2

@Catalonya1992 jaka emerytura... Przecież to oficjalna piramida finansowa...

1

@Kratos1990 do której?;)

0

@darek60 gdzieś widziałem, że niby 2-3 tygodnie

0

@MOLESTA to mniej boli, bo live potem i tak zdobyło lm

0

@misterio gram w Fifę i strasznie mi ping skacze, gram na PlayStation

0

Sorki za ofensywne pytanie w nocy, ale da się jakoś zmniejszyć ping bez światłowodu?

0

Liga się wyrównała

0

Co sądzicie o dniówkach w pracy???? Wg mnie są bez sensu??? Bo niby możesz robić 4 h i dostać dniówkę, ale częściej robi się 10-12 w dniówka ta sama...

0

@Encore dogrywka była?

2

@macio_944 jak ktoś będzie tak kręcił jak Messi to też wrócą te "zagrania"

1

@P33ck a gdzie tam, Inter bierze ligę

3

@Kgorecki2500 mentzen miałby większe poparcie niż ta reszta raczej, ale myślę że bardziej do innych rzeczy predysponuje

1

@HighestInTheRoom no tak, ale jakim cudem Alonso wybrał z tej ekipy, nie robił na mnie zbyt dużego wrażenia, aczkolwiek może dlatego że Alonso jest w grze bo Bayer trenuje z sukcesami ostatnio

0

Ej myślicie, że w takim kanale sportowym to jest studio codziennie przygotowywane z tymi koszulkami z tyłu i sponsorami? Czy to tylko Green Screen i wytworzone za pomocą technologii??

3

@Arden młody doucz się historii :D tamta Hiszpania zdominowałaby znowu wszystkie turnieje

0

@skubi99 ciężka praca psychiczne, ale w porównaniu do wielu innych prac ludzkich to easy, oczywiście można oświeć. Być może moje zdanie zabrzmiało jednoznacznie

1

@Bartas7VeB niech już nie przesadzają że to taka ciężka praca :D

1

@macio_944 ja się dużo nauczyłem oglądając mecze i grając w Fifę na odpowiednim poziomie ... Może to śmieszne, ale jako fan Barcy starałem się często przenosić to co robią nasi piłkarze na boisko, i jak grałem że znajomymi albo jakieś mecze w juniorach czy coś to po prostu próbowałem odwzorowywać co mogłem :D pomogło, coś takiego jak dzisiaj internet do nauki, kiedyś tego nie było, trzeba było książkę brać i uczyć się, a teraz poradniki wszędzie w necie

0

@MESSIah16 no taaak ale z drugiej strony interwencja w piłkę jest pierwszą . I taki coś miałoby zaważyć na ważnym meczu??? Może inaczej. Karać kartkami ale nic więcej . Nie wiem...

0

@Transu96 trafiłeś już jakieś toty?:)

1

Szkoda bo meczy do wygrania z przebiegu...

0

@lntrowertyk xd tylko że on był sto razy bardziej rozpędzony od ciebie i gra na innej presji

1

Bij tam ruska hurkacz

0

@krefi10 o kurcze:) a często piłeś? Ja to w tym roku wgl

1

@Rust_Cohle e tam, może pogoni Ryśka:D

0

@Barti_Blaugrana Blaugrana to za dużo dla ciebie :D

1

@q1 od razu warto też pewnie fizjo ogarnąć

2

@Kuba_1 zdziwię się jak zrobią tu wszędzie pełen pakiet punktów.... Chyba że sędziowie ich przecisną

0

@MESSIah16 no to jest popyt... Mbappe jest fantastyczny ale czy lepszy o tyle od randkowego piłkarza bundesligi na tej pozycji żeby tyle zarabiać.... Nie wiem

1

@macio_944 eee tam prosty błąd techniczny hahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?