takiego Raphinhi
0
Wawrzyniak pokona gianniego?
0
@Damian11 yyy wiem, że masz na herbie mojego idola itp, a jude to madryciak, ale no kurcze patrząc realnie, to narazie zapowiada się sytuacja tak, że belingol będzie wyżej za kilka lat ot tej dwójki.... Zresztą kulturę gry też ma zacną:) a takie komentarze, że gdzie mu do tego czy tamtego są przesadzone.... Gdzie takiemu mbappe do henrego??? Tak naprawdę tu wiek tylko powoduje to że bel jest niżej, jak utrzyma poziom to za kilka lat będzie uznawany za tego który grał na tej pozycji najlepiej:D w prywatnie powiem że Gerard czy lampard byli zbyt nudni na boisku dla mnie, więc też jestem subiektywny
1
@kubix05 na dętce od tira napompowanej było mega, i amortyzacja przednia
0
@lajcior niewiadomo czy lautaro zagra
0
@MESSIah16 piłkarsko już pewnie jest dawno tam albo i może wyzej, tylko tytułów jeszcze brak
0
@tbas jakie wymagania...dałby go na bruk żeby porobił w zimnym hehe to by zobaczył
2
@HighestInTheRoom ja to długo wolne bo na l4
0
@BorzyKrzys Bisz a co to? A mata to nie rap heh
0
Jest jakaś strona gdzie sprawdzę kontuzje itp przed danym meczem? Chodzi mi o koszykówkę, a konkretnie o Eurolige;) pozdrawiam
1
@Mario96w to się od nich nauczyłeś szapoba
0
@Mario96w clowny? Chłopie ty wiesz co to trashtalking?
0
@Pawel13sz wiem że to z dystansem ale podniecacie się nim wszyscy jak Raphinhą.... I okej ma dobre staty ale nie jesteśmy zadowoleni z jego gry
0
Złoty but jest za rok czy sezon? I kto prowadzi obecnie?
0
@NeroTFP1 tzn, ,że pracodawca musi zapłacić za każdego pracownika minimum tyle? Plus ten pracownik też ma ze swojej pensji jeszcze odciągane?
0
@MesQueUnClub_87 po prostu mialem pkt do wykorzystania i dodałem dzięki nim środki do portfela ( nagroda)
0
@MesQueUnClub_87 a i to za te środki w portfelu? Np w ps app?
0
Hej orientuje się ktoś czy za środki w portfelu ps5 możemy bezpośrednio kupić te pointsy do Fify? Czy trzeba przez kartę?
0
@koziar walczył już chyba z Parkerem i go wyboksowal
0
Ciekaw z kim teraz joshua
2
@fart faworyci chyba do końcowego triumfu
1
@ViscaelBarca2007 no w tej walce to juz ciężko będzie o to, to wilder byl j, podłączony, jest zmęczony bardziej, poza tym parker dobrze obniża pozycję, więc chyba wejdzie ten mityczny kurs ponad 4 czy około 5 zł za 1 heh
2
@ViscaelBarca2007 oglądałem 4 rundy narazie i wszystko dla Parkera jak złoto
0
@barcelonaLM może i top w Manchesterze ale pewnie u nas byłby rakiticiem w średnim sezonie