@TR3YWAY pewnie jakieś naleśniki. Zmielić płatki i masz mąkę:) albo owsiankę nożna zrobić, zalać ciepła wodą płatki, odstawić na jakiś czas pod przykryciem. Potem dodać dodatki słodkie jakieś i masz owsiankę
@Arden inaczej myślę, bardziej tak że haaland jest bardziej zawodnikiem pod wrzutki.... Raczej nie jest idealny do ataku pozycyjnego, po prostu wg mnie w takim n city czy realu lepiej można wykorzystać jego potencjał, przede wszystkim myślę o tych dośrodkowaniach... U nas tego za mało .. a szkoda, bo lewy potrafi głową grać
@Encore nie jest Messi.... Też musi mieć dogranie. Nie mam pewności czy nasz styl gry jest dobry pod niego.... Jakbyśmy grali więcej wrzutek... Może... Na pewno strzelałby... Pytanie czy dałoby radę wykorzystać jego potencjał ....
@Tom0VeB ps5 xd po prostu na routerze mam kilka portów, i jeden z nich ma opis wan/lan i działa też jak tak go podłączam do konsoli. Ale czy to robi różnicę.
Podpowie mi ktoś coś? Do którego portu podłączyć kabel Ethernet? Jeśli chodzi o podłączenie internetu do konsoli??? Mam 1 port wan/lana a pozostałe trzy to lan i obojętnie do którego podłączam to działa mi ... Natomiast pytanie brzmi: czy to jest jakaś różnica tutaj w który port podłączam? Czy w ten wan/lan czy w te pozostałe? Ktoś coś?
@Kamiloza91 tylko że belingham jest bardziej pomocnikiem który też pracuje dla Obrony, natomiast rudy w ataku raczej lepszy, aczkolwiek strzały z główki to pewnie po stronie beliego
@MesQueUnClub_87 i ta gra Messiego na takim poziomie.... Myślisz sobie, że taki poziom to różnice będą małe między zawodnikami, a jak wchodził do gry Messi to ta różnica między nim a reszta bywaal kolosalna...
Mam pytanie, czy jak zresetuje ps5 albo przywrócę ustawienia fabryczne to stracę gry które są pobrane w plikach? Tzn takie do których nie mam płyt? Jak temu zaradzić?
1
@TR3YWAY pewnie jakieś naleśniki. Zmielić płatki i masz mąkę:) albo owsiankę nożna zrobić, zalać ciepła wodą płatki, odstawić na jakiś czas pod przykryciem. Potem dodać dodatki słodkie jakieś i masz owsiankę
0
@tomek8756 cytując klasyka "baba jak baba"
0
@Emhyr przeciez oni w lidze mają przewagę taka jak Śląsk nad ŁKS hah
0
@ranger3120 bo woda już się zagrzała to nikt nie płakał
0
@NeroTFP1 nie wydaje mnie sie
1
@AFA i to i to, ale nie wiem czy to oficjalne czy nie...
0
@AFA czytałem na Twitterze że to niby z Ameryki płd , ale nie wiem czy to rel
0
E ty czeba było kupić BTC jak był na górce po 20 tysi hehe
1
@Arden inaczej myślę, bardziej tak że haaland jest bardziej zawodnikiem pod wrzutki.... Raczej nie jest idealny do ataku pozycyjnego, po prostu wg mnie w takim n city czy realu lepiej można wykorzystać jego potencjał, przede wszystkim myślę o tych dośrodkowaniach... U nas tego za mało .. a szkoda, bo lewy potrafi głową grać
1
@Encore nie jest Messi.... Też musi mieć dogranie. Nie mam pewności czy nasz styl gry jest dobry pod niego.... Jakbyśmy grali więcej wrzutek... Może... Na pewno strzelałby... Pytanie czy dałoby radę wykorzystać jego potencjał ....
0
@Tom0VeB ps5 xd po prostu na routerze mam kilka portów, i jeden z nich ma opis wan/lan i działa też jak tak go podłączam do konsoli. Ale czy to robi różnicę.
0
@pt9 czaje, ale ja mam model i router w jednym no i jak podłączam tym portem to działa normalnie i git xd ale nie wiem czy to coś zmienia czy nie
0
Podpowie mi ktoś coś? Do którego portu podłączyć kabel Ethernet? Jeśli chodzi o podłączenie internetu do konsoli??? Mam 1 port wan/lana a pozostałe trzy to lan i obojętnie do którego podłączam to działa mi ... Natomiast pytanie brzmi: czy to jest jakaś różnica tutaj w który port podłączam? Czy w ten wan/lan czy w te pozostałe? Ktoś coś?
0
Nie no Real i Barca obniżyli loty.... Kto to widział żeby jakiś słabszy klub był w finale pucharu xd
0
@Gaucho czaje, ale bardziej też w obronie mocno pracuje, też ma warunki do tego, ale de bruyne raczej jest bardziej efektowny
0
@Kamiloza91 tylko że belingham jest bardziej pomocnikiem który też pracuje dla Obrony, natomiast rudy w ataku raczej lepszy, aczkolwiek strzały z główki to pewnie po stronie beliego
0
@mekston to prawda ale gdyby ta jego Francja trafiła na erę złotej Hiszpanii to też mógłby nie mieć nic z tych mistrzostw
1
@MesQueUnClub_87 i ta gra Messiego na takim poziomie.... Myślisz sobie, że taki poziom to różnice będą małe między zawodnikami, a jak wchodził do gry Messi to ta różnica między nim a reszta bywaal kolosalna...
0
@qbuteq w tym wieku? I jak rośnie jeszcze to kto wie
0
@RoberDzik raczej niewiadomo czy to on zamordował zientare.... Chyba że myślisz o czym innym
0
@LionelM95 ale płacić od nowa za grę będę musiał?
0
@LionelM95 tak ea fc 24?
0
@Tom0VeB ale zniknie mi ultimate?
0
Mam pytanie, czy jak zresetuje ps5 albo przywrócę ustawienia fabryczne to stracę gry które są pobrane w plikach? Tzn takie do których nie mam płyt? Jak temu zaradzić?
0
@Dawidfcb1998 tylko w Fifie by ci to gwizdneli... Nie w dobie baru gdzie sędzia czeka
0
@Encore przecież pan gazda to wypisz wymaluj madryciok
0
@Kazragore ale co ta kara 20 minut daje??? Że dwa zespoły mają przerwę? Czy jest pusta bramka czy co xd
1
@MesQueUnClub96 o co chodzi z tymi bójkami? To jakaś dziwna zasada?
0
@Arden nie wydaje mnie sie
0
@MESSIah16 pani musi się doedukowac